Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Ja tez się staram ale kurcze, nie moge dziecku wszystkiego odmawiac z powodu kup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moja niania rano była ze swoim pieskiem na spacerku i znalazła 3 przebiśniegi-zwiastuny wiosny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko - tak, o tę gdzie kupiłaś kurtkę Moja mama była wczoraj w Akpolu i mówia, że jest spory wybór kurtek do 60 zł. pojade tam chyba jutro albo w czwartek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, siostra z Vivianką były dłużej chyba dwa tygodnie... Ale tata i Piotrek przyjechali w sobotę i już wyjechali ,ale mają robotę terminową tylko wypłaty zawsze po terminie 😡 Vivi przyjechała po zapaleniu płuc ,a wyjeżdzała znowu chora z kilkudniową ponad 40 st. gorączką :( Taki wirus :( panuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina - ja tę kurtkę kupiłam w Rumii, w maleńkim sklepie-hurtowni \"Tygrysek\". Nie pamiętam jak się ta ulica nazywa, ale mogę sprawdzić jeśli Ci zależy. Powiem CI, że widziałam w Akpolu super kurtkę. Pikowana, beżowa, za (chyba) 45 zł, ale bez kaptura. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko - nie rób sobie problemu bo do Rumii to ja chyba nie bede jechała :O A na kapturze to mi chyba specjalnie nie zależy bo Maks i tak nie da go sobie założyć :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko - wszak konwalie to dużo milszy temat ;) Ale nie mam pojęcia, skąd ludzie maja teraz konwalie... Może na parapetach hodowali przez całą zime, żeby teraz za słoną cenę sprzedawać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina - ta kurtka była firmy Bellvit. Mam z niej tę pomarańczową sukienkę Martusi :) Ja bym tę kurtkę kupiła, ale chciałam z kapturem. Ania - najważniejsze to umieć odwrócic uwagę przeciwnika :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) a ja kupiłam dziś Wioli fajną czapeczkę taką wiosenną :) Bardzo ładnie w niej wygląda 🌻 taki maly ;) Następne w kolejce będą buciki na wiosnę :) No i muszę sobie coś kupić na wesele ... To już początkiem maja ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam konwalie w ogródku i jeszcze dobrze zielonych listków nie widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja w zeszłym roku wybrałam się z mamą na konwalie, a że jest to nielegalne to miałyśmy bardzo powyższony poziom adrenaliny ;) Skończyło się na tym, że chowałam się w krzakach z łopatka w jednej ręce i bukietem konwalii w drugiej ;):D a moja mama w najlepsze spacerował przy innych żeby odwrócić uwagę ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) zdjęcie napewno ,jak mała królewna obudzi się w dobrym chumorku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, przypomniało mi się, że w Szipszopie są fajne spódniczki dla księżniczek. Widziałam materiał i jest naprawde porządny, więc polecam. Sama zamówię, ale czekam aż moja koleżanka wymierzy swoje dziecko i zdecyduje czy tez kupuje czy nie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spódniczek to Wiola trochę ma :) Ale kusi mnie taka dzinsowa :) przepiękna tylko 32-35zł kosztują :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde dziewczyny zrobiłam zdjęcia w kolczykach i port podczerwieni nie łączy nie się z laptopem, co to może być?? Komputer ok tylko komórka nawala :( wrr kafe już muli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dżinsową kupiłam w Rumii na ryneczku za 28 zł :) Rumia to fajne miasteczko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesele nie moje ,nie nie ;) Brata Adriana mojego rówieśnika ;) Jego dziewczyna jest w ciąży i trochę się śpieszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Karola porteczki ale to tylko różowe wchodzą w grę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina - właśnie! Ten materiał sprawdzałam na portkach mojego chrześniaka! Zresztą, teraz nie sezon już, ale siostra kupiła dla małego spodnie z polaru (taka panterka) i sa nie do zdarcia. Nawet w przedszkolu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola to ze mną pogadaj ja lubię Maćka w ogrodniczki ubierać i nawet udało mi się upolować z materiału innego niż jeans i sztruks, są wygodniejsze do chodzenia po domku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu - a ja chyba wolę zwykłe spodenki A tak wogóle to Maks w czasie tej dłuuuuugaśniej zimy wyrósł z trzech par spodni. Nie zdążyłam mu ich ani razu założyć :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×