Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Ja jakbym miała chłopca to ubierałabym go na skejta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko - Rumia to jest jeszcze za Gdynią, prawda? To trochę daleko ode mnie żeby jeździć sobie na zakupki :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maciek też wyrasta w zastraszającym tępie, babcia mu nakupywałą portasków i wszystkich nie zdążyłam mu ubrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli - a ja ubieram w to co mam bo szkoda mi pieniędzy na nowe ubrania skoro tyle dostał :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja siostra chce nazwać synka Oliwier 😠 A jak ja tak chciałam nazwać to wszyscy się śmiali ,że ,,olik ,, będą go wołać 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli ja włąśnie Maciusiowi narobiłam zdjęć w ciuchach skejta i nie mogę ich zrzucić na komputer, a Marek jak zobaczył ciuchy Maćka to z zazdrością stwierdził, że on też chce takie ciuchy i dlaczego mu nie kupiłam? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może ja jestem jakas walnięta, ale te Oliwiery i inne Amelki zupełnie do mnie nie przemawiają :( Sorry. A z drugiej strony, mam wrażenie, że dziecku mozna nałożyć nawet worek po ziemniakach a i tak fantastycznie wygląda :D Karolina - tak, Rumia, to jeszcze za Gdynią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola no jasne ,że szkoda ,ale ja napisalam ,że jakbym to ja miała synka ;) Tak mi się podobają tacy mali skejci ;) słodko to wygląda , a zresztą Maks ma taką słodką pysię ,że w dżokejce na bakier byłby zabójczo przystojny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martynka też cały czas chodzi w spodniach, tylko po domu ma kilka sukienek ;) Spodnie polarkowe to faktycznie świetna sprawa, myśmy miały takie jesienia i były super. Teraz testujemy te sztruksy za 9 zł ;) Poza tym, że zabarwiły Martynce rajtuzki, to są ok i przynajmniej mi ich nie szkoda, jak wbiegnie dziecko do kałuży ;) Ale na innych dziewczynkach podobaja mi się sukieneczki, nie powiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonka - a ja staram się Martę jak najczęściej ubierać w sukienki i spódniczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko - niestety książka jeszcze nie doszła :O Na razie nie próbuj mi jejw ysłac po raz kolejny. Jak sie dowiem w czym tkwi poroblem to się zgłoszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do imion - jest niewiele imion chłopięcych, które mi się podobają... Marek, Tomasz, Wojciech, Adam, Piotr i Robert

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina - ok. Bedę na \"stendbaju\" :) Jonka - no właśnie. Te normalne są chyba najładniejsze :) A nie jakieś Alany, Napoleony itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko - jak ubieram Martynkę w spódniczkę, to jej brzucholek wystaje górą, a pasek albo gumka w spódniczce przechodzi dołem i to głupio wygląda ;) Pa Loli! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonka - a masz do tego opisu :D :D :D odpowiednie zdjęcie? :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To pewnie Maks sie Wam nie podoba, co? Jonko - a w spodniach sie tak nie dzieje? A ja zauważyłam, że Maks pomimo tego, że tak mało je to też ma bardzo wystający brzuszek :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest właściwe tylko jdno imie u chłopców, które mnie naprawdę wkurza, choć nie wiem dlaczego ;) przecież to nie moje dziecko się tak nazywa ;) Jest to Wiktor :O A z dziewczęcych denerwują mnie oczywiście Wiktorie i Oliwie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina - w spadniach tego nie zauważyłam :) A co do Maksa - podoba mi się ze względu na minimalizm - Maksymilian to za duże brzemię jak na takie małe dziecko ;) A Maks brzmi nowowcześnie :) Ninko - przeszukam Archiwum i poślę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina - Maks mi się podoba. Nie lubię tych takich wymyślonych na siłę. Chyba wszystkie takie małe dzieci jeszcze mają te brzuszki takie większe, co? Marta też ma taki brzunio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko - to mnie pocieszyłam, bo spotkalam się z niepochlebnymi opiniami na tmat tego iminia :O A miałam nadzieję, że wszystkim bedzie sie podobać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiecie jak smiesznie Maks wciąga ten brzuch jak chce sobie poptrzec na jajka? ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko - bardzo ładne i takie dorosłe :) Maks ma jeszcze takie dziecięce buty. A wogóle na co zwracacie uwage przy kupnie butów? Ja wiem jedno: dla Maksa musza być w całości wykonane ze skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, skóra, sztywny zapiętek i trochę wyprofilowana wkładka. Takie kupiłam w sobotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I nic się nie pochwaliłaś Ninko ;) U nas też skórzane wchodzą w grę, te szmaciano zamszowe to awaryjnie na plac zabaw ;) Ale jak przymierzyłam Martynce Łukbut-y przed spaniem to nie była zadowolona, są dość twarde i maja jednak 1 cm luzu, może jej jest niewygodnie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli - albo jesteś błyskawica, albo mało tego zmywania było ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×