Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Mamo 23 - musiałaś kiedyś podać swój mail ,dlatego dostajesz maile;) Jeśli sobie nie życzysz to napisz swój mail i każda go wykasuje z listy -innego sposobu nie ma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli - dostałam kolczyki. Wielkie dzięki 🌻 👄 :D Wysłałam emaila ze zdjęciami :) Do jutra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli ale ja chcę takie jak Ninka na zdjęciu tylko na zawieszce to różowa łezka ::D Ninko kolczyki cudnie wyglądają w takim uszku :D Jutro nie będzie światła w pracy także do Was nie zajrze:( Miłego weekendu mamusie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko ślicznie wyglądasz w tych kolczykach :) Cieszę się ,że Ci się podobają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Maciek wczoraj był niesamowicie spokojny, siedział ze mną na kanapie i oglądał telewizję chyba z dwie godziny. Położyłam go spać o 20.00 i dobrze bo chwilę później prąd wyłączyli. Dziś wstał strasznie opuchnięty, głównie oczka, trochę się wystraszyłam, ale piguła stwierdziła, że po HIB może być taka reakcja. Zobaczę jak do 11.00 opuchlizna nie zejdzie to jadę do lekarza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🖐️ Mam dwie wiadomości - dobrą i taką sobie. Zacznę od dobrej - dziś się zaczyna łikend!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D Taka sobie - w poniedziałek mam 1 dzień urlopu, więc mnie z Wami tu nie będzie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko - 21 okien :O Ale wolne to i tak fajna rzecz Ja też będę w poniedziałek myć okna :) Nareszcie coś innego oprócz wertowania książek :) Dziewczyny - proszę o mocne trzymanie kciuków jutro od godziny 11 do 15 :) Wyniki będą w niedzielę do południa na stronie internetowej, także dam Wam znać Buziaki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonka ja będę trzymać mocno, akurat u fryzjera więc nie będzie mi to przeszkadzać;) Ninko ja ze zwględu na swój stan zleciłąm mycie okien pani Ani, za 150 zł umyje 14 okien i 4 szt drzwi balkonowych, też niemało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Ja już prawie mam mycie okien za sobą ;) zostało mi jedno :P Wczoraj moja siostra wzięła do pracy na solarium kolczyki i sprzedała koleżance 5par ! :) jejku tak się cieszę :) Dziś spodobały się kolczyki mojej siostry- menadzerce z solarium i też by takie chciała :) problem jest taki ,że miałam takie jedyne ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli - widzisz? Ty naprawdę produkujesz cudeńka. Musisz robić więcej takich, które się podobaja i schodzą najszybciej. A w kolczykach od Ciebie zrobiłam dziś furorę w pracy :D Jonko - kciuki będą wyjątkowo solidne! I wyjątkowo zajrzę na kafe w niedzielę. Napisz koniecznie!!! Aniu - też myślałam o zatrudnieniu pomocy do tych okien, ale w sumie metodą małych kroczków te mniejsze mam pomyte. Zostały wielkie. Jakoś pójdzie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko :) miałam właściwie zamówienie na kolczyki dla 5-letniej panienki no i przy okazji jej mama i kuzynka też kupiły :) Jeszcze nie wiem co się sprzedało , muszę iść do mamy to się dowiem ,a tym czasem dziś siostra może też coś sprzeda ;) Fajnie by było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko gdyby reklama dostarczyła kolejnych klientów ;) to baardzo bym Ci była wdzięczna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No z tym może być problem, bo koleżanki nie lubią kopiować :O Ale jak się znajdzie zainteresowana, to nie musisz prosić :D to się samo przez się rozumie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jasne,że nie kopiować :) raczej mam wszystko w pojedyńczych egzemplarzach :) ale jeśli któraś chciałaby coś na maila możesz im przesłać ;) Jonko pilny uczeń zawsze zalicza na 5+ ! :) Tyle kciuków będzie Cię dodatkowo wspomagać ,że innej możliwości nie będzie chyba ,że dają wyróżnienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu :) coś cudownego 😭 Naprawdę dech mi zaparło ! To są zdjęcia? Maluszek się poruszał :) to chyba film ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ,Aniu on już ma rysy Maciusia ! Niesamowite .... Maciuś Junior będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale to nie Twój maluszek :( teraz czytam ,że podobne miałaś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobny to on na pewno będzie do Maćka, bo temperament się już objawia, a jak we środę oglądałam maluszka na usg to widziałam jak ssał kciuka, Maciek też tak robił i wydaje mi się że z buzi też podobni będą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie był długotrwały brak netu. :( Ania - jestem w szoku. bo moje (zwyczajne) usg jest zupełenie nieporównywalne z tym co nam pokazałaś. Loli - jestem Twoją wierną fanką i z pewnością będę zachęcać. Karolina - pisiu, to bym skojarzyła z siusiu, a aaaaś z pójściem spać. No, ale co to dokładnie znaczy, to tylko Makciu wie. Nie możesz go zapytać? ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko - to może wpdnij do mnie i zapytaj się Maksa co chce mamie powiedzieć? ;) Bo ja ni w ząb nie rozumiem o co mu codzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Jak pytam Martę \"ale o co ci chodzi?\", to ona marszczy brwi i powtarza to, co wczesniej powiedziała, a ja dalej nic nie rozumiem :D I tak sobie rozmawiamy. Tyle, że Marta się wycwaniła, bierze mnie za ręke i prowadzi tam, gdzie znajduje się to, czego się domaga :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×