Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Gość to wychowałaś
malego gbura sobie:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wioletka jest aż zabardzo towarzyska :D Ninkogo się nie boi, z wszystkimi pójdzie za rękę, wszystkim pomacha... No nie jest to za dobre ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina - właśnie miałam Cię prosic o podwójna porcję :D Martyna też lubi dzieci, ale raczej na nie patrzy, niż się z nimi bawi - taki wiek... Dziś w piaskownicy bawiła się znów z Iza z naszego bloku - Iza ja uderzyła!!! A niania Izy nawet nie zwróciła uwagi 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale nie wytrzymałam i musiałam obejrzeć zdjęcia Martynki. Jonka - już wszystko wiem! Martynka zdecydowanie odziedziczyła urodę po Tobie! Obie jesteście bardzo ładne. No,... Może Martynka ma w sobie trochę więcej świeżości ;) :D A moje nowe ulubione zdjęcie - Martynka na kaczuszce. Ta mina bije wszystko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli - z Martynką jest tak samo - weźmie wszystko od każdego, każdego łapie za rękę i idzie, nawet mmówi \"mama papa\" :( Ładuje sie obcym ludziom do samochodów :( Martwię sie bo przecież w dzisiejszych czasach nie można być ufnym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko - ale u Was ciepło, a Martynka bardzo ładnie wyglada w sukieneczce :) A Martynka to bez fotelika jeździ samochodem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dopiero teraz jestem bo mam transport tego nieszczęsnego cementu co to o nim ostatnio zapomniałam-miał przyjechać w piątek a jest dziś i super:D Wysłąłam fotki z ostatniej niedzieli, doszły? Beatko śliczna ta twoja mała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko śliczne zdjęcia :) Martynka rzeczywiście ma taką minkę ;) jakby coś usiłowała zrobić :D Wiem to po Wioli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu Zdjęcia doszły :) Ogród ma bardzo ładny, żałuję, że ja takiego nie mam :O A czego Amciuś szuka za ogrodzeniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu doszły i miałam spytać czy nie obawiasz się tych dużych kamieni ? :-0 Ogródek śliczny , już nie mogę się doczekać jego widoku w pełni lata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko - bardzo dziękuję za komplementy - aż się zarumieniłam pod pryszczami, suto zasmarowanymi sudokremem ;) Niestety, nie było mnie w momencie robienia zdjęcia na kaczuszce ;) więc nie wiem, jaki jest kontekst tej miny ;) U nas jest bardzo ciepło, od kilku dni Martyna chodzi bez czapki, w koszulce z krótkim rękawkiem i w sandałkach. A moja mama nie ma fotelika w aucie tylko taka podstawke, podobno dzici powyżej 15 kilo można już wozić w ten sposób. Oczywiście na jakąś dłuższą trasę bym się na to nie zdecydowała, ale na 15 minut jazdy w korkach - czemu nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczko - no właśnie. Maciusia to bym najchętniej wzięła i tak mocno wycałowała, żeby aż piszczał. ;) A na schody nie próbuje wchodzić? No i pewnie z pieskiem lubi się poganiać? O ogrodzie, z zazdrości, się nie wypowiem bo jest piękny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu - piekny ogród, bardzo mi się podobaja takie przejścia, altanki, kamyczki :) Echhh, wpuścić tam Martynkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maciuś zaczepiał młodą koleżankę za ogrodzeniem :) Kamieni się nie boję wręcz przeciwnie jestem zadowolona bo mam mniej koszenia i skalniaki ładnie się rozrosną, a Maciuś się na nie nie pakuje więc ok. Jonkpo włąśnie obejrzałąm zdjęcia - ślicznie wyglądasz w plenerze, a córecvzka widać że w mamusię się wdała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina - ale ja nie napisałam, że na 15 minut nie opłaca się zapinać w fotelik - Martynka przecież była zapięta pasem, na podstawce dla dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje nadzieje na co najmniej dwugodzinną przerwę się właśnie rozpadły w gruzy :O Martynka wstala jakiś czas temu i nie udało mi się jej ułożyć spowrotem :( Może zaśnie szybciej wieczorem... Spadam, miłej pogawędki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chcę już kupić dla Maćka taki fotelik dla większych dzieci bo mu nogi przeszkadzają w tym małym, zresztą nie zasypia już w samochodzie więc może podróż spędzać na siedząco, chyba jeszcze w tym tygodniu sie zaopatrzę, bo jedziemy na długi weekend do rodzinki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli kolczyki doszły są piękne a ja rewelacyjnie wyglądam w turkusowym ale skromna jestem:P Niestety nie mogę od kilki dni tu z Wami posiedzieć bo jest ruch spory i cały czas coś się dzieje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinko ja w zeszłym roku kupiłam Nivea dla dzieci z wysokim filtrem i Patysia dostała po nim krostek także zaprzestałam stosowania i smaruję zwykł=ym nieb, Nivea

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakis tani ten fotelik, ale to wcale nie znaczy, że niedobry. Nie wiem, nie zastanawiałam sie jeszcze nad zakupem wiekszego bo Maksowi wygodnie w tym, który mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam własnie NIVEA BABY na słońce. On ma filtr 30 ale niedawno przeczytałam, że dzieci powinny mieć conajmniej filtr 60!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no włąsnie albo moje szczęście na tanie rzeczy się sprawdza albo coś tu jest nie tak-super jest a szkoda wuydać prawie 4 stówy np na super chico

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niby posiada atest i homologację ale mnie bardziej interesowałoby jak sie go przypina. Dostałam od cioci taki fotelik, ktory po przypięciu wogóle sie nie trzyma :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinko niebiesko żólte opakowanie tuba , jeśli tak to właśnie po tym Patrycja miała uczulenie i synek znajomej też :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×