Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Hej 🖐️ U mnie ok-nawet lepiej niż dobrze, mam dziś dobry chumor bo-znalazłam dziewczynę za siebie na zastępstwo-więc pod koniec lipca rozstaniemy się, aż do listopada. Będę miała ustawowe macierzyńskie :D Maciek jednak nie pójdzie do żłobka choć tak planowałam-pani Ania stwierdziła, że da radę z dwójką dzieci dopóki ten młodszy nie zacznie chodzić i żal jej Maćka oddawać już do żłobka. Co jeszcze? Zmieniamy samochód na Hondę CRV taki jeep, cieszę się z tego bardzo choć byłam przyzwyczajona do mojego mercedesa, ale gdy będzie dwoje dzieci to w dużym samochodzie będzie wygodniej. Dzisiaj go dostajemy :D więc na długi weekend wycieczka do rodzinki :D Fajnie nowy samochód i nowy fotelik dla Maćka wszystko ładnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli - sukieneczka piękna, ale podejrzewam, że dla naszych dziewczynek już za mała :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania, nie denerwuj mnie! :( 😡 Od lat marzę o takim autku, a Wy \"go dostajecie\" 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu to świetne wieści tylko koniecznie musisz mieć net w domu !!! ;) Ninko 92cm to chyba nawet za duża ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny :) Loli - Martynka właśnie powoli wyrasta z 92... ;) Byłyśmy na placu zabaw w parku - pojechałyśmy \"abtusiem\", bo musiałam wreszcie zanieść naszego PITa Dobrze, że to ja go zrobiłam, bo nagle okazało się, że na papierze zarobiłam na stażu więcej niż mój mąż ;) :D jakieś 300o ale zawsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Melduje się :) U mnie duża przerwa trwa juz jakis czas ale musiałam nastawić obiad. dzisiaj mam roladki z kapusta kiszoną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko przepraszam ale nie chciałam cię zdenerwować;) My dostajemy go zamiast kasy za budowę domu od jednego klienta i tak długo zwlekał. Beatko to Honda CRV :D bryka super Loli chciałabym neta w domu ale nie wiem czy Marek się zgodzi-raczej nie :( Jonko wiedzę że wszyscy te PITy na ostatnią minutę składają , ja też ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku ale wielkoludy z tych Waszych dziewczynek ;) :D Ninko teraz dochodzi do mnie ,że Marta rzeczywiście ma duużą nogę , bo na fotce tak wyglądała tylko myślałam ,że to przez zbliżenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli - słodkie te sukieneczki :) A wczoraj przyszła ta sukienka, do której link Wam kiedyś wysyłałam, jeszcze nie mam zdjęć w niej, ale wygląda słodko, a sukienka jest dużo ładniejsza, niż na zdjęciu :D Przyszły też piankowe różowe sandałki, ajkie \"wylicytowałam\" (jako jedyna ;) ) za 10 zł, ale niestety, mój błąd - licytowałam jej jeszcze przed wyprawą z mamą po sandałki, a wtedy okazało się, że Martynka ma niestety sporą stopkę, szeroką :( I potrzebuje sandałki z regulowanymi paseczkami, a tamte nie mają. Wyślę Wam jeszcze raz link, może któaś z Was by zechciała dla swojej Księzniczki? Wyslę za darmo :) http://www.allegro.pl/item98649887__rozowe_sandalki_24.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko ,ja niestety nie mogę ,bo Wiola w takich całkiem chodziłaby koślawo :-0 No a w sukieneczce koniecznie poślij fotki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mnie głowa rozbolała 😭 To chyba od tych zapachów z kuchni i ściśniętego żołądka (czekam aż mi zupa ostygnie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z takim pytaniem, niecalkiem na temat Ile miesięcznie zużywacie wody zimnej i ciepłej? Bo mi wychodzi, że zużyłam 20 m miesięcznie, a to chyba bardzo duzo :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli - ja kupuję juz ubranka (oczywiście na zapas) na 104 i 110. Także w te 98 to już mogłaby się nie zmieścić :) Aniu - ale się cieszę. Świetny ten samochodzik!!! Jonka - a może nie będa za wąskie? Śliczne są. Karolina - a Ty znowu o jedzeniu :O Głodna jestem 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie, Loli, ja też się obawiam, że takie sandałki to raczej \"pokazówka\" niż do chodzenia... :( Schowam na dno szafy, może Martyna kiedyś będzie mieć wyjatkowo duż lalkę ;) mądry Polak po...kielichu ;) Wczoraj założyłam jej \"nową\" suknię, i wysłałam z moją mamą na popołudniowy spacer. Ale okazało się odrobinkę za chłodno i mama załozyła jej sukienke, którą sama kupiła w komisie z rzeczami dla dzieci - też bardzo fajna i co najważniejsze - dobra gatunkowo, porządnie uszyta i niezniszczona. Jest bladoróżowa z krótkim rękawkiem. Do tego babcia zaszalała i kupiła jej kapelusik z płócienka, ażurkowy, biały, ozdobiony różową lamóweczką - sliczny - tylko mój Urwis wygląda w niej cały czas jak chłopiec przebrany za dziewczynkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej, Jonka - dobra myśl. Można spróbować z tymi sandałkami. Musze się jeszcze raz im przyjrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ja kupuje Maksowi ubranka na 86, te na 92/98 to na zapas. Wielkie te Wasze urwiski, albo mój Maks jakis mikrus :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina - ja akurat to się martwię, że Marta jest taka wysoka, bo mi jeszcze urośnie takie 2.20 i co dalej? Jonka - rozmiar 24 \"nosiłyśmy\" na jesieni. Teraz 25 lub nawet 26 (adidaski) :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się ostatnio strasznie zdziwiłam Maciek ma tyle samo wzrostu co jego o rok starsza sąsiadka i waży .... więcej niż ona :O a ja myślałam że on jest chudy !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Karolina - niestety, ja nie kontroluje, ile tej wody idzie, moze powinnam? Coś mi świta, że jakieś 7 - 8 metrów, ale czy razem, czy po 7 - 8 ciepłej i zimnej to nie wiem... Ninko - one są ciasne - MArtynce stópka nie wchodzi, już mierzyłam. Aniu - i ja się cieszę razem z Wami, że macie nowe autko :) Mnie nigdy nie rajcowały Japończyki, jestem raczej przywiązana do niemieckiej motoryzacji z tradycjami sportowymi :D Audi Quattro Sport, mistrz wycofanej grupy \"B\" - z nieograniczaną mocą, ten potwór miał przeszło 600 koników :D Wyprodukowali tego zaledwie 300 sztuk, w sprzedazy było 160.. Jeden jest w Polsce :) Jakby chcieć kupić - tylko przez dom aukcyjny - trzeba się szykować na około 150 tys Euro - samochód z 1980 r! Klapka wlewu paliwa, zamówiona w fabryce Audi to wydatek rzędu 5000 zł :D To jest właśnie moja wymarzona bryka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozpisałam się, rozmarzyłam i straciłam wątek ;) Ninko - Jestem pewna, że za 2 miesiące, jak Martynka dobije do wieku Martusi, tez będziemy nosić 25-26 Sandałki kupione niby \"na wyrost\" na 25 już są akurat, nie wiem, jak ja je mierzyłam???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe a moja wymarzona bryka to Mercedes ML w dieslu CDI uwielbiam takie potwory :D ale kaski tyle nie mamy :( Kurde wykpończy mnie dziś ta kafe taka powolna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co ,a Wiola wchodzi jeszcze do ciuszków z zeszłego lata :D Bluzeczki ,spodenki no ale wtedy były na wyrost ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×