Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Szukam czegoś na Allegro ,sama nie wiem czego konkretnie ;) Zalicytowałam ogrodniczkę z bluzeczką ;) Choć sukienek ma dużo ale dzinsowej ogrodniczki niema :) Spodenki by się przydały bo strasznie się brudzi na kolanach :-0 przy łapaniu zajęcy ;) Ma już nawet pierwszego strupa na kolanie ... Jej kolega za to wygląda jeszcze gorzej bo upadł na buzię i całą poczaskał ,dobrze że zostały mu zęby -powiedziała koleżanka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martynka też wchodzi w bluzeczki z ubiegłego roku, tylko wtedy na niej wisiały, a teraz opinaja się na brzuchu :D Mamy też jedne spodenki, ogrodniczki, które zeszłego lata były za długie, ateraz są akurat :) Tylko w zeszłym roku było ok, bo siedziała w wózku (one są seledynowe) a teraz ledwo wejdzie do piasku to już widać brudy i psuje efekt ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko widzę ,że zapalona maniaczka z Ciebie ;) Podziwiam ludzi z takimi fascynacjami :) Tylko ,mnie pociągają samochody tylko wizualnie -nowoczesne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli - ale mi sie wydaje, że dwadzieścia kilka zł za uzywaną sukienke to sporo. Trzeba do tego doliczyć jeszcze p[rzesyłke i przelew i wychodzi ok. 30zł. Wydaje mi się, że za takie pieniądze mozna kupic już coś nowego. A ja sie wogóle nie znam na samochodach. Nawet nie wiem jaki bym chciała mieć. Podobaja mi się takie jak BMW Z3 czy Z5 ale to sa takie szpanerskie samochody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja też się pochwalę ;) taki przyjeżdża dziś : http://www.mobile.de/SIDJApP6waf3T3vumWse.1ydw-t-vaNexlCsAsCsK%F3P%F3R~BmSB11Iindex_cgiJ1146140247A1Iindex_cgiD1100CCarY-t-vctpLtt~BmPA1A1B20C928%81G-t-vCaMiMkQuSeUnVb_X_Y_x_y~BSRA6D1100A5E11000BGNCPKWA0HinPublicA2A0A0A0/cgi-bin/da.pl?bereich=pkw&sr_qual=GN&top=4&id=11111111206454446& a to moje marzenie: http://www.mobile.de/SID0SabNSTSwfOSgaPC.4XCog-t-vaNexlCsAsCsK%F3P%F3R~BmSB11Iindex_cgiJ1146140247A1Iindex_cgiD1100CCarX-t-vctpLtt~BmPA1A1B20B30%81I-t-vCaMiMkQuSeUnVb_X_Y_x_y~BSRA6D1100C162E17200BGNCPKWA0HinPublicA2A0A0A0/cgi-bin/da.pl?bereich=pkw&sr_qual=GN&top=2&id=11111111194883459&

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu bardzo duży i ładny :) Ja tam nie przywiązuje wagi do samochodów ,bo mnie jazda interesuje tylko pod względem pasażera :P i wystaczy tylko żeby był wygodniejszy od malucha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe Karolinko to chyba tylko ja Jonka takie \"wariatki\" jesteśmy na punkcie samochodów dla nas dwóch nie warto zmieniać nazwy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu, a mnie w ogóle nie kręcą SUV-y. Ewentualnie ten nowy Audik Q7 :) Ale o czym my tu mówimy... :O Chciałabym mieć dobre połączenie autobusem do pracy ;) Karolina - masz rację z tymi kosztami, ja wstapiłam ostatnio do lumpeksu w pobliżu i pooglądałam sobie ubranka w takiech cenach, ze teraz to jestem pewna, że ludzie na Allegro kupują w lumpeksach, wystawiaja i jeszcze na tym zarabiaja :O Też szukam dla Martynki jakichś spodenek do piaskownicy, żeby nie były za grube, ani za ładne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na szczęscie ja nie musze kupowac Maksowi żadnych spodni do piaskownicy. Ma jeszcze po kuzynce. Powiedzcie mi czy za kazdym razem jak idziecie na plac to zakładacie czyste ubranka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli - ale chyba nazwy topiku nie da się zmienić, a zakładać nowy - szkoda by było tamtych \"historycznych\" rozmów ;) Chyba, żeby się komuś chciało wszystko skopiować do Worda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja do tych autek nie zaglądam, bo lubię szybkie autka niezależnie od firmy. Póki co, moja Octavia musi mi wystarczyć :) Karolina ma trochę racji co do tych kiecek za 25 zł. W H&M kupiłam za 20 zł nową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko - to jest pomysł :) Może i ja będe kupowala w lumpeksie a potem wystawała na Allegro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiola jeszcze śpi ... Aż musiałam wstać zobaczyć czy wszystko O.K. ;) No nic dziś pomimo ślicznej pogody nie chce mi się wychodzić z domu ;) Zaraz ciągnie mnie do piasku ,albo wyskakuje z wózka :-0 Już jak wychodzimy z mieszkania przy drzwiach stoją :wózek z lalą, wiaderko w ręce i reszta ...:-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karo ja o tym mercedesie też mogę tylko pomażyc o kosztuje kuuuupppę kasy 400.000 zł to KOSZT Loli jak będziesz kierowcą to inaczej do tego tematu podejdziesz A wracając do głównego tematu: ja kupiłam wczoraj Maćkowi nowe jeansy ogrodniczki za 24 zł w Leclerku-nie warto mi więc kupować takich rzeczy na allegro już wolę lumpeksy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina - wstyd się przyznać, ale nie :( To znaczy, zwykle rano zkładam jej czyste, chyba, że te z poprzedniego dnia sa jeszcze w miarę, co się rzadko zdarza. Ale po południu idzie jak siódme dziecko stróża ;) Chyba, ze z babcią, to się staram ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko - no właśnie, ja robie podobnie. Mam spodnie i ubranka tylko na spaceru i mam tez takie ładniejsze wyjściowe i te zawsze są czyste. Ale wydaje mi się, że wszystkie dzieci na palcu maja tez popołudniu czyste ubranka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja lubię jak mój urwisek jest małym brudaskiem wychodząc z pisakownicy :) Sama wtedy patrząc na rączki woła \"mama budne\" :D Od Karoliny przejęłam zasadę, że skoro mam pralkę i wodę, to brudne ubranko nie jest problemem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maciek cały dzień lata w jednych tylko w domu na rajstopkach a na dwór spodenki ale brudny na wieczór jak górnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pilnuję aukcji ;) Wiola jeszcze śpi ... ale czuję ,że już niedługo ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko - tylko, że Maks strasznie sie denerwuje jak jest brudny. Próbuje się otrzepać a jak mu nie idzie to pokazuje żeby mu zdjąć lub wymyć. Ostatnio zadrapał się na dłoni i zrobił sie mi strup. Jak go zauwazył (po 3 dniach ;)) to cały dzień pokazywał, że mam mu umyć raczki. Jonko - miałam się jeszcze zapytać czy takie drobne zadrapania też trzeba jaką woda utlenioną polewać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina - ja staram się przemywać każdą rankę jeśli zauważę. Niania też. I raczej spirytusem salicylowym. Mam tak od lat, więc tego pilnuję. A do piaskownicy czy na spacer zabieram zawsze kilka chusteczek Dzidziuś i jak Marta mocno domaga się mycia, to wycieram tymi chusteczkami. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i wykrakałam :O Pani gospodarz obudziła Maksa :O Może dobrze się stało bo już niewiele brakowało, żeby roladki się przypaliły :O Zaraz spadam, jak tylko Maluch dojdzie do siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko - ja też mam w wozku chuteczki nawilżone ale one niestety nie pomagaką na brudne ubranka ;) A czemu spirytusem? Mniej piecze czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×