Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

🖐️ Ninko :) Niestety - MArtynka zakończyła spanie na dzić po ledwie godzince... :( Nie dało rady Jej uspic na nowo :( Ech, gdzie te czasy, kiedy spała po 2 godzinki... :O No i trzeba iść do dziecka, bo płacze... Strasznie mało spi ostatnio - po 11 godzin w sumie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Przyznam się bez bicia, że bez makijażu też wyglądam gorzej niż z. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko - a ja już nie pamietam jak wygladam z makijażem :O ale nie lubie się malowac więc mi to odpwiada :) Jonko - 👄 dla \"nieśpiocha\" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak kto lubi. Cerę mam niedoskonałą, więc troszeczke trzeba ją upiększyć i ogólnie podnieść urodę ;) :D Jonka 🖐️ Czym się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko - ja sie malowałam bardziej z konieczności niż z potrzeby ducha. Teraz nie czuję tej konieczności, ale przyznam, że jak kiedys umalowała mnie pani kosmetyczka to byłam w szoku. Wszystkim się podobało a nie tylko mi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co, te \"gwiazdy\", które są ładne to i bez makijażu wyglądają przyzwoicie :) Moja idolka w tym zestawieniu - Halle Berry :) A ja nie maluję sie, bo nigdy nie umiałam dobrać sobie kolorów ;) Cerę mam niedoskonałą, ale po pokryciu przez dostepne mi mazidła wygląda jeszcze gorzej - fluid włazi w zmarszczki i uwypukla pryszcze :O To już wolę \"au naturell\" ;) Martynka wariuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy Wasze maluchy usnęły kiedyś w wózku-parasolce? Chciałabym jechac z Maksem do zoo ale boje się, że skończy sie to biegeiem do samochodu z wrzeszczącym ze zmęczenia Maksem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina - Martynie kilka razy zdarzyło się spanko w naszym Akpolowym wózku. I nie było problemów - ona jak jest śpiąca to i na stojąco zaśnie. Miłej wyprawy do Zoo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko - to mnie pocieszyłaś :) Moze i Maks usnie. Ne wiem jeszcze kiedy będę do tego zoo jechała bo nie bardzo mi się chce samej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina - Marcie tez się raz zdarzyło, ale jak chciałam, dle jej wygody, rozłożyć ten wózeczek do pozycji horyzontalnej, to się natychmiast obudziła :) Mam baaaaaaaaardzo czuje dziecko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dopiero co wróciłyśmy , Wioletka już śpi 😴 ,a ja mam chwilę świętego spokoju :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz żegnam się już naprawdę, Martynka na nocniku i czeka na mnie, bo ja jej zawsze w łazience czytam i śpiewam ;) Buziaki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli 🖐️ Gdzie zdjęcia kolczyków? Beatek - ku przestrodze - dziecko, o którym wczoraj pisałam, że miało chrypkę od jakiegos wirusa, po 5 dniach brania antybiotyku (Ospamox) dostało zapalenia oskrzeli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko - czujny to jest Maks. Kiedyś jak byłam u mamy nie bardzo miałam go gdze spac połozyć więc wziełam wózek (Nestor) i posżłam sie przejść. Maks odrazu wyczuł pismo nosem i postanowił sie nie kłaść. Rozłozyłam mu podparcie po pozycji półleżacej ale on nawet nie myślał sie oprzeć. I tak siedział trzymając sie tych boków. Był już tak zmęczony, że głowa zaczęła mu opadac na pierś ;) a i tak sie nie oparł. W końcu jak wydawało mi sie, że śpi mocno chciałam go troszke popchnąć żeby poleciał do tyłu ale nic z tego. Zaraz sie obudził. Za chwilę widze znowu mu ta głowa opada. Pomyślałam spróbuje jeszcze raz, ale i tym razem mi sie nie udało. Przy trzecim podejściu pomyslałam sobie, że pójdę gdzies gdzie jest stroma górka i zjadę w ten sposób zeby musiał się położyć. I wiesz co zrobił? Obudził sie jak tylko poczuł, że opada do tyłu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko problem nadal aktualny :( Żałuję ,ale nie znam się na tym i nie wiem co robić :-0 Mam tyle ładnych fotek Wioli ,ale niestety :( Kolczyki też ... No trudno. Dziś kupiłam jej śliczną , niebieską sukieneczkę ❤️ Szkoda, żw nie mam jak jej pokazać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli - no to raz dwa zakładaj skrzynke na innym portalu i wysyłaj zdjęcia. Własnie chciałam pisać, że dawno nie dostałam, żadnych zdjęć Wioletki :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Karola , pozdrowienia dla księciunia 👄 Miałam napisać ,jak ślicznie wygląda w tej chystce na głowie taki mały podrywacz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mały podrywacz ma w piskownciy same koleżanki ;) a jedna jak go nie widzi to zaraz krzyczy: \"Dzie Masiu?!\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wiem czy to wina skrzynki czy coś z ustawieniami, a jak założę nową skrzynkę to zaraz się zapcha ;) bo nie będzie ściągać do Otlocka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mój synek spał dzisiaj 3 godziny aż się boję, że cos mu dolega witam wszystkie mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli - No przeciez możesz dodać adres do Outlook\'a i też Ci się bedzie sciągać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niuka - witaj :) A może był poprostu zmęczony? Loli - niech sam dba o swoje interesy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj niuka 🌻 Dawno nie dołączyła do Nas nowa mama ,więc jest mi strasznie miło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedzcie dziewczyny, czy wasze maleństwa przy tak ciepłym dniu mają mniejszy apetyt, czy nie widzicie różnicy mój kwiatuszek zdecydowanie mniej je ale może to nie wina pogody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina - miałam dokładnie taką samą przygodę z Marta. Tez w Nestorze. I też, oczywiście, nie zasnęła :D Loli - oj, bo zaraz będziemy sie domagać zadośćuczynienia! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niuka - Maks je mniej jak wychodzą mu zabki, ale jak już są prawie \"na wybiciu\". Nie zauważyłam związku z pogodą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki KarolinaW to mogą być ząbki, że też wcześniej na to nie wpadłam mój synek ma 14 msc i tylko 4 zęby co wy na to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×