Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Istnieją :D jasne - ale mojej komóry nie mieli ;) Ale zawsze mogli przez mamę - fakt. Tylko mama od nich jest dziwaczna ,a chłop ,jak to chłop nie ma takiego instynktu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w pracy jestem i mam korki o 15 więc nie opłaca mi się wracać do domu robiłam ściągi na jutrzejszy egzamin, dopinałąm pracę z prawa i wysłąłam-trochę zajęć dziś miałam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola moim zdaniem im jest ciężejbo Cię nie znali , a mnie Oni znali od dobrych kilku lat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli - widzę, że bardzo Ci zależy więc zrób ten pierwszy krok. Nie chcę Cię przekonywac na siłę. Mówię tylko jak ja to odbieram i co ja robię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Aniu 🌻 witaj :) Jak się czujesz ? No termin się zbliża ;) Podziwiam Cię za tyle wytrwałości 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co, Lolo? Mam ich gdzieś. Jak im nie zależy to mi tym bardziej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D śpię dziś na stojąco jutro na mur będzie padać kręgosłup już mi wysiada więc nie mam lekko posłałam wam dziś fotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola ja swój pierwszy krok zrobiłam ;) Tylko czemu ty nie zrobisz ? ;) Moim zdaniem najlepszy kontakt Wiola załapała z Romkiem, i z Nim będę chciała częściej się widywać- on przynajmniej nie nawija o Adrianie i jego Kasi tylko bawi się z Wiolą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A właśnie Aniu, nieźle mnie w jajo zrobiłaś :D Piszesz \"fotki MAćka z placu zabaw\" a tam Maciek, tata i piwo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola ;) bo się jeszcze ze mną pokłócisz ;) Wiem ,że twarda z Ciebie dziewczyna i niezależna starasz się być, ale to nie zawsze jest dobre dla dziecka ;) No ,a Przemek sam powinien też zadbać o ten kontakt między Maksem ,a dziadkami skoro ty ich słabo znałaś . Ale O.K zmieńmy temat ;) Wiola zaraz wstanie i muszę ją zaprowadzić do babci .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola doszł te fotki z nowej poczty? Czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurczę Loli jak tak czytam to widzę jak się dziwnie życie czasem może popitolić, nie zazdroszę tej sytuacj bo ja wiem, myślę że Karola dobrze robi, skoro dorośli ludzie- dziadkowie, nie szukają kontaktu to dlaczego na siłę zmuszać do tego? Jak na prawdę będą chcieli to odwiedzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli - bo mi nie zależy, a nawet jestem zadowolona, że nie ma z nimi kontaktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he :D Karola to fotka zaraz po powrocie z placu zabaw ;) a był jeszcze piesek tak dla ścisłości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu - też tak uważam. Ale mnie nie ubędzie ,jak zrobię pierwszy krok ;) Potem poczekam na drugi z ich strony ;) Zrobią to zrobią nie to trudno ,ale mam przynajmniej spokojne sumienie ,że próbowałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ufffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff Wróciłam!!!!!!! :D:D:D:D:D:D:D:D Home, sweet home!!! Dwudniowy wyjazd a ja się czuje, jakbym wróciła z dwumiwsięcznych wakacji na Księżycu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tyle fajnych rozmów mnie ominęło ;) ... Resztę napiszę na Dużej Przerwie, przyjechała moja mama i zabiera mnie do Urzędu pracy na wizytę :O Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🖐️ Przeczytałam wszystko rzetelnie. I jeśli Loli się nie pogniewasz, to powiem co ja bym zrobiła. Otóż, nie szukałabym kontaktu z tymi niby dziadkami. Chcą Was poznać czy odwiedzić - proszę bardzo, znają Twoją mamę, mogą poprosić o numer telefonu, adres, zadzwonić i zapytać czy można, gdzie i kiedy. Druga sprawa to tłumaczenie Wioli kto jest kto. Dziadków i cioć mozna mieć wielu (przypominam, to tylko moje zdanie na ten temat). Moje dziecko za naszą leciwą sąsiadków tez woła \"baba\" i wszyscy się z tego cieszą, łącznie z ta \"babą\" :) Ale jeśli tata Wioli zupełnie ją ignoruje i nie przyjmuje do wiadomości jej istnienia, potrzeb itp, to to nie jest tata. W życiu nie pozwoliłabym, aby taki człowiek był przez moje dziecko nazywany tatą. Wiola jest jeszcze mała. Gdyby teraz ktoś obcy zaczął sie nią opiekowac, to pewnie za 3-4 miesiące, mówiłaby do tej osoby \"mamo\". No sorry, jeszcze nie teraz. Jak będzie miała 6-7 lat, to będzie już w stanie trochę więcej zrozumieć. Poza tym, Loli, masz inną sytuację niż Karolina. Tam \"tata\" jest jeden i ten sam. A u Was jest \"tata biologiczny\" i ten na codzień znoszący trudy opieki i wychowania. Ufff, namądrzyłam się maksymalnie. :P Tylko, proszę mnie źle nie zrozumieć. Gdybym była w takiej sytuacji jak Loli, to posątpiłabym właśnie tak, jak napisałam. Nikogo nie namawiam do takiego pomysłu na życie, nie krytykuję itp. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana :) Zaraz wyruszamy w drogę :O Mam nadzieję, że zdążę na dużą przerwę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz sprawy codzienne: Karolina - dwója za dywersantkę! Byłaś w Gdyni i nic o tym nie wiem. Przecież mogłyśmy sie spotkać!!! Maksiu śliczny i słodki. Sam wchodzi na tę zjeżdżalnię? Bo Martę wsadzam własnymi rękami, bo boję się, że z tych drabinek spadnie. Ania - ogród śliczny i uważam, że mąż na to piwo zasłużył, jeśli jest to częściowo jego zasługa. A Maciejka nasza kochana widać, że jest bardzo radosna. Czy to z tobą zjeżdża? Chyba nie, bo zabrakło brzuszka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Ninko! Ten serek do placków ma być twarogowy śmietankowy taki w kostce w papierku:) Wczoraj mieliśmy wizytę tego kolegi Patrycji Niko 1 rok i 3 mies, zestresowałam się tylko bo jak był u nas przez 2 godziny to dosłownie wciągął nosem kawał kiełbachy i kawał kaszanki , a Patysia ledwo polizała i już nie chciała:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe :D No to niezły Niko. Obżartuch mały. Ale mnie to nie dziwi, bo Marta tez jedzonko w dużych ilościach wciąga :) A ten seeek kupiłam taki w pojemniczku Almette. Nie miałam pewności czy to to, więc nie robiłam. Sądzisz, że będzie pasował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć 🖐️ :D Ninko dzięki za komplementy, faktycznie nie ja zjeżdżałam z tej zjeżdżalni-miałam ze sobą dwie koleżanki-pomocnice, bo sama przy Maćku bym nie wyrobiła z tym brzuszkiem. A co do ogrodu hmmmm MArek za to płaci, ale palcem ciężko mu coś tam tknąć, dotąd robiłam wszystko sama nawet kosiłam trawnik, ale zeszłej jesieni wziełam ogrodnika, a teraz przychodzi od czasu do czasu na \"grubszą pielęgnację\" resztę dalej sama robie (ale już nie koszę). Ja w sobotę byłam na korkach z matmy :( babka dobra-fajnie tłumaczy tylko moi się nie chce teraz nad tym siedzieć i liczyć dla wprawy a bez tego się ie obędzie :P zasnąć nie mogłam bo do 1.00 w nocy tak potwornie mnie zgaga męczyła pomimo tabletek-jak to dobrze że już tylko 10 tygodni mi zostało. Wczoraj byłam na egzaminie w Gdańsku-Marek się z nami przejechał i Maciuś-później skoczyliśmy na pizzę więc dzień miło się zakończył. He he jeszcze nigdy tak nie improwizowałam jak na tym egzaminie-nawet do notatek nie zajrzałam, ale chyba dobrze mi poszło :) Karolinko ja też byłam zszokowana widokiem MAksia samego na zjeżdżalni-Ma ciek to taki dzikus, że zaraz by sobie głowę rozbił. Z panią Anią nawet stwierdziłyśmy, że on powinien chyba w kasku chodzić ;) Aha Ninko twoja MArtusia fakt poważne minki ma na zdjęciach, ale też chyba wesoły z niej bobasek :) (śliczne te sandałki-szkoda, że ja mam chłopca )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×