Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

A to niebieskie, to ten jego ulubiony kocyk? Karolina, muszę powiedzieć, że na dziele Twojego syna widać uczucie jakim Cię darzy! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko - Maks uwielbi kwaśności ale te truskawki były zadziwiająco słodkie Tak, to jego ulubiony kocyk Własnie dzwoniła mama i powiedziała, żebadania nic nie wykazały 😭 Jak to możliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba Jonkę zapytać, bo ja nie znam się. :( Tak smakowicie Maksiu wyszedł z tymi truskawkami, że chyba dziś się skuszę i też kupię. Po ile kupowałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, a u mnie w okolicznych budach żądali 11 za takie na wpół zielone. No złodzieje :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za kilogram. Generalnie w takich małych budach, gdzie nie ma w okolicy konkurencji, to potrafi byc drogo. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie. Melon na targu kosztował 5 zł, a u nich 8 :) Jej, chyba ciśnienie spada, bo piję kawę i ziewam 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny - przepraszam, że tak nagle zniknęłam, ale wdałam się w słowną szermierke z własnym mężem na temat zasadności wyjazdu na wakacje.... W międzyczasie MArtynka sie obudziła i ... do roboty! Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej 🖐️ a ja znowu spóźniona :( u nas truskawki kupiłam po 6 zl za kg, ale Maciek coś za nimi nie przepada, chyba,że w formie kefiru ze smietanką i cukrem :) słodki Jaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🖐️ Spóżniona ale usprawiedliwiona ;) Wszystkie okna mam wypucowane :) teraz zabrałam się za sprzątanie zabawek :-0 - przydałaby się pułka ... lub duży plastikowy kufer ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prababcia została dziś wykorzystana ;) więc nadganiam zaległości. Dziękuję za śliczne zdjęcia Urwisków ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholera, Maks znowu sie rozchorował Dostał gorączki i ma kaszel Jutro zamiast do dermatologa musimy iść do pediatry :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina - 👄 dla Maksa. Może to jakaś krótka infekcja? Życzę Wam, żeby jutro obudził się zdrowy ❤️ Loli - dzielna jesteś :) Z jakiej to okazji tak wypucowałaś te okna? A truskawki Martynie baaardzo smakują :) (nie ma chyba nic, co by jej nie smakowało ;) ) U nas sprzedają nawet po 4 zł za kilogram, ale jeszcze nie kupowałam, jadłyśmy u mamy, a dziś po południu pierwsze poziomki i truskawki z krzaczka na działce teściowej :) Dobrej nocy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
👄 dla Maksia. Może dziś będzie lepiej? Kupiłam wczoraj truskawki (6,50 zł) i dałam Martusi dwie. Jadła je pierwszy raz, więc nie chciałam przesadzić. I chyba słusznie zrobiłam, bo wieczorem miała krostki na policzkach :( Miłego dnia! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej 🖐️ miałam się wczoraj uczyć :( tak się źle czułam, że nie dałam rady, kurcze coś czuję, że tą matmę i mikro zawalę :( Trochę się wystraszyłam, bo wieczorem złapał mnie tak silny skurcz, ze aż się z bólu posikałam-jak ja się boję, że coś się wydarzy i nie dotrwam do terminu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ninko i Karolinko zdjęcia jak zwykle cudowne tyle że odbieram pocztę z opóźnieniem :( Patrycja bardzo lubi truskawki i je ich sporo na raz a wczoraj zrobiłam jej makaron z truskawkami i śmietanką troszkę posłodziłam i zjadła \" w try miga\":D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Jesteśmy już po wizycie u pediatry i tak jak ostatnio w sumie Maksowi nic nie jest :O Ma tylko kaszel :O Z tym, że ona nie słyszała tego kaszlu, dla mnie jest przerażający 😭 Ninko - myślisz, że to od truskawek Martusia dostała tej wysypki? Musisz pozekać aż zejdzie i spróbowac jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że od truskawek, bo niczego nowego oprócz nich nie dawałam. Wieczorem podałam jej na wszelki wypadek wapno. Zobaczę co będzie dalej. Beatek - widzę, że Twoja Patrycja też wróciła do normy z apetytem? Ania - gdybym mogła, to bym Ci wypożyczyła całą moją matematyczną wiedzę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D A może to tylko chwilowa reakcja organizmu na nowość? Ale pisałaś, że Maks oprócz kaszlu miał też gorączkę. I co? Zeszła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To był taki stan podgorączkowy niewidaomo czym spowodowany :O Może to przez tą infekcję a może przez ząbki :O Wogóle padło podejrzenie, że to kaszel alergiczny 😭 Jak na alergiczny kaszel to jest dość dziwny, bo odrywający. Zawsze myślałam, że alergiczny jest suchy :O No ale widocznie sie nie znam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wczoraj jechałam w autobusie i jakaś pani mówiła swojej koleżance, że ma kaszel z powodu alergii i rzeczywiście jej się mocno odrywał. Zwróciłam na to uwagę, bo jak usłyszałam ten kaszel, to w obawie przed gruźlicą chciałam wysiadać. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz jak mało wiem ;) Człowiek uczy się przez całe zycie :) A wiecie, że Simonka odezwała się na innym topiku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W końcu jesteś początkującą mamą alergika ;) A gdzie się odezwała Simonka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na \"mamy na urlopach wychowawczych...\" Napisała tylko, że miała mnóstwo osobistych problemów, że nie ma netu i że kupuje mnóstwo ubrań ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda, że i do nas nie zagląda :( Szczerze mówiąc, to jakoś sobie nie kojarzę, żeby wspominała coś o poważnych problemach osobistych. A przynajmniej nie brzmiało to jak \"POWAŻNE\" problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No z tego co pamietam to nieukładało jej się z mężem. A dla mnie zachowanie jej męża było poważnym problemem. kurcze, koty mi miałcza za oknem i co chwila się zrywam bo wydaje mi sie, że Maks płacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×