Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Ninko - on nawet do wanny nie chce wchodzić. Myślę, że może tu chodzić o strach przed zamoczeniem głowy :O A męża pogoń bo taki basem to super sprawa, nawet dla dorosłych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko - może mamy jakichś wspólnych krewnych, tylko o tym nie wiemy ;) Ja mam jakąś rodzinę w Gdyni :) W dodatku tą gałąź odpowiedzialną za ciemne oczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzę o baseniku w ogrodzie echhh... Ustawiłabym go od razu w cieniu dużego kasztanowca, który oczywiście będzie pod domem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonka - a ja mam rodzinę we Wrocławiu. :D Karolina - a bo ja myslałam, że Maks tak jak Marta - w wodzie 23 godziny na dobę. Bo przez ostatnią godzine, to na rączkach u mamusi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko - Ninka ma rację, wyglądasz super! Ja w życiu niezrobiłabym sobie zdjęcia w stroju kapielowym bo choć schudłam juz w sumie 10 kilo to i tak jeszcze dużo mi brakuje :O A Martynka to chyba już wogóle nie nosi pieluch, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIestety, moje szczęście największe się budzi :( A ja nie mam dla niej obiadku, bo wolałam z wami pogadać, a po drugie - jest taaaak gorąco!!!!! Słońce mi już wali prosto w okna :( Prognozy są bezlitosne :( Tęsknię do zimy.... Przynajmniej można założyć coś na siebie, jak jest zimno... Miłego popołudnia!!! Co ja z nią będę teraz robić w domu, na dwór mnie nikt nie wygoni :O Buziaki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko - i zapomniałam pogratulować Marcie sukcesów pieluszkowych a raczej bezpieluszkowych ;) 🌻 i 👄 dla niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina - zdjęcia robił Mariusz Martynce, myślałam, że żartuje, jak skierował obiektyw na mnie :O Ale dzięki za komplementy ;) Grunt to odpowiednio stanąć ;) Martyna pieluchę nosi tylko do spania w nocy, bo w dzień nie sika podczas drzemki. I ostatnio nie zdarzają jej się wpadki :) pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W imieniu Martusi dziękuję za gratulacje i pochwały. Sorry, że rozmowę tak urwałam, ale jestem w pracy :( Ale jeszcze tylko w tym tygodniu, potem 3 tygodnie lenistwa, wakacyjnego szaleństwa, wolności i bezmiaru szczęścia z dziecinką w ramionach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co, zachowanie Maksa coraz bardziej mnie zaskakuje Przed chwilą obudziła go Pani listonosz, a o popłakał chwilkę przytulił sie do mnie i usnął spowrotem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatek 73
🖐️ Kochane zasypałyście mnie zdjęciami suuuuper:D:D Jonko jeszcze raz gratulacje wyglądasz fantastycznie (ta figurka) Malutka to królewna , piękna , mądra strojnisia , wdzięcznie pozuje do zdjęć:) Karolinko od razu widać Maksio to mężczyzna z krwi i kości , tylko śmieciary , stare samochody , autobusy itp sprawy techniczne innym słowy ale bużka ładniutka jak u dziewczynki :D Ninko Martusia golasek i Martusia w sukieneczce to poprostu kąsek do schrupania :D:D:D Z nowości Patrycja od 2 dni siusia i załatwia inne sprawy na nocnik sama woła :D:D:D JA kolejny kg w dół :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Maks nadal śpi :P Mam już przygotowany obiad dla niego i muszę jechać pozałatwiać rózne sprawy a on śpi :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maks spał prawie do 16 ale za to wieczirem wyczyniał cuda Korzystając z tego, że Przemek zabrał go popołudniu na spacer, pojechałam do hipermarketu. Juz dawno z takim spokojem nie robiłam zakupów Poszłam nawet na dział gospodarczy na co zazwyczaj brakuje mi czasu. Nakupowałam przeróżnych nowości i zaraz będę próbować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie martw się, pogadamy za godzinke lub półtorej bo teraz Maks się do mnie przykleił i nie chce póśćić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jestem na dłużej :) chyba bo właśnie ktoś zaczął wiercić a robotnicy przesuneli się pod moje okna rozstawiająć rudztowania :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam, ale musiałam jednak iść do Maksa bo nie mógł sam usnąć :O Teraz już śpi, \"poczytał\" sobie i zasnął z książką pod głową ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×