Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

U nas też ciut chłodniej ale tylko z pozoru bo temperatura jest wuższa niż wczoraj :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) ZAczytałam się na topiku o Chylińskiej :) Od 1.09 :O Już mi się nie chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to świetnie :) Chodziło mi o to, że nikt nie chce przyjąć do pracy kobiety w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostałam się na specjalizację i nikt mi łaski nie robi, muszę ją rozpocząć i skończyć. Płacić mi będą przez min. 4 lata, jest możliwość wydłużenia rezydentury o rok. Muszę pojechać wreszcie do tej mojej macierzystej przychodni, żeby podpisać umowę i te inne papierki, ale to jest w centrum i na razie mi się nie chce. Jak wróci teściowa z \"urlopu\" to jej zostawię dziecko, żeby nie męczyć choć jej w upał. A na razie to wiecie o następnym tylko Wy, Mariusz i moja mama :) Gdzieś przeczytałam, że takie małe dziecko nie ma poczucia czasu i jak się mu powie na kilka miesięcy przed, to nie zrozumie o co chodzi i dlaczego tego nowego dzidziusia jeszcze nie ma? Dlatego powiemy jej na jakieś 2 tygodnie przed godziną \"0\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To teściowie też nie wiedzą? No ale co to znaczy specjalizacja? Musisz zaliczac jakieś egzaminy? Bedziesz musiała pewnie pracowac w tej przychodni? A kto wtedy będzie się zajmował Martyna i jej rodzeństwem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teściowa nie wie, teścia nie posiadam :( Mariusz miał 3 lata, jak stracił ojca. Zamierzamy powiedzieć za jakiś miesiąc :) Rozpoczynam specjalizację w trybie rezydentury, czyli będę pracować w przychodni uprawnionej do prowadzenia szkolenia, ale płacić mi będzie Urząd Marszałkowski. Egzamin już zdawałam - ten w kwietniu i potem miałam rozmowę kwalifikacyjną. A na zakończnie specjalizacji będe miała ostateczny Państwowy Egzamin Specjalizacyjny :O Martynka wstała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam dać Martynę do żłobka, ale to na razie kwesta otwarta - na razie od września wrócimy do systemu babcia - dziadek... A jak ich już będzie dwoje to MArtyna na pewno będzie chodzić do przedszkola. Zresztą - potem będę się zastanawiać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha! Czyli przysługuje Ci normalny macierzyński i wychowawczy? Tylko pewnie o ten okres wydłuży się ten staż? Dobrze rozumiem? buziaki dla Martynki ❤️ a propos Martynka to ukochana Maksa ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie tak, jak piszesz :) Liczę na wychowawczy tym razem, chociaż z pół roku. MArtyna właśnie wylała jogurt ma łóżko :O Idę sprzątać... Buziaki dla MAksa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZeść :) My rano byliśmy na plaży i od dziś będę tam chodził codziennie. Po co mam nas katować na tym upalnym placu zabaw jak mogę posiedzieć na słoneczku nad wodą w przyjemnym ochładzającym wiaterku? Tylko Maksowi się tam troszkę nudzi O 9 to jeszcze mało ludzi jest, przeważnie emeryci a on nie ma się czym zająć bo ile można kopać dołki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina - widmo naszego spotkania wciąż się oddala :( Jutro muszę być w domu, a w piątej wyjeżdżamy na łikend. Pewnie przyszły tydzień będzie realny. Przepraszam, ale mam tyle zaległości we wszystkim, że z tego urlopu wrócę chyba jeszcze bardziej zmęczona :O A gdzie chodzisz na tę plażę? 9 rano na plaży to fajny pomysł przy tej pogodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę sie pochwalić! Maks wypowiedział swoje pierwsze zdanie: \"Mama tu\" Przetłumaczyć? Mama ma z nim siedziec jak on usypia ;) Ninko - nic sie nie martw. Na pewno uda się nam spotkać, jak nie teraz to może w któryś weekend? Jeżdżę do Orłowa bo tam nie ma dużo ludzi ale za to trzeba dzielić się plażą z mewami ;) a co za tym idzie uważąć na kupy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny !!! Ninko czy doszły już kolczyki? Wysłałam je w poniedziałek ok 17.00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZeść :) Właśnie wróciliśmy z plaży :) Zaraz polóżę malucha spać i wpadnę na długa przerwę ;) Mam też kilka zdjęć ;) Chcecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli - doszły dziś ok. 14.00 :D :) Wielkie dzięki. Są śliczne. Jak jak jakoś okiełznam moje włosy i ogólnie się upodobnię do ludzia, to zrobię fotkę i poślę. Karolina - dzięki za wyrozumiałość i wstępnie możemy umówić się w Orłowie. Też lubię tę plażę. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny !!! Nasz Ania urodziła zdrowego , ślicznego chłopczyka :D Waży 3660 i mierzy 59 cm , blondynek po mamusi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałam tylko przekazać wszystkim zainteresowanym, że Ania (blondi) właśnie została dumną mamusią zdrowiutkiego chłopaczka - blondynka o wzroście 59cm i wadze 3660 Pozdrawiam wszystkie Panie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak mi się nic nie chciało ale jednak pojechałam na stadninę koni i do centrum handlowego bo chciałam kupic coś dla Maksa. W sumie dostał trzy pary jeansów i dwie bluzy A zdjęcia ze stadniny zaraz prześlę A wiecie, że on wogóle nie bał sie tych koni! Dzielnego mam syna No ale oczywiście Maks nie był by soba jakby nie zainteresował się koparką i ogólnie narzędziami budowlanymi (na stadninie jest jakiś remont)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu - GRATULUJĘ!!! 👄🌻❤️ Jonko - właśnie sie zorientowałam, że poprzednie zdjęcia wysłałam na obydwa Twoje adresy. Przepraszam za nadmiar ;) Ninko - ok, Orłowo mi pasuje tylko znajdź chwilke i daj znać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZeść KArolina! Dzielna jesteś, w taki upał taka wyprawa :) I dzielnego masz synka :) Duże gratulacje dla Ani 🌻 pierwszej podwójnej mamy na naszym topiku ❤️ Oby Michaś rósł zdrowo i mąż nie dokuczał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina - nic nie szkodzi, zaraz pooglądam, lepiej dwa razy niż wcale :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas nie ma wcale takiego strasznego upału. Zresztą w centrum handlowym tego nie czuć bo to takie eksluzywne centrum :) z kilmatyzacją :P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, ale do niego trzeba dojechać ;) Ja byłam z sąsiadką i jej synkiem (Mateuszem) na placu zabaw w cieniu, ale jak wracałyśmy to już skwar był okrutny :O Rano udało mi się zbić tempeaturę w mieszkaniu do 28 stopni, ale niestety, jak wróciłam to znów było 30 :O MAM JUŻ DOŚĆ!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko - a u mnie w mieszkaniu panuje przyjemny chłód a do cetrum jadę 10 minut samochodem więc nie jest żle. Tylko powrót był okrutny bo samochód nagrzał się na słońcu a kierownica aż parzyła :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×