Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

No to pracuj Ninko, żebyś mogła szybko do domku wrócić, do swojej niuni :) A został Ci jeszcze jakis urlop? Czy już wszystko wykorzystałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina - jeszcze mam kilka dni i 2 opieki. Ale to o wiele za mało w porównaniu do potrzeb :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko :D Tez czytałam te temat i dochodze do wnisku, że ludzi nie potrafia kulturanie rozmawiać, wszystko biora zaraz do siebie. A przede wszystkim są wulgarni :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, czasami mi tez nerwy puszczają i zdarza mi się \"małe co nie co\" :O Lecę już! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pa, Ninko 🖐️ Karolina - ja pamiętam, jak napisałas kiedyś, że miałaś te parówki przez kilka dni w lodóce i potem one nic się nie zmieniły - TWoje zdanie dało mi wiele do myślenia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja muszę spadac- duża przerwa dobiegła końca ... Pa, miłej reszty dnia!!! Buziaki dla Jubilata i dla Ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko - tak było ;) ale ja czasem daję Maksowi :O Niestety jest wybredny co do jedzenia i nie mam pomysłów na kolacje dla niego. Nie może przeceiż w kółko jeść suchego chleba :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze raz serdecznie dziękuję za rzyczenia 🌻 Jesteście kochane ❤️ A jutro urodzinki Martusi 👄:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina - cała przyjemność po mojej stronie :) Mam nadzieję, że już Ci troszkę chandra przeszła. Miłego dnia dla Was! A dla Martusi i Jej Mamy - najserdeczniejsze życzenia urodzinkowe!!! :D byłam pierwsza! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj po południu postanowiłam zrekompensować Martynce te popołudnia, kiedy siedziała w domu i czekałyśmy na Mariusza, bo mi się nie chciało wychodzić i o 15 zabrałam ją na plac zabaw. Poszczęściło nam się - było dużo dzieci, w tym znajome - Iza (ta, co biła) i taki Adrianek, z którym Martynka zjeżdżała na sankach w lutym. Potem gdzieś zniknęli - okazało się, że mama Adrianka pojechała zarobić troszkę za granicą. Nie dość, że Martynka się świetnie bawiła - gonili się dookoła piaskownicy, jeździli autkami i taczką, robili babki i zjeżdżali ze zjeżdżalni, to jeszcze ja miałam wreszcie co robić i czas się tak nie dłużył - mama Adrianka jest w moim wieku (około) i... na 5-go lutego ma termin z rodzeństwem dla Adrianka!!! :D Bardzo się cieszę, bo już czułam się taka nieco osamotniona w tej piaskownicy - same babcie i starsze nianie ;) A tak - będziemy sobie chodzić takie dwa brzuchacze ;) To na razie tyle - na dużej przerwie postaram się włączyć. Buziaki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻Urocza solenizantko Martusiu wszystkiego słodkiego jak czekoladka , mięciutkiego jak pluszowy miś, fajnego jak nowa zabawka , poprostu duuuuuuuuużo 👄 od koleżanki Patrysi i jej mamy 🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny kochane, bardzo serdecznie dziękuję w imieniu jubilatki i własnym. Jak tylko wrócę do domu to przekażę Wasze życzenia i całuski. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane :) Przede wszystkim chciałam złożyć rzyczenia naszej dzisiejszej jubilatce❤️ Kochana Martusiu, nie będe się powtarzać więc powiem króciutko: żyj nam sto lat w szczęsciu i radości 🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my dziś już o 10 byliśmy w domu po spacerze ;) Musielismy z rana zanieść siuski na badania więc przy okazji zaliczylismy spacer ;) Zabrałam ze sobą kalosze żeby Maks mógł poskakać po kałużach ale szybko mu się znudziło, był bardzo zmęczony i poszliśmy do domu. On nie przywykł do wstawania o tak wczesnej godzinie. Ale dzięki temu ja mam już ugotowaną zupkę, przygotowane mięsko dla niego na obiad i zaraz nastawię pranie :) Jonko - zdecydowałam się jednak przyszykować mały poczestunek prócz ciast. Upiekę udka, zrobię ze dwie sałatki, fasolkę z boczkiem wędzonym, jakieś jajeczka faszerowane, no i standard czyli taca z serami i wędlinami, do tego jakies pomidorki i ogóreczki. Chyba starczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina - na pewno przyjęcie uda się znakomicie, już mi ślinka leci na samą myśl o przysmakach, jakie będą u Ciebie i u Ninki :) Może i ja jakieś przyjęcie zrobię w weekend z okazji urodzin Maksa i Martusi? ;) A tak w ogóle, to wczoraj minął rok, od kiedy istnieje nasz topik :D Loli - gdzie jesteś, żeby z nami świętować??? Ciekawe, jak się Danti udał pobyt w domu no i jak z powrotem było, w świetle tych udaremnionych zamachów???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas dziś święto - z wakacji w nocy wróciła Babcia Gosia!!! Moje dziecko mało nie oszalało ze szczęścia :D Nie odstępowało babci ani na krok :) z powodu deszczu całe do południa spędziłyśmy w domu moich rodziców. Teraz nie pada, ale i tak jak mała wstanie to pójdziemy znów do babci - niech się nacieszy :) No i ja też ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Karolina - bardzo dziękujemy za życzenia urodzinowe Jonka -jutro o 17.00 melduj się u mnie! :) Wysłałam Wam kilka ostatnich fotek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ślicznotka z Martusi :) I ile ma włosków!!! Podcinałaś jej już? A z tyłu też ma długie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za zaproszenie, ale niestety - idziemy z wizytą do szefa Mariusza - wizyta odkładana od ponad 8 miesięcy, więc może wreszcie dojdzie do skutku... Kiedyś, zanim Mariusz zaczął u niego pracować, byliśmy dobrymi znajomymi, odwiedzalismy się częściej i w ogóle... A teraz jakoś nasze drogi się mijają... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zajrzę na chwilke ;) bo nie moge zdzirżyć, że Wy w najlepsze plotkujecie bez mnie ;) Jonko - no to nie chcesz wpaść jutro do Ninki to może w niedzilę do mnie? Ninko - a te zdjecia to chyba s.a troszke zaległe :O No chyba, że u Ciebie jest tak ciepło, że Martusia w stroju chodzi ;) Ale tak swoja droga to ma niezłą figurę ;) nawet Jonka rzy niej odpada ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D To są zdjęcia robione w czasie wakacji (nie ma na nich daty przypadkiem?). A Marta figurę (naturalnie świetną, bez zarzutu) ma po mnie :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i muszę spadać - MArtynka się obudziła i w dodatku w mokrym łóżeczku :( A dokładniej - mokra jest poduszka i kołderka, a prześcieradło suche.. Jak ona to zrobiła??? NA dziś się pożegnam - zyczę Wam udanych imprez, a ogólnie - udanego weekendu dla Wszystkich!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×