Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Hej :) Loli - dzieki za cudne zdjęcia Wioletki :) Ale to już mała dama :) A Mikołajem byla chyba babcia, co? ;) Ja dziś w pracy zrobiłam 200% normy, ale chyba źle zapisałam coś pacjentce i będę miała bezsenną noc :O Mam nadzieję, że się nie pospieszyła z wykupieniem tego leku :O Jutro rano do niej zadzwonię. Martynka dziś szalała jak rzadko... Jak wróciłam z pracy ganiała się z tatusiem po domu i miała całą mokrą głowę od tego biegania :D Nadal zabawą nr 1 jest ganianie i straszenie wszystkich :) A jak dostała od Mikołaja lalke, prawie równą jej wzrostem, to za chwilkę wykręciła jej rękę :D Zastanawiamy się z Mariuszem, czy subtelność przyjdzie z wiekiem, czy będziemy ja musieli tego jakoś nauczyć ;) Co do choinki - my mamy taką metrową, którą od zawsze stawiamy na głośniku (120 cm) więc Martyna na pewno jej nie ruszy :D A u moich rodziców jest taka duża (sztuczna) - w zeszłym roku MArtyna kilka razy coś z niej pościągała... Ale czy można porównywać rocznego bobasa do ponaddwuletniej pannicy? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Beatko 🖐️ Doskonale znam te ,,diabełki,, wstępujące w nasze dzieci :D Kurczę poklikałabym z Wami ,ale robię kolczyki i szukam dodatkowo pracowników do ,,kebaba,, :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę tak ciężko znależć odpowiednią osobę :-0 Miałam kilka namiarów ale każde zakończyło się fiaskiem :-( Grunt to się nie poddawać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Loli ja też narzekam na brak czasu bo próbuję trochę \" własnego\" interesu i zabiera mi to sporo czasu :( Ale mamy chyba bezrobocie ? u Was to chyba nawet dużo większe ( w Grodzisku jest wskaźnik ok 10%) także nie powinnas niby miec problemu ale wiem jak potrafią byc nieodpowiedzialni ludzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatek jest dużo osób -ale kurczę Ci porządni się cenią , a takich flejtuchów nie potrzebujemy :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam wspaniałą kandydatkę taką koleżankę , mieszka u Nas w bloku ,ale kurczę planują dziecko i sama się nie polecała bo to nigdy nie wiadomo ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchaj ale przecież dopiero planuja , czy kobieta w ciąży nie moż e pracowac w takim lokalu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz może , ale zapachy mogą ją mdlić ;-) Tylko ona aktualnie ma pracę w sklepie mięsnym i niebawem ma dostać umowę na rok i wtedy dopiero chcą się starać żeby miała kasę gdyby nie mogła pracować , a u Nas nie wiem czy Adik byłby chętny bo jeszcze z nim nie gadałam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona poprostu chce pójść na chorobowe jak będzie w ciąży ... A my potrzebujemy pracownika który będzie pracować i to w godzinach od 16.00 do 22.00 lub 24.oo :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak dla kobiety w ciązy te zapachy mogą byc uciążliwe nie pomyślałam idę zobaczyc zdjęcia coś dostałam od Ciebie chyba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli świetnie wyglądasz a i figurka niezła jak widzę :D ja walczę z lustrowymi kompleksami raz mi się wydaje że wyglądam nieźle innym razem koszmar:o Wioletka bardzo urosła i chyba nie ma problemów z jedzeniem? wyglada akurat:D A któż był tym Mikołajem? bała się ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Mikołajem była moja Babcia ;-) Wiecie jaka była jej reakcja , jak otwarłyśmy drzwi ? Tylko popatrzyła na Mikołaja i zaraz zaczęła opowiadać ,,mu,, że ma ,,świnie moską w domu,, :D ,, to moja mama,, .... Nic a nic sięnie bała tylko nie chciała dać buzi , ani go przytulić - patrzyła tak trochę nieufnie ;-) A jak dostała prezenty to Mikołaj już nic z niej nie wydusił więc poszedł :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Beatek , moja figura jest jak ,,jabłko,, :-0 Ważę 58 kg i nie chce być mniej już od dwóch lat :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekam na Adika 😴 ale chyba sobie odpuszczę bo bolą mnie plecy od robienia tych kolczyków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikołaj Suuuper!!! a ja wazę 56 kg i mam problem ze zwisającym brzuchem:o bioderko ok chyba nawet sięgam r.34 bo mam 87 cm;) ale w brzuchu to co najmniej 42 :P ja też zaraz się oddale bo trzeba 😴 a z tych kolczyków to chociaż godziwy grosz zarobisz? bo przecież natrudzic się musisz co niemiara:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatek prawda taka ,że trzeba dużo zainwestować a zwraca się bardzo pomału :-( Ale zawsze to coś ;-) teraz bardzo obniżyłam ceny bo chcę zarobić trochę na święta ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatek waga super ! Wiesz co ja brzucha nie mam zwisającego brzucha tylko fałdę tłuszczu ;-) Dążę do wagi 53-54 kg ale jakoś nie mogę stracić tych 5 kg 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatek a ściągałaś się poporodzie ? Bo to ma baardzo duży wpływ na póżniejszy wygląd brzucha ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! własnie opycham sie lodami bakaliowymi:)mały usnał wiec zajrzałam , katar mu nie przechodzi :( ida mu trójki ja juz mam dosyc...!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko - miałam Ci powiedzieć, że ostatnio widziałam kameę (nie wiem czy dobrze odmieniałam ;) ) Takie dość tandetne ale może będą Ci się podobały. Były a KappAl za 17zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko - a Tobie miałam powiedzieć, że podziwiam Marytynkę za te łyżwy. Ja chyba nie odważyłabym się iść z Maksem na lodowisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysłałam Wam kilka zdjęc z dzisiejszego spaceru. Zauważcie jak u nas kwitną stokrotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Karolnko Marek wie że chodzę do psychologa, ale na początku chyba mi nie uwierzył-oczywiście nie poszedł na wizytę, ale może jeszcze nie wszystko stracone-mową Maksa się nie przejmuj-Maciek mu moze rękę podać-jedyne zdania jakie udało mu się ułożyć to: \"tata nie ma\" (taty nie ma), \"cemu Tuba\" (czemu Kuba) zauważam jednak, ze podłapuje niektóre nowe słowa jak mówię do Kubusia-ostatnio :\"idemy dada\", zaczyna zachowywać się jak starszy brat z prawdziwego zdarzenia tzn pod względem chęci bo w praktyce mu różnie wychodzi-w końcu nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu, ale jemu ciężko to wytłumaczyć ;) Beatko urwało mi połączenie i juz nie mogłam się podłączyć :( NOE witaj 🖐️ Danti chyba skożystam z twojej dietki ;) Loli faktycznie masz rację mój brzuch \"wciągnął się\" lepiej niż po Maćku, ale nosiłam pas pooperacyjny-niestety skóra nadal wisi nad cięciem :( no i jestem największa z WAS noszę rozmiar 44 i to dla mnie obcisłe 😭 a staniki to już miseczkę E :O załamka u nas hmm jakby delikatnie się poprawiało ale nie wiem jaka tego zasługa-czy moich wizyt u pani psycholg i wprowadzania nowych zasad-czy tylko cisza przed burzą żadko zagladam, bo kożystam z ładnej pogody i wychodzę co dzien do parku na kilka godzin z dziećmi, a wieczorami nadrabiam domowe obowiązki dziś odwiedziłam dawno niewidzianą kolezankę-u niej ok ale u naszych wspólnych znajomych nieciekawie-po nich ostatnich mogłabym się spodziewać rozstania-idealne małżeństwo, dwoje małych dzieci, oboje pracowali, a tu GRUCH okazało się że Tomasz zdradził Izę i to z żoną swojego najlepszego kumpla mętlik w głowie-to nie wiem jakie my mamy szanse na przetrwanie :( całuję was dziewczęta bo musze iść powiesić pranie i następne na noc puścić 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatek - muszę coś Ci objaśnić ;-) Tak się zastanawiałam po czym wywnioskowałaś ,że mam niezłą figurę :D Bo przecież byłam tylko na jednej fotce z Wiolą i tylko było mi widać twarzi ręki kawałek :D nA POZOSTAŁYCH FOTKACH TO BYŁA MOJA SIORKA :D -teraz rozumię czemu tak powiedziałaś , nio nie pierwszy raz Nas mylicie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu , a Marek uczęszcza z Tobą na spotkania u psychologa? No wiesz jeśli tak to może zrozumie ,że żle robi ? Trzymaj się Aniu ❤️ będzie dobrze ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×