Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Noe - świetna dieta :D jak tylko będę mogła, to na nią przechodzę :) A Fale dunaju są takie zdrowe i pożywne ;) Danti - jak wrócę do domu to Ci wyczerpująco opiszę, co wiem na temat niejadków i sposobów na nie. - jestem teraz na chwilkę u mamy. Ninko - ja wiem, że Ty jesteś gościnna i kochana 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie położyłam Maksa spać i czekam aż uśnie. Noe - a co niby mamy krytykować? Widzę, że z Patryka taki sam pomocnik jak z Maksa z ta różnicą, że Maks wie, że do prasowania żelazko musi byc podłączone do prądu i wtyka kabel za telewizor ;) Dzielnego masz synka! Danti - a jak Leonek siedział na tej wadze to może miał nóżki poza nią, że taka niska ta waga wyszła :O Maks też nie należy do grubasów ale waży już ok. 13,5 kg. Jonko - jak wizyta na lodowisku? A Ty z brzuszkiem też jeździsz na łyżwach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maks własnie zażyczył sobie jedzenia :O czyli suchego chleba :O Zrobi wszystko żeby nie pójść spać :O Co byście zorbiły na moim miejscu? Godzinę temu dostal kaszkę, nie dużo, ale więcej nie chciał :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina chyba nie żałujesz dziecku suchego chleba ;) niech je dziecina toż to sama dobroc i ma weglowodany;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, że nie żałuję, ale nie o to chodzi. On już od 20 minut leżał w łóżeczku. To była pora spania a nie jedzenia. I według mnie nie powinien też być głodny. Wołał, bo nie miał zamiaru spać :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiatm po raz trzeci! patryk usnał , w koncu zalogowałam go do łózka i nie miał wyjscia -pech:)zmeczony, nie był na dłuzszym spacerze , ale i tak padł szybko jak na niego, jutro idziemy na sanki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do zelazka to najlepsze włączone ale ostatnio postanowił sprawdzic dlaczego ono jest \'si\' i juz nie chce właczonego:) a jak sie oparzył to zrobił tak fajnie \'oj\':) i tak daje mu prasowac jak zelazko wystygnie oczywiscie ale jakos tam zadziałało to \'si\':)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no nie pada ale tak sobie pomyslałam ,ze zima to na sanki wyjsc by sie przydało.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naprawdę? A nie przygarnełabyś nas na parę dni? tak, tylko żeby Maks w ogóle wiedzial co to śnieg i do czego służą sanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne ze przygarne kropka:)kropki:) zrobimy kulig po asfalcie z efektami swietllno-iskrowymi ognisko z kiełbachami i falami dunaju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ah! Zapomniałam ;) Zaraz naprawiam błąd. Możesz juz ustawić się w kolejce na poczcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tylko zeby nie sżło tak jak przez polisz poczta,bo koszulki zakupione 2 tyg temu ida do dzis:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkie misie Pati i domek dla nic i malutkiej , jest to kara tylko nie wiem na ile skuteczna będzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatek - A gdzie się wyprowadziły? Noe - ja zamawiałam prezent dla brata na święta przez internet. Paczka została wysłana 19.12 a do mnie dotarła 05.01

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupiłam sobie zgodnie z sugestią Jonki validolek;) a do tego od siebie jeszcze dołączyłam magnez , mam nadzieje że skutecznie mi pomoże:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×