Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

O rany! Ale katastrofa :O Nam sie takie przygody nie zdażają ;) Maks tylko raz zrobił kupę w majtki, ale to było na wczasach, na świeżym powietrzu więc nie było problemu ;) Za to dziś na klatce narobił pies a że mieszkam na parterze to wyszło, że narobił pod moimi drzwiami Zatłukłabym gdybym wiedziała czyj to kundel [wściekły0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteś, jesteś tylko, ze ja jak zwykle robie kilka rzeczy na raz. Teraz tez piszę maila i wystawiam rzeczy na Allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi kiedys jamnik sasiadki narobił to zaniosłam jej na wycieraczke:) nie ma co byc złym na zwierzaka to wina opiekunów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja właśnie mówię o właścicielu, choć i amych kundli nie lubię :O no ale jak właściciel odpowiedzialny i ma zwierzę pod kontrola to i pies normalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien swiara mi przyszedł na mysl :) ja nienawidze jak psy robia na chodnikach , w parkach i alejkach i boiskach u nas robia na trawie wszedzie ostatnio miałam bliskie spotkanie ja i Patryk:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nic, nadeszała moja godzina ;) czyli kąpiel, książka i lulu :) A zapomniałąm Wam napisać, ze jadnak pojechałam na zakupy. kupiłam sobie kurtkę, a Maksowi kombinezon na przyszły rok za całe 50 zł, bluzę i opaskę na uczy :) No to dobrej nocy życzę wszystkim pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pa a ja tez jade:):):) nie chwal sie:):) kupiłam se skarpetki na allegro:)na urodziny , bo mam pojutrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Ja dziś świętuję-Kuba ma pierwszy ząbek :D Aha mój nowy mail to anna_straszewska@wp.pl poprzedni też aktualny, ale na zdjęciach się strasznie zacina. Mnie moje dziecko zaskakuje-nie lubi zbytnio obracać się na brzuszek, zwykle bawiąc się obraca się tylko na boczek(pomaga mu w tym wystajacy brzuszek;)). Za to zaczął siedzieć podparty z przodu rączkami (w kąpieli już nie ma mowy o leżeniu, bo nauczył się chlapac rączkami). Pani rechabilitantka też była tym zaskoczona jak i tym , że pełza do tyłu. Pokazuje też charakterek-ostatnio zaczął.......bić Maćka okłada go za każdym razem, gdy tylko wezmę go na kolana-samolubny. Uwielbia siedzieć w swoim foteliku i gaworzy-najbardziej upodobał sobie \\\"ba ba\\\" \\\"be be\\\", a śmiesznie to wygląda, jak wymawia sylaby z wyciągniętym językiem-przy tym ślini się niesamowicie, ale ma radochę. Gadają tak z Maćkiem nawet po 20 minut :) ciągnie się za uszy i uwielbia wszystkich głaskać po buzi, kocha wręcz zabawę w \\\"cacy, cacy\\\" i \\\"koci łapki\\\" no i uwielbia ciągnąć mnie za włosy:( Jak go przewijam to najłatwiej mu złapać się za stopy i juz ciągnie je do buzi :D Co do jedzonka, to Kubę do niczego nie trzeba namawiać-wcina chrupki kukurydziane, a ostatnio jak siedział ojcu na kolanach to wsadził mu łapkę do pomidorówki (dobrze, że nie była gorąca). Ogólnie rzecz ujmujac-GŁODOMÓR :D i zazdrości wszystkim jak coś jedzą-dziś ode mnie chciał nawet pizze dziś zrobiłam porządki w ciuszkach-okazało się, że jescze kilka miesiecy i będę chłopakom kupywać ciuchy w tych samych rozmiarach. Maciek nosił te ciuszki jak miał nawet 1,5 roku co prawda na Kubę są luźniejsze, ale rozbraja mnie tępo jego wzrostu. Niektóre body ma nawet na 98 i są nieznacznie luźniejsze (ale rozmiar rozmiarowi nie równy). Maciuś na bilansie dwulatka otrzymał 97 centyl, co do wzrostu, a ma 95 cm, za to jest szczupły. Kuba w wadze ma 97 centyl :O Szok moje dzieci są totalnie do siebie nie podobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina - gratuluję owocnych zakupów :) Nic tak nie poprawia humoru, jak dobrze ulokowane oszczędności ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko - jest pięknie :) wszystko bielutki i takie czyste i jasne :) Tylko martwię się, że do wieczora to po śniegu nie będzie śladu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie sobie kliknęłam na link w stopce do linijki :O Przeraża mnie liczba 26 :O MImo, że jest mi ciężko z tym brzuszyskiem, to jakoś chyba lepiej jest teraz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas na razie tylko lekki mrozik :) Zaraz się ubierzemy ciepło i pójdziemy pobrykać po obsranych alejkach i trawnikach naszego pięknego osiedla ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maks śpi? A buty jakie byś chciała, zimowe, czy już półbuty? Ja kilka tygodni temu kupiłam zimowe botki za kostkę - bylam w okularach, które mi strasznie pomniejszają rzeczywistość. Jak je zobaczyłam w soczewkach - przeraziłam się ich wielkością... W ciązy nie powinoo się kupować butów :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, to już niecały miesiąc. MAm nadzieję, że wszystko pójdzie gładko. Tego Ci życzę i tego, żeby dzidziuś był zdrowy 🌻 I co mały zostanie Jan?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maks ogląda Telebuki ;) Chciałabym kozaki ale niestety mam bardzo szeroka łydkę i żadne się nie dopinają :O DWa lata temu kupiłam sobie jedne ale to taki człapaki, a ja chciałabym ładne, na obcasie, ewentualnie oficerki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję 🌻 Jak na razie nie rozmawiamy o imionach ;) Ale za każdym razem, jak próbuję przedstawić Mariuszowi inne opcje - torpeduje mnie, mówiąc \"a co, Janek ci się nie podoba?\" I właśnie - jak już ma być Jan, to niech się zdrabnia Janek, a nie Jasiu ;) Wszak JAnek Kos to moja pierwsza wilka ekranowa miłość ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj... kozaczki... :D Ja mam takie sprzed...7 lat, ale są bardzo fajne, bardzo je lubię :) W 2000 roku zapłaciłam za nie jakąs kosmiczną sumę, ale naprawdę było warto :) A w tym roku strasznie mi się spodobały właśnie takie eleganckie, brązowe (tamte są czarne), ale 500 zł... :( poza moim zasięgiem zupełnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja się chyba nie kochałam w ekranowych bohaterach. Jedynego, którego pamiętam to chłopca, który grał w Terminatorze. A potem był już John Travolta, De Niro i ten francuz, co grał w Leonie Zawodowcu, kurcze, zapomniałam jak się nazywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wczoraj z daleka zauważyłam piekne i dość szerokie kozaki. Jedyna ich wadą była cena bo po przecenie posztowały 696 zł :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wiem, że to śmieszne z tymi okularami, ale tak jest :) Dopóki nosiłam tak do (-)4 to nie było kłopotu. Potem, zwłaszcza, jak miałam porównanie, bo juz nosiłam soczewki, to jest naprawdę widoczna różnica ;) Najśmieszniej jest, jak patrzę na siebie - w lustrze, albo i nie ;) W okularach - \"no, jeszcze nie jest tak źle\" założę soczewki - \"o, rany, ale grube nogi\" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, to Janek Kos był moją miłośćią w latach przedszkolnych ;) Potem było mnóstwo różnych. A facet z LEona to Jean Reno, chyba, że bardziej podobał Ci się ten zły policjant to był Gary Oldman, też ciekawy... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×