Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

włoski odrosły i się wzmocniły:) a w pracy ..... przemyślałam przez ubiegły weekend sprawę i doszłam do wniosku co nagle to po diable ......i olałam temat....facet ma we mnie wroga 100% ale udaję że wszystko ok ale ja też zaczęłam prowadzic działania z pogranicza partyzantki i bezpieki i ........szykuję dla niego niespodziankę na następny taki raz ....atak będzie najlepszą obroną ......... a moim największym marzeniem jest teraz \"rozwinąc skrzydłą\" i zwolnic się z tego \" szamba\":o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest fajnie atmosfera super,a ostatnio linia nawala(przeciążenie) i konczymy wcześniej.niestety na drugą sobote bedzie trzeba to odrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mogę się dolączyć
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatek a myślisz o czymś konkretnym ? to jest nas już trzy razem z Loli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatek - niedawno też miałam \"przykrości\" w pracy i niestety ze strony najwyższego przełożonego. A co najgorsze - NIESŁUSZNE! Niestety, nie mam prawa się na nim mścić, czy nawet obrazić :O A szkoda, bo też bym przygotowała mały rewanżyk :P Danti - a to Ty nie telefonujesz z domu? To Ty normalnie chodzisz do pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WiTAJ lOLI 🖐️ Danti - a co to znaczy, że jesteście już trzy? Chodzi o własny \"rozrachunek\"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
butik :D Butki już mam ;-) Tyle co je kupiłam to spadł śnieg :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O taki butik a fajową odzieżą to ja też bym chciała mieć :) Danti - a ja naiwnie sądziłam, że siadasz w domku w kapciuchach przy telefonie i jedziesz z \"bałaganem\" ;) Beatek - dawaj fotkę butków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narazie zadowalam się sprzedażą na allegro i pomocą w barze za 10zł :D dziennie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Loli , fajne klapki wystawiłas , skusiłabym się ale nosze 35-36;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale śliczne te lakiery :D Jako dziecko miałam takie, tylko jaskrawożółte z NRD :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lakiereczki są słodkie :-) szkoda , że Wiola nie może w takich chodzić ... No zapomniałam dodać jeszcze produkcji kolczyków ;-) to też jakiś pieniądz ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatek gdyby nie moje stawy to chodziłabym w nich , ale niestety :-( muszę je sprzedać ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina 🖐️ Loli - a dlaczego nie dostajemy już zdjęć kolczyków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy Wszystkie ciężko pracujecie a ja nadal onijam się na wychowawczym. Nie wiem czy powinnam się cieszyć czy raczej wstydzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak są cudowne i takie wyjściowe :) a cekinki ślicznie świecą kupiłam jeszcze adidaski zaraz wkleję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do rozmiaru stopy to też mi się skurczyła :-) Miałam 38-37 a teraz 36-37 ... cała się rozsypuje :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko postaram się jutro coś podesłać ;-) Powiem szczerze , że dopiero wczoraj się przełamałam i zarwałam nockę od niepamiętnych czasów ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×