Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

A ja od noszenia szpil mam chyba w piętkach coś bo zaczęły mnie strasznie bolec:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A rozmiar 8, to jaki to jest? Karolina - jak masz za co żyć, to czego tu się wstydzić? Gdybym tylko mogła, to natychmiast pożegnałabym się z pracą zawodową :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli - to chyba wina numeracji. Ja zawsze nosiłam buty 38 a od jakiegoś czasu muszę kupować 37, a czasem nawet 36, ale adidasy nadal pozostają 38.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko ja tam patrze na wkładkę wewn a jak będą za duże to poleżą w szafie;) 🖐️ Karolina:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja się starzeję ;) chcę siedziec w domu i byc \"kura domowa\":D;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina - ale chyba tak całlkiem nic nie robisz ;) NIe wiem o czym Wy mówicie z tyminumerami butó. Całe dorosłe życie miałam 38, ewenatulanie 38,5. A po ciąży na 39 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz jestem . u was też tak wieje? okno mi się otworzyło:(było zle zamkniete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatek nie chcę Cię martwić , ale to mi wygląda na ,,ostrogi,, :-0 Moja mama ma , a mnie też zaczynają się odzywać ...:-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę, Loli, Ty to masz, tak jak Beatek, rękę do fajnych zakupów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danti - a ja sądziłam, że jeśli nigdzie już nie wieje, to u nas jeszcze lub już ;) Tutaj wiatr jest zerowy. Może to dzieci tak szaleją? ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danto u mnie horror :-0 tak świszcze , że normalnie nic nie słychać na telewizor 😠 , nie wiem jak my dziś zaśniemy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danti - u mnie troszkę wieje, ale zwróciłam na to uwage dopiero jak sie spytałaś ;) Za to cały dzień coś buczało. Niby nie głośno ale to był tak denerwujący dźwięk, że jestem wykończona :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danti - oczywiście miałam napisać ;-) Karola , no tak jakoś wolę na wyrost i na spuchliznę :D Bo na teraz ma tyle , że nie wiem czy obchodzi :D a zawsze mówię , że więcej jej nie kupię , ale jak się ma za dużo czasu to coś trzeba robić :-0 i u mnie przejawia się to zakupami na allegro - ,,zakupocholizm,, :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli u mnie też świszcze ale podobno jutro ma pieknie grzać słoneczko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam Danti takie okna :-0 , że czuję się jak na dworze 😠 , a uszy to mnie już tak bolą od tego gwizdu 😠 Ale w tym roku mają je wymieniać :-) ...zobaczymy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też ładne :-) adidaski też odpadają u Nas :-( strasznie w nich stawia nóżki ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatek - a nie wydaje Ci, ze te buty będą zbyt sztywne? Loli - ja też tak robię ;) A w ogóle to znalazłam sobie lumpka ale niestety muszę do niego jeździć samochodem więc pewnie nie będą go odwiedzała zbyt często.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a właśnie miałam Was spytac ? jak poznac że ze stópkami coś jest nie tak ? ostatni mam wrażenie że Patrycja przekrzywia trochę stópki do środka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO właśnie. JAk zobaczyłam, że Marta stawia stópki tak do środka, to się jej uważniej przyjrzałam. I wtedy właśnie odkryłam, że ma iksy. To wygląda już teraz nieco lepiej, ale nadal trochę iksowato :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie ....Wiola tak robi ... Niby nie ma żadnej wady ...tak mówi ortopeda , ale nie wygląda to ciekawie i wolę nie kupować jej zwykłych butów ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatek - że podeszwa jest \"niezginająca się\", sztywna jak w drewniakach. Loli - s co zrobiłaś, ze jest ciszej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×