Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

jestem:) ogladam rong tylko najgorsze jest to ze Patrys jeszcze nie spi i zerka czasem a to dos niefajny film dla niego:( Karolinka BO zmienilam fryzure moze dlatego inaczej pozatym czasem mam grzywke czasem ja zaczesuje , nie lubie monotoni:) dzis mam zawalony dzien ale juz skonczyłam robic karpatke i dsałatke bo jutro jadziemy na urodziny do najmłodszej siostry mojego maza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko zdjęcia super malutki taki słodziutki , z chęcią bym go powąchała;) bo taki maluszek pachnie najpiękniej na świecie:) Martynka ma super włoski :) ,teraz żałuję że ścięłam Patrycji włoski, też miała już długawe Noe jakoś dziwnie mijają mnie zdjęcia od Ciebie , odkąd jestes na topiku dostałam tylko1 (słownie jedno) :o Loli jak interesa;)? Karolina nie bałaś się że ten konik na zdjęciach złapie za rączkę Maksia ? konie mają różne zagrania a Maks tak blisko podszedł :o Ninko , Blondi 👄 dla Was:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam :) Beatek - nie bałam się :) jeszcze się nie zdażyło, żeby te konie zrobiły komuś krzywdę, przynajmniej ja nie słyszałam. Druga sprawa, że koń chyba tak bez powodu nie gryzie ani nie kopie :O Noe - kiedy Ty masz czas pichcić takie smakowłyki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam szanowne towarzystwo ;) zycze smacznego obiadku. moje cudo śpi wiec zaglądam co się tu dzieje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniałam o dystynkcjach;p Szanowne Towarzystwo. Wasze urwiski też nie dają się zagonić do domu ze spacerku? Ja musze Leonka brać na ręce a on płacze krzyczy i jeszcze łapie drzwi od klatki i mówi do domu nieeee idziemy na spacer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DANTI u mnie jest krzyk , płacz i zgrzytanie zebów:) jak mamy wracac! ale jestem twarda:) Karolinka NIE WIEM O CO CHODZI Z TYMI ZDJECIAMI?> DLACZEGO NIE DOCHADZA? pozdrawim iz ycze fajnej niedzieli czesc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze to głupawe co wkleje ale lubie angileski humor:) z pamiętnika zwykłego chłopca: Byliśmy bardzo biedni, gdy byłem dzieckiem... gdybym nie był chłopcem... doprawdy, nie miałbym się czym bawić. Jednego dnia zadzwoniła do mnie dziewczyna i powiedziała: \"Chodź! Nikogo nie ma w domu.\" Wyszedłem i chodziłem. A w domu nie było nikogo. Podczas seksu moja dziewczyna zawsze chce mówić do mnie. Tak jak wczorajszej nocy, gdy zadzwoniła z hotelu. To był paskudny dzień. Wstałem rano... założyłem koszulę i guzik odpadł. Podniosłem teczkę i urwała się rączka. Bałem się pójść siku do ubikacji. Byłem takim brzydkim dzieckiem... gdy bawiłem się w piaskownicy, kot przysypywał mnie piaskiem. Moi rodzice chyba niezbyt mnie lubili. Do zabawy w kąpieli miałem toster i radio. Byłem takim brzydkim dzieckiem... matka nie karmiła mnie piersią. Powiedziała, że co najwyżej lubi mnie jak przyjaciela. gocha (17-03-2007 19:17) Gdy się urodziłem, doktor wszedł do poczekalni i oznajmił memu ojcu: \"Przykro mi. Robiliśmy co w naszej mocy, ale dał radę wyleźć.\" Pamiętam kiedy mnie porwano. Wysłali kawałek mojego palca do ojca. Powiedział, że potrzebuje więcej dowodów. Kiedyś zgubiłem się. Zobaczyłem policjanta i poprosiłem go o pomoc w odnalezieniu rodziców. Spytałem go \" Czy Pan myśli, że kiedykolwiek ich odnajdziemy?\" Odpowiedział: \" Nie wiem, chłopcze. Jest tyle miejsc gdzie można się ukryć...\" Byłem u lekarza. \"Panie doktorze, każdego ranka gdy budzę się i patrzę w lustro... czuje jakbym miał zaraz zwymiotować; Co jest ze mną nie tak?\" Odpowiedział: \"Nie wiem. Wzrok ma pan doskonały.\" Jednego roku chcieli umieścić moje zdjęcie na plakacie reklamowym... środków antykoncepcyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinka wysłałam ci teraz dwa razy napisz jak dojda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na urodzinach byłą lipa:( patryk non stop chciał byc na rekach u mnie:( umeczyłam sie jak cholera dopiero po 3 godzinach sie rozkokosił,chyba na pogode był marudny lało cąłydzien,poszperam troche w fotkach i wam wysle!pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesć! Noe - fajne kawałki :D ja też lubię angielski humor! Dzięki za miłe słowa pod adresem moich \"skarbów\" ;) NIestety - pokazują charakterki... Janek się drze wieczorami, pomaga tylko przystawienie do piersi, ale na krótko - jak mu przestaje szybko leciec, to się denerwuje... w nocy z kolei łyka powietrze i muszę spędzać godziny na noszeniu go w pionie, żeby nie zwymiotował ... Martynka ma swoje odpały - awanturuje się i zachowuje prowokacyjnie - np kopie mnie i obserwuje, co zrobię... Klasyczna próba zwrócenia na siebie uwagi :( Dzis bylismy z małym u neurologa - na szczęście nie zauważyła nic niepokojącego :D A kilka dni temu na buzi pojawiły się Jankowi krosty, co niechybnie oznacza, że jeśli wytrwam przy karmieniu - zapomnij o jogurcikach, serkach, czekoladkach :O A wypiłam tylko raz kawę z odrobina mleka :O KArolina - Maks rosnie na małego miłośnika zwierzątek :) JAk ładnie podchodzi do tego konia! Beatko - trzymaj się w tej pracy, nie daj się! Kobiety górą!!! Buziaczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JONKA ja tak cie podziwiam:) mi czasem brakowało czasu przy jednym Patrysiu!!Zdjacia Janka sa urocze az chce sie go przytulic:) Patys włąsnie wstał i jade mu kupic pierwsze gumowce bo pogoda jakas taka ze non stop kałuze stoja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello 🖐️ Wiolatka miała dziś taki napad histerii , że nie mogłam wyjść z domu 😠 To było straszne ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam!snieg u nas pada,i deszczi brzydko i Patrys spi a ja sie nudze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ U nas nic nie pada, ale jest zimno :O Oj, cieżki miałam poprzedni tydzień i ogromnie za Wami tęsknię. Czemu się nie odzywacie? Może pod koniec tygodnia będę miała już net w domu. Co powiecie na piątkowy wieczór babskich pogaduszek? Zainteresowanych proszę o zarezerwowanie czasu. Ty też, Jonko :D Dziękuję za zdjęcia! Noe - od Ciebie oczywiście niczego nie otrzymałam :( Do zobaczenia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko - ja w piątki mam ćwiczenia, a potem nadrabiam zaległości ale postaram sie zajrzeć choc na chwilkę ;) jakże bym mogła sobie odpóścić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :-) No ... jeszcze nie wiem co będzie w piątek ;-) ale raczej będę :-) Karola , co to za ćwiczenia ? Areobik ? Każda się bierze za siebie a ja :-0 .... ..............Robię spagethi :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pogodę mamy wstrętną :-0 , śniegu napadało przez noc , że hoho ... Ale po co ? Skoro teraz taka plucha się zrobiła 😠 , że buty całe przemoczone 😠 ani to wózkiem pojeżdzić ani sankami :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale nic się nie zmarnuje :-) porządki sobie porobię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! spicie?:Pja nie ale Patrys spi, a ja delektuje sie poranna kawa w spokoju:)pada i brzydko:(moze wysle zdjecia? Ninka tobie bo ty zawsze dostajesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc noe mam malutka propozycje co do fotek.moze przed wysłaniem zmien rozdzielczosc na mniejsza bo dłuuugo sie otwieraja. wlasnie ogladam Patrys jest suuuuper facet przystojniak mamusia tez niczego sobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! :D Martyna patrzy jak zaczarowana na Domisie (\"Mamusiu, Domisie to moja ulubiona bajka\" ;) wyznało mi dziecko dziś rano ;) ) Mały patrzy jak zaczarowany w okno ;) Dziś noc minęła w miarę spokojnie ;) Mały spał od 20 do 23.30, zjadł, spał do 2.30, zjadł, spał do 5.30 a potem drzemał mi na klatce ;) W sumie przespałam dziś w nocy 6 godzin, szkoda, że nie ciurkiem, ale taki luksus to jeszcze nie teraz ;) Co do piątkowego wieczoru - podoba mi się Twój pomysł Ninko i zrobię wszystko, żeby go zrealizować ;) U nas pogoda dziś taka sobie, ale chociaż nie pada, jak wczoraj - wczoraj sypało śniego-deszczem, byliśmy na spacerze, ale nie był to udany spacer... JEszcze na koniec Martynka się zsiusiała w spodnie :O MAm nadzieję, że dziś będzie lepiej... Miłego dnia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko - codziennie trzymam za Ciebie kciuki... coraz mocniej... Nawet w tej sprawie wysłałam Ci smsa, ale nie doszedł (2 razy nie doszedł). Dlaczego? Noe - to wyślij zdjęcia na o2. Dziewczynki, czy 21.30, to będzie optymalna godzina dla Was? Jeśli nie, to dajcie znać, o której Wam najbardziej pasuje. Mam nadzieję, że będę miała już net w domu, bo sprawa się komplikuje. :O 🖐️ i 👄 dla maluszków naszych kochanych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninka ja niemam na o2 MAILA DO CIEBIE?! Jonka jak mozesz dziecko na klatce usypiac!!! wez je do domu:) Danti postaram sie pamietac!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noe normalnie parsknęłam na ekran :D biedna Jonka łapie się wszystkiego żeby uśpić smerfa. co do fotek to nie jest nakaz ,mam czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×