Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Ale paskudna poodna :O😭 Noe - i co udały się wczoraj zakupy? Ja w końcu nie pojechałam :O Loli - dwa razy w tygodniu chodzę na ćwiczenia rozciągające, coś na zasadzie jogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydelegowałam Leonka do mamy ,że niby będe sprzątać i co robie...siadam na cafe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja oddelegowałam Maksa spać ;) ale był już tak zmęczony, ze nawet nie chciał jesć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A JA ZAUWAŻYŁAMże w domu Leo mało je a jak jest u babci to zajada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko ze babcia chodzi z nim na 3 godzinne spacery :p to potem sam mówi że chce do domku i ładnie obiad zje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maks też więcej je u babci. A najwięcej jak jesteśmy poza domem, na spacerze czy np. zakupach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mam czasu,a jak wyjde rano to on juz nie chce wracac do domu tylko do babci i jedziemy tam na obiad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My też chodzimy na długie spacery ale nie zauwazyłam, żeby jakoś znacząco wpływało to na apetyt Maksa po powrocie do domu, ale to pewnie dlatego, że dość obje się na dworzu ;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina gzie zniknęłaś,ja się zagapiłam na innych stronach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko nie siedź tam za długo:) wiesz co za dużo to nie zdrowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo Panią przepraszam i życze jak najczęściej tam zaglądać.tylko nie miałam z kim pogadać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz to już nie pogadamy bo Maks się obudził, dobrze że zdążyłam zmyć te wszystkie specyfiki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mógłby cię nie poznać;D ja jak umyje głowe i podsusze ręcznikiem to Leonek woła na mnie -straszydło ,mamo poczesz się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja tak szybko, bo mały płacze :Oale przeczytalam, co napisałyscie :) i chcialam dopisac: niedawno, po umyciu wlosów rano (rzadko myje rano, zwykle wieczorem) dawalam Martynce sniadanie. wlosy mialam zawiniete w turban z recznika. jak martyna mnie zobaczyla powiedziala: \"mamusiu, ale wygladasz, jak pajac na sznurkach\" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo? jest tu ktos?echoooooooo!!!!!halo sumienie czy ja umarłam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem ale zaraz idę spac najwyższa pora Leonek zdrowy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdrowy ale straszny uparciuch się z niego robi mówi nawet w co ja mam sie ubrać i jest bardzo konsekwentny ha ha . tez ide spac dobranoc👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa jeszcze powiem dowcip dnia. przychodze po pracy do mamy,Leonek ładnie mnie przywitał pogadał, a za sekunde mówi że mam iść na dwór. nosił za mna moje buty i kurtke i mialam iść na dwór.normalnie wpadł w histerie płakał i krzyczał mamo idź na dwór.jak wyszłam na klatke i zamk. drzwi jak ręką odjął poszedł bawić się z babcią :) co to miało byc? siedziałam cichaczem w kuchni az przyjechał po nas mąż wtedy Leo pogonił też tate że ma iść do domu .jakoś zaciągnęłam go do samochodu ,w domu już było normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witojcie!Patryk oglada nodiego , czy jakos takos:) Danti to ci powiem ze masz hm terror w domu:):):) jak narazie Patrys nosi moja torebke i ubiera moje szpilki które mam az jedne z wesela mi zostały i on je tam ostro ujezdza:)ale wyglada swietnie z toreka ze sztrucu na ramieniu wielkosci prawie całego jego i na szpilkach:)musze wam fotke zrobic:) ja wczoraj uciekłam bo myslełąm ze nikogo nie ma , a tu dzis zagladam i byłyscie :( ach!wczoraj byłam w sellgrossie za gumowcami malutkimi dla Patryczka , ale nie było!!!:( macie juz gumowce jak tak to gdzie kupiłyscie i jaki jest koszt? głupawa pogoda to by sobie mały chociaz po kałuzach poskakał, bo szkoda mi go w butach z zamszu na kałuze dawac bo zaraz poniszczy:( mam w planach wyjechac w piotek do moich rodziców w rejony poznania wiec mnie nie bedzie kilka dni:( ale bede z wami muslemi:) a chciałąm wam powiedziec ze w biedronce jest kawa super tchibo gold w płatkach rozpuszczalna 200g słoiczek i 100gram słoiczek za 9.90 oba słoiczki to bardzo malo , tak tylko pisze dla amatorek kawy rozpuszczalnej:) pozdrawiam i cąłuski pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×