Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Dziś wzięłam się za porządki ale jeszcze zostało hoho hoo :-0 Ale z grubsza jest posprzątane ...póki nie kupimy komody na ubrania Wioletki i regału na zabawki to wiecznie będzie bałagan i mało miejsca :-( a perspektyw na zakupy nie ma ...:-( 😭 Bo jak utrzymać porządek skoro nic mi się nie mieści ? :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli - u nas ten sam kopot :( Ubrania Martynki musiały ustąpic miejsca ubrankom Janka, więc powędrowały do mojej szafy :O Ja musiałam się ścieśnić, zreszta bez problemu, bo w większośc moich ubrań i tak się nie mieszczę... A zabawki to wieczny problem - nie ma ich znów tak duzo, ale wszystkie na wierzchu sprawiają wrażenie strasznego bałaganu... Poslę Wam zaraz zdjęcia z dzisiejszego wyjścia, jeszcze zanim zaczęło wiać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli aa....ja jestem taka lojalna i uczciwa :( oszukac nie umiem :o ide zobaczyc zdjęcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko ale Martynka się \"wyciągnęła\" wygląda na wysoką :) i gdzie kupiłaś tą śliczną chusteczkę , kupiłabym Patrycji podobną:) A Janek ma świetny strój i butki:) Karolina czyżby usypianie na bujawce ;) przynajmniej u nas to się zdarza , bo Patrycja choć ledwo żywa ale chce sie wieczorem bujac w piżamce;) i zawsze to sie kończy "pijanym" chwianiem główki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko gratuluję zakupu :-) śliczna ta sukieneczka :-) Beatek ja nie musiałam oszukiwać ...jesteśmy chore ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę szkoda , że aparat mi szwankuje bo mam mnóstwo fajnych kolczyków :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko - Janek jest chyba dość sporym bobasem skoro ledwo w wózku się mieści? A jak pieknie dobrałaś dresik do koloru wózka ;) No i u Was jest zdecydowanie cieplej niż u nas :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O!! Loli!! Ale fajnie, że choć na króciutką chwilkę można się zgadać A co zabawek i ubranek... no cóż... na zabawki ostatnio kupiłam 3!!! regały (z tym, ze z dwóch można zrobić jeden wyższy) i nadal mam spory problem z ich pomieszczeniem :O a ubranek jeszcze wszystkich nie wyciągnełam a już nie mam ich gdzie ukladać :O Ubrania Maksa zajmują jedną dużą szafkę, trzy spore szuflady i jedną szafę wiszącą :O a!! jeszcze buty! to istny koszmar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytanie do Jonki :) piecze mnie język na samym czubku ;) tylko prosze się nie śmiać i bez przerwy pierzchną mi wargi ...co to może być???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak , mnie przydałaby się tylko komoda i regał ,,krata,, i myślę ;-) , że starczyłoby ...na jakiś czas ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przypomniało mi się, ze rozmawiałyście o łóżeczkach. No więc, Maks od jakiegoś czasu nie śpi w łóżeczku, które już nawet zostało sprzedane. Ma rozkładany fotel z bocznymi oparciami więc nie ma obaw, że z niego spadnie choc posłanie jest dość wysoko od podłogi :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myślę , że ktoś Cię obgaduje ;-) Bo jak swędzi ,,tyłek,, to znaczy , że teściowa Cię chwali :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatek =- mnie tak piecze język na czubku jak mam ajkieś zapalenie czy coś w tym rodzaju. Smaruje to Aphtinem i przechodzi. A najlepiej wymoczyć w spirytusie ;) Loli - co to jest krata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie bardzo często swędzi tyłek ;):P tylko nie myslcie, ze się nie myję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli miało byc bez śmiechu:o mi to naprawde dokucza a i jeszcze \"sensacje żołądkowe\" doszły:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nO , My już wylicytowaliśmy łóżko :D , Adek dał się przekonać bo w sierpniu mamy mieć jego syna na 2 tyg ...i nie miałby gdzie spać ;-) a jak pojedzie to zostanie Wioli :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak nawet przez chwilę nie pomyślałam :P :D , Ale nie wykluczam hemoroidów :-0 bo to niestety takie objawy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już wyczytałam że mam chyba anemię :o Loli zaszalało się troszkę z zakupami co ;) a mu kupiliśmy fotelik rowerowy na Allegro za 76 zł , a na rynku taki sam 130 zł , i gdzie tu logika :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz Beatek jakie to proste - dwie lekarki Ci to oznajmiły :-D Więc szoruj na L4 !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×