Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Beatko - Martynkę zaraził tatuś już w zeszłym tygodniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laptop :) Patrycja na urodzinki dostała od nas skromny prezent bo zestaw lekarza i ciastolinę :) a powróciła zabawa lekarza jeszcze przed zakupem więc Jonko możę jednak .........konkurencja rośnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też sama nie zaszaleję, ale w odpowiednim czasie podsunę linki odpowiednim osobom :D A Patti - niech sie interesuje, to piękny zawód, tylko niedoceniany ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki Dziś to pewnie nikt tu nie zajrzy :( Paskudna u nas pogoda nie chce mi się z łóżka wychodzić, Maćka coś opętało i wrzeszczy latając po domu, psoci się Kubie-przed chwilą nerwy mi puściły, dostał klapa i wyprosiłam go do swojego pokoju. Kubuś się ładnie bawi swoimi pampersami kremem na odparzenia :) Martynka chora, Maksio chory kurde co za pogoda, ze już tyle wirusów. Maciuś na razie zdrowy oby jak najdłużej bo na początku października mają chłopaki szczepienie na pneumokoki. Karolinko cieszę się bardzo, ze Maksio się adaptuje w przedszkolu, powodzenia w następnym tygodniu-Maciusiowi zajęło to równe dwa tygodnie. Jonko wydaje mi się, że masz rację co do tego, że Martynce udziela się płacz innych dzieci, ale będzie ok., jeszcze trochę i wszystkie dzieci przywykną do nowej sytuacji i będzie git :) Beatko nie przejmuj się tymi 3 kilogramami, ja stanęłam na 67 kg i nie chce się coś dalej ruszyć, a jeszcze tyle mi do celu pozostało :( Moja firma działa-póki co. I tak jej działaniem zajmuje się Marek, ja nadzoruję tylko papierkową robotę. Podzieliliśmy się obowiązkami, żeby każdy robił to co umie najlepiej :) Alergia natomiast….. już kiedyś dawała o sobie znać, ale zawsze jakoś inaczej to sobie tłumaczyłam. Zrobiłam dodatkowe testy na pleśnie i wyszły mi na Alternaria i Aspergillus. Poczytałam coś niecoś w necie i wszystko się zgadza tzn objawy, okresy występowania itp. Najbardziej jednak dokucza mi uczulenie, które pojawia mi się na twarzy, głównie na policzkach, które często mam przesuszone (taki urok mojej cery). Wszyscy zawsze mi wmawiali, że to trądzik i żeby nie drapać itp. Itd., a to tak potwornie swędzi, że się nie da nie drapać. W dodatku, nic na to nie działa :( Dzieci też mają objawy wskazujące właśnie alergię na pleśnie. Dobra lecę trochę dom posprzątać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Wiecie co, w poniedziałek zrobię lekarce MAksa awanturę, potem pojadę złożyc na nia skargę i przepisac Maksa do jakiegoś innego pediatry, każdy będzie lepszy niż ta \"konowalica\" 😡 Pojechałam dziś z MAksem na pogotowie (bo nie chciałam wierzyc, że Maks ma anginę) i lekarz stwierdził, że na atybiotyk jest zdecydowanie za wcześnie i że na bank nie jest to angina! MAks nie ma nawet temperatury. Aha! Zapomniałam Wam napisac, że chciałam zrezygnowac z pracy w tym banku, bo stwierdziłam, że to za dużo godzin dla Maksa. Co z tego, że mielibyśmy 3 dni tylko dla siebie skoro 4 pozostałe byłby tylko z obcymi. No i wczoraj zadzwoniłam do pani dyrektor, a ona ku mojemu zaskoczeniu, zaproponowała mi pracę w innych godzinach :) Będę mogła go sama odbierac z przedszkola :) i nie będę potrzebowała opiekuki. Nawet nie wiecie jak sie cieszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Karolinko widzę, że tobie zaczyna się wszystko pozytywnie układać :) A ja mam handrę-Marek pojechał do Krynicy naprawiać maszynę, a ja siedzę i zastanawiam się co mam ze sobą zrobić. Nawet koleżanki żadnej nie mam żeby się na winko umówić. Jedna, która u nas pracuje ma zaplanowany wieczór, a druga wyprowadziła się do Gdańska. Kurde, ale lipa, nie mam czasu, żeby trochę pożyć :O 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Śpioszki 👄 Tak dawno nie zaglądałam na topik , że kompletnie nie jestem w temacie :-( ale troszkę podczytałam , że dzieciaczki są chore :-( 🌻 ❤️ 🌻 - dla tych choróbek ... niech szybko wracają do formy !!! No ... Wioletka odpukać zdrowa - nie chodzi do przedszkola bo Pani dyr. wcisnęła po lepszej znajomości inne dzieci 😠 Ale dowiedziałam się , że to przedszkole pogarsza się :P Więc nie jest mi tak żal :-) Na drugi rok poślę ją do tego drugiego , no chyba , że znajdę pracę ... Złożyłam jedno podanie , ale jeszcze nie dzwonili ... Może Adek będzie mnie potrzebował jak otworzy drugi bar ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy u Was zaczęli grzać ? Bo u Nas zamarznąc idzie :-0 Znikam bo przemarzłam na kość ...🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Loli - miło Cię znów widzieć 🌻 Trzymam kciuki, żebyś znalazła fajna pracę, a wtedy przedszkole się znajdzie :) Przecież w trakcie roku trochę dzieci rezygnuje. Aniu - ja też stoję na 67, ale trochę w dół idzie :) Na razie tylko ograniczam jedzenie, potem przyjdzie czas na jakieś ćwiczenia (błeeee) A z tego co piszesz o tej alergii - kurczę, to może ja mam alergię, a nie trądzik? Wprawdzie w ciąży i teraz krosty mi zniknęły, ale pewnie niedługo znów sie pojawią... I tak jak piszesz - swędzi potwornie, choć moja dermatolog twierdzi, że nie powinno swędzieć :O KArolina - faktycznie, można się zrazić do takiej lekarki :O BArdzo się cieszę, że tak Ci się ułożyło w pracy :D:D:D Maks będzie miał zadowoloną mamę, a Ty więcej kasy :D Ninko, Beatko, Noe - buziaczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc 🖐️ Loli - nie, u mnie jeszcze nie grzeją ale na klatce schodowej wisi informacja, żeby zakończyc prace przy kalpryferach bo od jutra przygotowywac będą instalację, więc jest szansa, ze jeszcze w tym tygoniu będe miała ciepło ;) Jonko - ciekawe co mówi Twoja dermatolog. A może ona źle diagnozę postawiła, skoro mówi, że nie powinno swędziec, a swędzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! u nas grzea------farelka:) zostałam w sobote ciocia pierwszy raz:) bratowa urodziła córcie Natalke 3800 i 56 cm po 16 godzinach okropnych ponoc skurczach:( ale spoko byłam wczoraj w szpitalu małą jest 7urocza :) po cioci:) pozdrawiam dzieciaczki i mamuski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Jonko - i jak dziś Martynka? Posłałaś ją do przedszkola? Maks nie poszedł do przedszkola i conajmniej do środy będziemy siedziec w domu, bo zaczął mu ściekac katar i nie chcę żeby pozarażał inne dzieci. Zrobiłam mu wczoraj i dziś inhalacje i myślę, że do środy sie wykuruje. Oby, bo w piątek muszę jechac do banku podpisac umowę o prace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) u nas grzeje-kominek, ale mi mimo tego wciąż zimno. Wczoraj miałam 40 stopni gorączki-w nocy obudziłam się z takim bólem gardła jakbym przez tydzień hodowała anginę ropną. Na szczęście miałam jeszcze mój ostatni antybiotyk i od razu wzięłam, ale mój lekarz jak mnie dziś zobaczył to w szoku był, że to się przez jeden dzień tak rozwinęło. Dzieci na razie zdrowe i oby tak pozostała, a ja się kuruję :( Jonko warto jednak zrobić testy alergiczne i w ogóle alergologa odwiedzić, bo w moim przypadku też dermatolog zupełnie co innego twierdził. Teraz biorę Yasmine na antykoncepcję i przy tych pigułkach też się cera powinna poprawiać, a u mnie jakoś tego nie widać. Przez jakiś czas miałam z tym spokój, ale u mnie się to pojawia od czasu do czasu i zwykle strasznie mnie wysypuje, a ostatnio byłam dużo bardziej narażona na pleśnie, bo więcej byłam w pracy, a tam mamy straszne pleśnie i to chyba jest taki wyrzut od dużego stężenia. Loli ja też miałam trudność z zapisaniem Maćka do przedszkola, ale miałam dużo szczęścia i właściwie przez przypadek się dostał w maju. Ale myślę, ze dostaniecie się właśnie wtedy kiedy dzieci zaczną odchodzić w ciągu roku :) Karo to zdrówka dla Maksia :) Noe GRATULACJE 🌻 🌻 🌻 Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Mam strasznie dużo pracy :O Postaram się odezwać wieczorkiem. U mnie nie grzeją, mąż nie chce włączyć pieca ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u nas wręcz zagotowali ;) mamy piec weglowo drzewny i Marek się zagapił i o mało do wybuchu nie doszło ;) bo na piecu mieliśmy 100* hehe no i musiałam wietrzyc domek bo puścił ciepło na kaloryferki i mało się nie udusiłam tak gorąco było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) U nas spółdzielnia nie grzeje, ale my i tak mamy zakręcone grzejnki ;) Martynka była w przedszkolu, nawet nie płakała. Odebrałam ją po leżakowaniu, na którym spała, no i w związku z tym jeszcze nie śpi... Byłam też na zebraniu rodziców ;) Karolina - oby Maks szybko ozdrowiał :) Ninko - to skończ szybko tę pracę i wracaj do nas, bo mało wieści o MArtusi ostatnio :( Beatko - a jak PAtti? Aniu - trzymaj się, wracaj do zdrowia :) Noe, Loli - buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na szczęscie Maks juz prawie zdrowy. Pozyczyłam wczoraj od bratowej inhalator i to chyba on zdziałał cuda. Trzy inhalacje, a Maks może juz prawie normalnie oddychac. Martwi mnie troche, że ten katar stał gdzieś w zatokach :O bo trudno z nim walczyc :O i mam wrażenie, że będzie się nadal zbierał :O Jutro Maks zostaje z babcią, ale tą drugą bo ja muszę iśc na zebranie do przedszkola. Ciekawa jestem jak sobie dadzą radę ;) Jonko - ucieszyłam się jak przeczytałam, że Martyna nie płakała w przedszkolu :) wielki buziak 👄 dla niej za odwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dziewczynki ! No to dołączam się do grona choróbek ;-) Kurczę czuję się podle , złapało mnie chyba zapalenie pęcherza , a raczej cewki :-0 całe podbrzusze mi rozrywa 😭 Chyba umieram :-( Biorę tabletki , pije herbatki ... i jakoś mało się poprawia :-( Ale w czwartek idęna usg jajników i do gin więc może się dowiem co mi dolega ... a może lepiej nie wiedzieć :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Karola 👄 Jesteś jeszcze ? Bo jako jedyna nie wiem co to za pracę dostałaś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam dziś pójść ale ogólny to da mi tylko skierowanie na usg - a termin usg pewnie za miesiąc :-0 więc dużo mi to nie pomoże :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem, jestem ;) Nie ma sie za bardzo czym chwalic, będę pracowała przy obsłudze klienta w banku, oczywiście nazwa jest zdecydowanie dłuższa i bardziej, hm... jakby to powiedziec \"prestiżowa\" ale generalnie chodzi o bierzącą obsługę klientów banku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a może jakieś nasiadówki by pomogły? nie wiem, nie znam się, bo nigdy nie chorowałam. Wiem tylko, ze żurawina i aronia w tej dziedzinie są pomocne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a , no coś Ty taka skromna ? Gratuluję !!! 🌻 Super , cieszę się , że tak szybko znalazłaś taką dobrą pracę ! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robiłam sobie raz ;-) ale to chwilowa ulga :-0 Biorę Urinal , Urosept i piję zioła na kamicę nerkową itp Jest mała poprawa popołódniami ale wieczorem i rano znowu koszmar :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ile to już trwa? Może to cos poważniejszego skoro leki nie pomagają? Tym bardziej idź do lekrza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×