Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

dementuję NIE jestem w ciąży dziewczynki ale miło że Was zaintrygowałam :) całusy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! przyszłą kryska na Patryczka:( chory:( goraczka:( kaaaatar:( kaszel:( lipa..................... smutno was pozdrawiam..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noe - trzymajcie się!!!! Niech ta paskuda szybko Was opuści!!! A kysz!!!! Biedny Patryś... całuję!!! Beatko - intrygantka z Ciebie ;) W Każdym razie, cokolwiek by to nie bylo - powodzenia!!!!! A my bylismy po południu u stomatologa. Martynka - zęby \"zdrowe na siódemkę\" - idealne pod każdym względem :D ślicznie otworzyła buzię, siedziała grzecznie na fotelu... JAnek :O Ubytki szkliwa na jedynkach górnych (znaczne) i na dolnych (nieznaczne) Próchnicy jeszcze nie ma, ale na pewno będzie... Co oznacza, że jak wyjdą całkiem dwójki, czeka nas lapisowanie ząbków i Janek będzie straszyl czarnym uśmiechem dokąd mu stałe nie wyjdą :O No, ale lepsze czarne i całe, niż kikuty... Pechowy jakiś ten synuś... Aniu - co słychać? Strasznie dawno Cie nie było... Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Jonko, bo nasze urwiski z dobrego ząbkowego rocznika są :D Nie wiem czy Wam pisałam, że przy okazji moich rutynowych już ostatnio wizyt u stomatologa też odbyłśmy z Martusią pierszy przegląd. Pan doktor (jak dla mnie najspokojniejszy człowiek świata) pięknie jej wszystko tłumaczył, oglądał, zaglądał, przeglądał itp. I na końcu mówi \"Martusiu, bardzo ładnie, nie masz żadnych robaczków w ząbkach\". A na to Marta z trwogą w głosie: \"A bakterie????\" :D :D :D Lekarz uśmiał się setni i dodał \"Bakterii też nie masz\" :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko :D Pamiętam, jak o tym pisałaś :D Muszę chyba zaczać uświadamiać Martynke, co i jak z tymi bakteriami, bo ona jest na razie na etapie robaczków ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko :D Pamiętam, jak o tym pisałaś :D Muszę chyba zaczać uświadamiać Martynke, co i jak z tymi bakteriami, bo ona jest na razie na etapie robaczków ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka Przykro mi, ale ostatnio mam tak niewiele czasu, żeby neta otworzyć i was zaniedbałam :( W tym tygodniu rozpoczęła się u mnie inspekcja szanownego PIP-u więc zajęć sporo, a wcześniej.... no cóż-chłopaki chorowali, a jak chorowali to ani netu nie mogłam otworzyć przy tych dwóch diabłach, a jak wyzdrowieli to trzeba było nadrobić zawodowe zaległości. W międzyczasie byłam z Kubą na kontrolnym UCM- do badania musieli mu podać środek uspokajający, bo tak wierzgał i krzyczał, a że silny jest to nawet nie dało rady go utrzymać. Wynik za to jest satysfakcjonujący-refluksu brak!!!!!! :D ZNIKNĄŁ Obecnie chłopcy znów smarkają-myślę żeby Kubie też zrobić wymaz z gardła, bo kaszel i katar właściwie go nie opuszczają-Maćka jakby mniej, ale też męczy, no i znów nie mogę ich zaszczepić na te pneumokoki :( Jonko widzę, że się u was uspokoiło i cieszę się-chociaż wystraszyłaś mnie tym pneumokokiem-nigdy nie wiadomo kiedy to się przypęta. Maciuś niestety nie daje się fotografować w przedszkolu i tym sposobem nie mam żadnej pamiątki z przedszkolnych imprez :( Karolinko współczuję Maksowi-Maciek po takiej przerwie znów zaczął płakać rano przed przedszkolem-odzwyczaił się. No ale odchorowane to będzie miał, oby więcej zakaźnych chorób nie musiał przechodzić. Beatko zaintrygowałaś wszystkich, ale ja pomyślałam, ze rozstałaś się z Markiem ???? :O O pracę się nie martw w odpowiednim czasie sama się znajdzie tylko nie rezygnuj :) Ninko moje dzieci, a bardziej Kuba też szaleją za śniegiem-dziś poszedł na sanki z nianią. Łączę się w bólu nad zapindolem w pracy-znów nie mam magazyniera-trzech już przerobiłam od odejścia starego :O Noe zdrówka dla Patryśka-niestety i was to dopadło-oby szybko odpuściło. Loli współczuję omdlenia-ja miałam co rusz jak w ciąży z Maćkiem chodziłam z powodu niskiego ciśnienia. Zdrówka :) Eh lecę po Maćka do przedszkola 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu ❤️ nareszcie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :) Oby chłopakom już przeszło!!!!! Chorujące dziecko to dramat, ale dwójka chorujących to horror, że sie posłużę terminologią kinematograficzną ;) Zrób im ten wymaz, z antybiogramem, będzie wiadomo czym paskudę wytepić... Ja Martynie w czwartek bodajże dałam jeszcze raz antybiotyk - Sumamed, 3 dawki, bo niby nie była jakoś specjalnie chora, ale kaszlała w nocy, katar miała taki zielonkawy... No i zaraz jak ręką odjął... Siedzi jej ten p****pneumokok i sieje :O Ja też czekam aż wyzdrowieją całkiem, żebym mogła podać szczepionki :) Martynie dam pneumo 23- koszt jest o niebo niższy, niż prevenaru...50 zł! Mozna nią szczepic dzieci pow 2 lat. A JAnek...Chyba znów kolejnego wirusa złapał... Mariusz znów coś z pracy przywlókł, ledwie poszedl po 10 dniach w domu na L4...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam szanowne grono :D Odnalazł się czytnik :-) - wysłałam zaległe fotki ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! dzieki Wam za dobre słowo:) Patrys jest na antybiotyku:( ale od razu poprawa wielka:) , tylko maruder:( mam ciezkie dni bo kłóce sie z mezemtzn. ugaduje:) jestem przed@ i wszytko mnie wkurza!!!!:O......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to podlączam się do klubu Noe ;-) Tylko ja ma kiepski humor nie wiedzieć czemu ...Teraz dopiero skapnęłam się , że w niedz. zapomniałam o zmianie plastra :-0 Kurde 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dostałam i są super :) ale rzeczywiście Wiola ma jakiegos takiego diabełka w oczach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A juz lepiej, dziękuję :) Tak, sobie trochę podczytałam Twój wątek o szkliwie na zębach ;) Jonko, a to nie jest tak, że od antybiotyków czy innych leków Jankowi \"popsuły\" się ząbki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba nie... Bo jedynki wyszły mu zanim zaczął brać antybiotyki... zresztą zawiązki zębów mlecznych tworzą dię w 6 mies, zycia płodowego, wtedy musiał być jakis problem z wchłanianiem wpania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zresztą, może to genetyczne.. Mój brat miał fatalne zeby od urodzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo tak mi przyszło do głowy, że takich dalszych znajomych córka też miała problem z ząbkami, jak była taka malutka. Teraz nie wiem jak się ma ale pamiętam, że ona za maluszka też często chorowała i brała mnóstwo leków. A przecież nie jest chyba powiedziane, że to jest wada wrodzona, przecież może być nabyta, jak próchnica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może być gorsza mineralizacja szkliwa, jak są niedobory wapnia... Mam też wrażenie, że to może przez to moje karmienie... Przecież wcale nie jadłam żadnego nabiału... A z chleba z dżemem wapnia się nie wyczaruje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie wiesz więcej niż ja na ten temat ale tak chciałam swoje trzy grosze wtrącić ;):P Mam pytanie, czy jest jakiś tańszy, godny polecenia zamiennik Anapenu? (chyba dobrze napisałam nazwę? chodzi mi o zastrzyk z adrenaliną?) Zgóry przepraszam, że tak wykorzystuję Twoją wiedzę ale nie mam się gdzie dowiedzieć a w aptekach jakoś tak dziwnie gadają :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazłam: Inj.Adrenalini w ampułkach 0.1% - 10 ampułek kosztuje 9,46 zł.Ale nie są to ampułkostrzykawki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anapen ma powalającą cenę, chyba ze względu na tę forme podania... Bo do Inj.Adrenalini trzeba już igłę i strzykawkę zwykła... No i pielęgniarke, która zastrzyk zrobi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko takie zwykłe do naciągania do strzykawki? Czy samemu nie za bardzo można tego używać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tą adrenalinę to podaje sie domięśniowo czy podskórnie? Można to zrobić samemu jeśli ktoś się nie boi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mozna i tak, i tak.. Ale musi byc ustalona dawka, a ja się na tym średnio znam :O więc nie będę ci mieszać... TAk, taka zwykła strzykawka, bo to są zwykłe ampułki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×