Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

ale sie rozpisalyscie...nie mam kiedy czytac i pisac :( dzieki za rade-aby pisac na maila-ale ja niepotrafie tak calkowicie sie otworzyc,chociaz z Wami czuje sie swietnie-Wybaczcie mi.tutaj bede pisac ostroznie a jakby co to dopisze cos na maila. jestem juz w domu,ale nic sie nie zmienilo(zyjemy obok siebie,kazdy sobie,cisza w domu tylko z leo rozmawiamy) musze uciekac na razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podnoszę, żebyście miały łatwiej ;) Nie mogę pisać, bo Martyna jest w szczytowj formie i wytrąca mi klawiaturę i myszkę z ręki.A teraz poszła do kuchni i zaraz będzie płacz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny - w ekspresowym skrócie: HORROR Z DZISIEJSZEGO DNIA: 1. okazało się, że opiekunka wylądowała w niedzielę w szpitalu 2. przyczyna lądowania nieznana 3. dziś wróciła do domu w drodze cudownego ozdrowienia 4. jednak nie czuje się na siłach dalej przychodzić do mojego dziecka 5. na pytanie czyamu nie powiadomiła nas o tym sama, tylko musieliśmy ją szukać wieczorem w domu nie potrafiła logicznie odpowiedzieć 6. doszłam do przekonania, że ludzie w Polsce nie chcą pracować (cytaty z wypowiedzi kandydatek: za małe lub za duże dziecko, za daleko od własnego domu, kilka godzin owszem, ale 10, to za dużo, a mogę z własnym dziekciem przychodzić?, a mogłaby pani do mnie przyprowadzać? itd itp bleeeeeeeeeeeeee) ŚWIATEŁKO W TUNELU: 1. jutro przychodzi pierwsza i jedyna jak dotąd poważna kandydatka 2. jedna pani, drugiej pani, przez trzecią panią szukają innych kandydatek 3. jest jeszcze w zapasie jedna kandydatka, ale od 1 lutego 4. przestała mnie boleć głowa 5. zaczęła mi smakować kawa i mogę coś przełknąć 6. mąż mnie pociesza i jest dobrej myśli. Jakoś się to wszystko zbilansowało, co? Przepraszam, że tylko o sobie, ale przez ostatnie dwa dni o niczym innym nie potrafię myśleć. Pozdrawiam Was cieplutko i gadajcie, bo, choć nie mówię, to Was czytam :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko - O rany! To masz poważny problem! A jutro kto zostaje z Martą? A o tym, że ludzie nie chcą pracowac przekonałam się juz jakis czas temu i każdego dnia utwierdzam się w tym przekonaiu. Przykre ale prawdziwe :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macie rację, w kraju kilkumilionowego bezrobocia, większości ludzi nie chce się rano z wyrka zwlec za marne (?) 600 zł Ninka, trzymam kciuki za nową nianię, będzie dobrze, zobaczysz, musi być dobrze!!! Karolina, jak Maks? Śpi dobrze w nocy? Nie budzi się na mleczko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko - witaj 🌻 Maks spi spokojniej ale nadal budzi się dwa razy na mleko i raz na kaszkę ale to i tak lepiej niż 5 razy na mleko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martyna też śpi spokojniej, wczoraj w nocy obudziła się zaledwie raz, o 5.32 A w buzi jest przyczyna ostatnich kłopotów- nowiutka trójeczka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasza dzielna Loli za pół godziny dopiero kończy pracę! Trzymaj się Ewelinko!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u nas ząbków ani widu ani słychu, a właściwe to \"słychu\" tak bo Maks jest bardzo rozdrażniony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam dzis takie nerwy, że nawet podwójna melisa mi nie pomogła :O A najgorsze jest to, że denerwuje sie tak błahymi sprawami, na który ktoś inny wcale nie zwróciłby uwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A na co/kogo masz nerwy?? Podaj adres, wyśle moich ludzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na wrednych sąsiadów, na sprzedających na Allegro, na kupujących na Allegro, na Przemka, na brata, na tatę, oj mogłabym jeszcze wymeniać i wymieniać :O Ale miło, że chcesz pomóc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem tu nowa
dziewczyny czy możecie mi doradzić co może być przyczyną czerwonych policzkow i plam na skorze mojego rocznego bąblą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem tu nowa
martwię się bo jego skora wygląda fatalnie pewnie to uczulenie co robić jak oielęgnować itd..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem tu nowa
Karolino a byłaś u lekarza?co mówił?możesz coś doradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maks jest pod stałą kontrola arelgologa od kiedy skończy 6 miesięcy i jedyne czego sie dowiedziałam na pewno no to, że trzeba natłuszczać skórę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mojego bąbla czerwone policzki były spowodowane chyba skazą białkową, ale odstawianie mleka nic nie dawało. Ja się tym juz nie przejmuje, kiedyś jej przejdzie! Karolina, muszę Cie opuścić, pogadamy jutro, ok? Śpij dobrze i nie przedawkuj melisy!! ;) Całuski dla wszystkich Urwisków i Mam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem tu nowa
może nie powinnam wam przeszkadzać...sorki,ale tak się martwię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stosuję maść Elidel (jest droga ale skuteczna, ale z tego wiem to jest na receptę) a prócz tego kremy natluszczające dla atopowej skóry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc,troche poczytalam zaleglosci:) nowa praca🌼 nowa niania🌼 nowe zabki🌼 duzo tych nowosci:) gratuluje i zycze jak najlepiej👄 Karolina nie warto tak sie denerwowac drobiazgami 👄 i 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonka - estem tu nowa - nie przeszkadzasz :) po to jest forum żeby pytać. Jeśli tylko będe umiała to odpowiem na Twoje pytania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem tu nowa
tak sobie myślę że może to wina jajka ktore dziś zjadłam może uczulona jest na bialko jaja kurzego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maks jest uczulony na białko jaja kurzego. ale wydawało mi się, że mówiłas, że policzki sa czerwone od jakiegoś czasu. Ja zauważyłam taką prawidłowośc - im zimniej na dworzu tym gorzej wygląda skóra mojego syna :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem tu nowa
Karolino dziękuję za miłe słowa.a ile kosztuje ta maść elidel i czy są może jakieś tańsze a skuteczne i w czym najlepiej kąpać malucha i czym bezpiecznie karmić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×