Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

a jak Martusia lepiej już? Ninka wiem jak to jest jak człowiek chory a musi isc do pracy.miałam tak na wyjeżdzie a do tego tam były chłodnicze warunki brrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
umyłam w pokoju podłoge Leonek siedzi na tapczanie:) i powtarza na mokre nie mozna, ciekawe jak dlugo wytrzyma. siedzi i bawi sie sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( Jedyna co dobre, to właśnie to, że Martusia zdrowieje. W nocy wcale nie kaszle. W dzień coraz mniej. Ma brać antybiotyk do soboty, a od niedzieli możemy zacząć wychodzić na dwór! Huraaaaaaaaaaa! No cóż, ja nie mam chłodniczych warunków i nawet nie czuję się najgorzej, ale brałam antybiotyk w grudniu i teraz znowu :( Ale, co tam, będzie dobrze. Danti - moja siostra nie może się nachwalić urody Twojego Leonka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ja umyję podłogę, to Marta woła \"mami, lany\", czyli w wolnym tłumaczeniu \"mamo, podłoga jest mokra\" :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moge posiedziec pod warunkiem ze -Leonek napisie do pani bboooooluuuuuuuuuuuuusmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmllllllllllllllllllllllllll

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wymawia literke i naciska ddddddddsdddddddddppppppppppppppppppppppppooooooooooohhhhhaaarr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puscilam mu Garfilda lubi kotki:) ostatnio oglada tez autka bajka ma powodzenie bo jest duuuzo kolorow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danti - a to jest ten film \"Auta\"? Ten jeden z ostatnio \"nakręconych\"? Jeśli tak, to sama chętnie bym obejrzała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie kiedys sie zastanawialam czemu nie sciagacie bajek ,mozna tez filmy ,muzyke.. jest taki program EMULE to niezbyt legal. ale co tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D No cóż, muszę powiedzieć mężowi :) Ja tez jestem z doskoku, bo wiadomo ... praca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Pojechalismy dziś do Rossmanna po dbiór zdjęć i wieleki rozczarowanie 😭 bo zdjęć nie ma :( Nie wiem czy jeszcze będą bo tam wszytsko jest samoobsługowe i jak mam im udowodnić, że zosatwiłam płytę ze zdjęciami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No całkiem. Jest punkt gdzie sie wkłada kopertę z zamówieniem, odrywasz sobie ten paseczek z numerem a po dwóch dniach idziesz odebrać i wtedy płacisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale masz jakiś paseczek? To to moze być podstawa reklamacji. A nie ma tam jakiegoś numeru telefonu do nich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko - mam, ale taki paseczek to mogłam sobie oderwać np. z pustej koperty albo odebrać już wcześniej zdjęcia :O Nie, nie ma telefonu, a zresztą wątpię żeby był ktoś kto szukal by tej koperty gdybym zadzwoniła :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, kurde, ale tak nie może być. Nie dość, że nie masz zdjęć, to jeszcze nie masz dowodu, że je w ogóle dałaś do wywołania. Szkoda. Z tego wynika, że lepiej w Fotojokerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprawdzę jeszcze w przyszłym tygodniu. A nóż widelec się znajdą, ale szkoda, bo zajeło mi sporo czasu powybieranie tych zdjęć, nagranie ich i dodatkowo musiałam je specjalnie tam zawieżć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina Leonek śpi. z tymi zdjęciami to faktycznie coś nie tak,żle to jakoś zoeganizowali,tak to już w polsce jest najpierw zrobia potem myślą i naprawiają:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danti - szkoda gadać 😭 Maks też śpi, ale nie pozwolę mu spac długo bo południu na pewno nie wyjdziemy na dwór więc nie będzie miał sie czym zmęczyć, a ja nie chcę znowu wojowac z nim wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam iść na spacer rano ale jakoś nie wyszł:) wiec po obiadku zaliczymy spacerek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×