Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

No wlasnie. Ja tez sugerowalam podroz na pogotowie, ale jakos sie nie skusil :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale poki palilam papierosy (marne 18 lat mego zycia), to nie wiedzialam co to jest bol gardla. Jakos chyba nikotyna mnie znieczulala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko paliłaś :( ale bardzo dobrze że rzuciłaś :) ja tam kiedys w szkole i na studiach troszkę podpalałąm ale tak raczej towarzysko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja pelen nalog od 17 roku zycia :O Wstyd mi, ale tez jestem dumna, ze dzieki ciazy rzucialam i nie wrocilam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siedzę i co chwilę o tej \"guli\" mi się przypomina strasznie mi to przeszkadza:( A Marek ogląda jakieś wojenne nie powiem co , jest poza zasięgiem;) ciekawa gdzie sie podziewa reszta topiku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko - a dla mnie najlepszy na garło jest Neoangin. Ma bardzo ostry smak i tkajakby zdrapuje wydzielinę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatek, przepraszam, ale MArta sie obudzila i bede musiala sie na chwilke oddalic. Postaram sie jeszcze dzis zajrzec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zajrzyj Ninko koniecznie bo pojawiły się nasze szanowne koleżanki:) a ja czytam o tej grzybicy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Leonek spi od 21, zjadłam kolacyjke i odrazu lece do Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedziałam Leonkowi DOBRANOC LEONKU,a on to przyswoił i powtarzał przez pół godziny- dobranoc mamo, dobranoc tato,dobranoc mamo ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po pierwsze - Loli - bardzo Cię przepraszam, że tak nagle zniknęłam :( Znów chyba zawiało nie od tej strony co trzeba i mi wywaliło sieć :( Mamy łącze radiowe (?) cokolwiek to znaczy ;) Ninko - Augmentin jest dobry na gardło, to jest pochodna penicyliny (amoksycylina) z dodatkowym składnikiem - kw klawulanowy, który wspomaga amoksycylinę :) Działa w 90% przypadków zapalenia gardła - bo zwykle wywołują to paciorkowce, wrażliwe na penicyliny :) A żeby znieczulić... Ja każdemu polecałam Tantum Verde, albo HAsco sept, ew którąś z tabletek do ssania, np mucoangin... A na mnie najlepiej działa woda z solą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Maks dziś jak wstał z nocnika i zobaczył, że nie ma w nim kupy to powiedział tak: \"ne am kupi, kupa bapi domu\" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina spisz cały słownik Maksa , będzie miał ubaw jak dorośnie. czasami chciałabym żeby Leonektak mówił.a on już tak wyraznie wszystko powtarza.wyjatkiem jest - choda czyt. woda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danti - ja żałuję, że nie prowadziłam pamiętnika, chociaż nie wiem czy chłopca zainteresowałby cos takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×