Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

A pati to taka klepa powtarza jak echo wszystko co usłyszy :) a dzisiaj naopowiadała babci że tatus bije mamusie trzepaczką ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pisałam przez pierwsze miesiące,ale tak byle jak na kartkach i jakoś nie mam czasu przepisać tego porządnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiecie, że Maks doskonale wie która babcia jest czyją mamą? np. że mama Przemka ma kota to nazywa się \"bapi jałi\", a moja mama to \"mami bapi\" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas nieustannie smiejemy sie z Martusi stwierdzenia: \"Mamo, nie ma osioła\" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOLI Twoje kolczyki o niebo ładniejsze czemu n allegro nie wystawisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najpierw to musiałabym zgłosic Patrysię za moje liczne obrażenia :) Karola a jak lekturka Alistera?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie tego Kłapouchego z Kubusia Puchatka. Moje dziecko jest wielbicielem tych bajek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leo też powtarza .teraz ma manie kolorów wszystko co kolorowe musi pooglądać , ja musze pomacac-MAMO KOLORY ,MAMO MACAJ KOLORY:D a ostatnio spytałam a jakie tam były kolory, to odpow. trzeba było patrzeć. szczęka mi opadła:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli - uważam, że wszystko, co wyszło spod Twoich rąk jest piękniejsze od innych :) Karolina - Mariusz właśnie wrócił od swojej mamy, a ja właśnie pożegnałam swoją, która była u mnie... ;) Dziś łazienka odpoczywała ;) Może pomijając \"dużo piany\", czyli kąpiel Martynki.... Fajne te słówka MAksa :) Ja też żałuję, że MArtynka już nie mówi swoich przekrętów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wioletka też mówi łosioł zamiast osioł :D Beatek dziękuję :D Bardzo bym chciała ,ale aparat padł :-( no i rozumku za mało żeby umieć zrobić fajną stronkę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko, w tej chwili Marta jest na etapie przekretow i to takich na maxa. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wasi Panowie tez oglądaja ten wojenny film ? ja mog e teraz nago chodzic po pokoju i Marka z fotela nie ruszy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko - miałam sie pytać. A jak Mariusz zareagował na to że zalałaś łazienkę? Nie wściekł sie, że teraz wszytsko musi porządnie wyschnąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatek - :D :D :D :D :D My mamy to na plycie, moze dlatego nie moge teraz chodzic nago :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem na bieżąco, bo mąż mnie zagaduje ;) Martyna na osła kłapouchego mówiła \"kapuchy\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maks ma kilka taki wyrazów, które tylko my rozumiemy a jeszcze więcej potafi pokazać, i też tylko my rozumiemy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy Wasze pociechy mówią do Was lub dziadków po imieniu ? Wioletka nic tylko woła na dziadka po imieniu : Metek ! to Metek tamto :D Najlepsza ich zabawa to zabawa w chowanego :) Tata opowiadał kiedyś jak się mu schowała ... Chodził po mieszkaniu i mówił : gdzie ta Wiola jest ? A ona woła : Metek tu jestem , za lodówom :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siedze jak na szpilkach, bo jak znam zycie, to zaraz bedzie kolejna pobudka Marty :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAriusz przerzuca kanały, bo nie lubi wojennych filmów, na Polsacie jest film o trzęsieniu ziemi, więc też nie ogląda... A mamy zaledwie 4 kanały, więc mnie zagaduje ;) Karolina - trochę był zły... :( Ale tak naprawdę to powinien był położyć fugę od razu jak połozył kafle i nie byłoby teraz problemu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leo też czasami jak coś powie to nikt niewie oco chodzi wtedy albo ja mowie,albo musi powturzyć kilka razy i wkońcu mamusia zaskoczy;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli - super :D Marta jak sie schowa, a ja jej szukam i wolam \"gdzie jest moja Martusia\", to ona woła \"tu nie, mamo\" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko może wypowiesz sie na temat mojej dolegliwości jak oczywiście coś wiesz , pisałam wcześniej możesz spojrzec:)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×