Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Patrycja mówi czasem do nas po imieniu , Marek wymawia bez problemu a do mnie mówi Batko:D a w ogóle te Nasze dzieciaki to strasznie mądre są :D nie sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beacia dzięki 🌻 już sobie zakupiłam :-D Mam nadzieje , że pokapuję tę program ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maks podczas zabawy w chowanego na moje pytanie \"gdzie jest mój synuś?\" wyskakuje na środek pokoju i mówi \"tati, bapi mami\" czyli, ze nie jest mamy tylko taty, a mamy jest babcia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leo bawi się w ciepło zimno JAK COŚ CHOWAM ZAKRYWA OCZKA ALE PODGLĄDA.A POTEM PYTA- MAMO GDZIE CIEPŁO? SORKI ZACAPSLOCK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla Marty dziadek, to dziadek, a babcia, to baba. Ale do mojej siostry często wali po imieniu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli - Maks nie mówi do ans po imieniu ale to dlatego, ze w ogóle mało mówi :O a ansze imiona sa dość trudne :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam wrażenie, ze Wasze dzieci dzięki temu, że więcej mówią więcej też umieją. Np. taki Leonek, który rozpoznaje kolory, czy Wioletka, która zna nazwy sprzetów domowych :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola , wszystko w swoim czasie ;-) Wiola nadaje od rana do wieczora :-0 czasem marzę o chwili ciszy i spokoju . Ona ma bardzo przerażliwy pisk i krzyk , którego często używa :-0 Macie ,,Kubusia i Hefalumpy,, no nie ? Tam jest taka kołysanka , którą śpiewa kangurzyca maleństwu , Gdybyście słyszeli jak ona to śpiewa :D Wszyscy z rodzinki pękają ze śmiechu !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko - nie chcialabym Cie popędzać bo pisałam, żebyś sie nie spieszyła z odpowiedzią na mojego maila odnośnie mamy, ale może on do Ciebie nie dotarł, że sie nie odzywasz, albo ja nie dostał odpowiedzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja juz sobie wyobrazam siebie i moj wylewajacy sie z tych gaciuszków tłuszczyk :P :D :D :D Moj dostalby zawalu jak nic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś kupiłam coś podobnego ... Ale poszło dalej bo jednak figura do tego nie pasowała :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A marek chocby wbiło mi sie 10 cm w ciało to powiedziałby ale cudownie i to mnie najbardziej denerwuje , bo rano wstaje postrach okolicy a on mnie kompementuje;) nie wiem czy przyzwyjaczenia czy z miłości ale wolałabym żeby obiektywny był :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatek - nie narzekaj, moj zupelnie odwrotnie i twierdzi, ze z milosci. Czasami wolalabym zeby mnie nienawidzil :P 😠 Loli - ja te bajke znam na pamiec. Moge strzelac cytatami na wyrywki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam w kuchni;p ja bym się ubrała tylko nie mam dla kogo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, gdybym miala wybierac, to zamiast kompletu wzielabym dla siebie na wymiane to cialko, na ktorym komplet zaprezentowano. :) Jonke chyba maz skutecznie wciagnal w rozmowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli to jest cudo! ale ja z moimi \'\'pinpongami\'\' :D musze przymierzyć zanim kupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli - bardzo ładny. Tylko zastanwia mnie jka ta modelka usiadł \"gołym\" tyłkiem na takiej marmurowej półce i nie ma gęsiej skórki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko ja też ją znam na pamięć , a Wiola to wyprzedza sceny z tej bajki :D Zawsze podchodzi do TV żeby razem z kangurzycą zgasić świateło maleńtasowi :D Albo krzyczy zanim prosiaczek krzyknie : ,,gdzie doooom ,, :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może podrzewana płyta Karolina:) mi sie podoba a i biust większy by się zrobił:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spojrzałam Beatko już wcześniej... Musiałabys mi dokładniej opisać... Bo grzybica organizmu? Nic mi to nie mówi... Co do słówek - Martynie jeszcze często zdarza się nie wymawiać \"s\" i \"ś\" na początku wyrazów. I wychodzi z tego np chońcie zamiast słońce, pij, zamiast śpij i chonik zamiast słonik. I kiedyś miałam taką sytuacje, że dziecko chciało \"chonika\" a ja nie mogłam się za Chiny zorientować, o co temu dziecku chodzi... Loli - MArtyna mówi np \"babcia Gosiunia\", \"babcia Krysia\".. Po imieniu - rzaadko i tylko do młodego pokolenia :) A zabawa w chowanego jest zawsze na czasie :) Tylko, że mała siada na pełnym widoku i każe się szukać :D Woła - \"mama, siukaj mnie!\" i ja muszę chodzić po mieszkaniu, zaglądać w kąty i wołać \"gdzie jest Martynka\" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NA zapytanie \'Gdzie dooom\', Marta odpowiada \"no nie ma\" i wzrusza ramionami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danti - ja mam problem z balonami :O a do tego jedne jest dużo mniejszy od drugiego i np. usztywniany biustonosz nie wchodzi w grę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×