Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

_W_

Lubili deszcz....taki ciepły....letni.....

Polecane posty

rozkoszy wypływały z niego ... do środka ... w niej ... mieszała się ich rozkosz ... przytuleni leżeli obok siebie .... wciąż jeszcze oddychając szybko ... wciąż jeszcze z głośno bijącymy sercami ... wracali powoli do świata ... wzrok odnajdywał na nowo szczegóły ... docierać zaczęły do nich odgłosy świata ... innego niż oni sami ... Leżeli spleceni uściskiem .... a księżyc ... wciąż łaskawie spoglądał na nich ... pieszcząc ich swym chłodnym blaskiem .... znów był świadkiem ich spotkania ... Witam wszystkich ,tych którym się podoba ,tych kulturalnych i tych ...hm ...nieco mniej kulturalnych :) Mam ograniczony dostęp do komputera i niestety na bierząco nie mogę uczestniczyć w dyskusjji, a szkoda:( Martwią mnie osoby które nie używają w sexie swojej wyobraźni i fantazjji ..biedne są :(biedni ich partnerzy ,partnerki ....to jest oczywiście tylko i wyłącznie moje zdanie:)nie mam zamiaru nikogo obrazić!Bo przecież każdy z nas jest inny i lubi co innego ..kwestia tylko aby to uszanować:).Dziękuję za pochlebne opinie i za te mniej pozytywne ...tylko proszę mniej wulgarnie bo podobnie jak inni tu nie znoszę chamstwa:( Dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_W_ Nie przejmuj się wulgaryzmami malolatów:) oni sa na każdym topiku. Mnie bardzo podoba się Twoja erotyczna proza:) poproszę o dalszy ciąg :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie nie
bo ta proza nie ma nic z dojrzałością ale ćwicz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda........ już prawie świt ....... leżysz koło mnie......... jesteśmy sami na plaży.......... tylko wschodzące słońce nam towarzyszy....... szal, który mnie okrywał zsunął się całkiem........ leżę naga w promieniach wschodzącego słońca......zaczynasz mnie całować lekko, próbując obudzić.......... ale zasnęłam chyba głęboko....może coś mi się śni.........oblizujesz palce i dotykasz pępuszka.... drżę lekko.... przesuwasz palce w górę, zataczasz kółka na piersiach, masujesz sutki, zaczynają sterczeć mocno..... liżesz skórę........ obejmujesz ustami sutki, zaczynasz je ssać, są takie chłodne a jednocześnie gorące w środku...dłonie zsuwają się w dół....... przez brzuch, na łono.... dotykasz muszelki....... lekki jęk. ......rozsuwam uda. .......masujesz cipeczkę....... zaczynam poruszać pupcią...... liżesz delikatnie....... język masuje łechtaczkę......... nagle czujesz moje dłonie na włosach...... patrzę na ciebie, uśmiechasz się do mnie zaczepnie. wstajemy..... zsuwam ci kąpielówki.......... lekko całując brzuch, uda i muskając męskość........... pieścimy się stojąc, skąpani promieniach słońca..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anastazja 3 - dziękuje :) Barbanella- szczęśliwy meżczyzna ,który jest ,lub będzie z Tobą ... a mnie nie - co do dojrzałości to hm..pewnie byś się ździwił, lub ździwiła:) Pozdrawiam cieplutko i życzę wszystkim upojnej nocy w ukochanych ramionach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faaaaajne
pisz więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SŁOWA ....pobudzają wyobrażnię ...wzmagają odczucia.. Dotyk ......budzi ciało..rozbudza pragnienia.....sprawia że płoniemy.. Zapach....pobudza...zmysły....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno napiszę ,moja wyobraźnia końca nie ma:) Różne fantazje mam, opowiem je na pewno, ale dziś mój czas tutaj juz się kończy :( Życze wielu uniesień dzisiejszej nocy :) puście wodze swojej fantazji i wyobraźni a na pewno bedzie super!zaskoczcie dziś swego partnera lub partnerkę :)na pewno bedzie zachwycony lub zachwycona:) Żegnam się pięknie Dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc _W_ :( chociaz szkoda, że juz musisz iść pozdrawiam cieplutko i też zyczę wielu pięknych uniesień tej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fire...
hmmm ciekawe, to facet czy baba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaki facet
pisze żegam się pieknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ty jestes milusi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pod bluszczem
piszesz przeciętnie, weź się lepiej za cos innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ty jestes milusi
czemu cię to tak wkurza? przeszkadza ci że inni cos chca napisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
----> pod bluszczem nie pretenduje do nagrody nobla więc nie rozumiem:) spróbuj Ty, zobaczymy jakim jestes mistrzem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piszę jak umiem :)do starej ropuchy to mi jednak daleko hahahahhahah Barbanella:)i inni dziękuje :) Przecież ja nikomu nie każe tego czytać !Więcej tolerancij prosze:) a co do chamstwa to szkoda ,że to tu zajrzało:(idźcie się bawić gdzie indziej dobrze? Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze...
te opowiadania sa spoko jeszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mocno_zdegustowana
mi się podoba, działa na fantazję nie rozumiem ludzi dla których jest to idiotyczne, po co czytacie wkurzacie się i obsmarowujecie ludzi? JAk się komuś nie podoba to won ! NIe macie sobie gdzie poprzeklinać.... żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fire...
kretyni!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×