Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ania09876

depilatory i depilacja

Polecane posty

Gość igrażka
Czy ktoś używał depilatora BaByliss z elektrolizą? Muszę kupić nowy depilator - mam gęste włoski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałabym sobie kupić depilator Brauna, podobno jest najlepszy. mam problem nie wiem czy mozna depilowac rece, bo na nich mam włoski jak i na nogach. ppppprrrrrooooosssssszzzzzzeeeeee o rady!!! w tej sprawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrażko jeśli chcesz sobie kupić nowy depilator i masz grube włoski z tego co się dowiedziałam lepiej kup sobie z dyskami. Depilator BaByliss Paris Electrolis 8642E jest nowej generacji i jest jak słyszałam bez bolesny również pochwalają depilatory Brauna. życzę powodzenia!!!***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlenusia
depilator brauna jest dobry..przy pierwszych depilacjach jest to bolesne i skora jest podrazniona ale pozniej jest lepiej...ja osobiscie coraz rzadziej bo to boli..jak mam porownac bol depilatora a tatuazu to bardziej boli depilator...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja już raz miałam Browna i generalnie jest w porządku ale teraz zastanawiam się nad Philipsem takim do 130 złotych... No ale jeszcze odłożę tą decyzję bo i tak w necie kupię depilator, chyba na medialux.pl - bo jest tam teraz nawet jakaś promocja na niego ;) Ale w sumie nie mam jakiegoś wielkiego doświadczenia z depilatorami - a z tymi Philipsa w ogóle - a może któraś z Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Hej mam pytanie... Zastanawiam się nad kupnem depilatora Braun 5180. Czy można stosować go także do pach i miejsc intymnych?? I co z tym wzrastaniem włosów? Proszę o odpowiedz ;) Pozdrawiam wszystkich :):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stylonka
Ja bym chciała też brauna ale model BRAUN 7791 Silk-epil 7 na electro.pl widziałam dzisiaj w całkiem niezłej cenie. Kusi mnie to że można go używać również pod wodą i usuwa te leżące włoski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, jeżeli któraś jest zainteresowana kupnem takiego domowego depilatora laserowego proszę o kontakt na maila karolinarew@wp.pl Mi jest on już nie potrzebny. W 100% sprawny, nie widać jakichkolwiek śladów użytkowania. A naprawdę efekty są widoczne, potrzeba tylko troszkę cierpliwości. Cena oczywiście do negocjacji :-) Serdecznie pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlenusia
ja mam na sprzedaz rowenta depilator Depilator Rowenta EP 1000 Lovely Eco posiada wyjątkowa głowica umożliwia łatwą depilację nawet trudno dostępnych miejsc. Głowica może być myta pod wodą. Depilator wyposażony jest w 24 wyjątkowo wyprofilowane pęsety do precyzyjnej depilacji. System kulek masujących redukuje uczucie bólu. Depilator Rowenta EP 1000 Lovely Eco zapewnia idealną gładkość. za 80 zl czarny...nowy.dostalam na urodziny 2 szt depilatorow.chetne prosze pisac malamarlenka7@interia.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RobiK
Też uważam,ze Braun ma jedne z lepszych depilatorów. Generalnie trzeba zwrócić uwagę na to, by depilator miał sporą ilość pęset. Bardzo delikatny ( i w sumie niezbyt drogi) jest ten model http://www.medialux.pl/dzial/drobneagd/kategoria/?id=74&prod=120881 ma specjalną nakładką , która masuje i rozluźnia skórę przez co depilacja nie jest tak bolesna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mremro
No to prawda. Jestem jednak zdania,że naprawdę dobre i stosunkowo trwałe depilatory ma philips. Nawet te klasyczne modele maja wiele zwolenniczek. Mój faworyt yo ten http://www.magicznaplaneta.pl/dzial/drobneagd/kategoria/?id=74&prod=79462 trzeba jednak zdawać sobie sprawę,że depilator nie jest rozwiązaniem dla każdego. Jeśli komuś pękają naczynka to lepiej niech zdecyduje się na inną metodę depilacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzę, że dobrze orientujecie się w depilatorach a ja zazwyczaj stosuje maszynkę. Przy stosowaniu depilatora nie lubię bardzo tego bólu dlatego uzywam zwykłej maszynki... Tylko - codziennie bo juz po kilku godzinach włoski znowu się pojawiają... W związku z tym też interesowałaby mnie depilacja laserowa. W iq medispa mają laser IPL. Macie z nim jakieś doświadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybierz jakiś depilator dobrej firmy, jednak jakośc ma znaczenie, bez sensu żeby zepsuł się po kilku użyciach. Warto czasem dac trochę więcej kasy a mieć na długi czas sprawny i dobry jakościowo depilator. Zresztą nie sa one obecnie w jakis super wysokich cenach. Dobrym przykladem jest Philips ten model np. ze sklepu Electro http://www.electro.pl/produkt-PHILIPS_Depilator_PHILIPS_HP_6576_2F00-208779,192.html W dodatku ma fajny kobiecy wyglad :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co myślicie na temat tego depilatora? ---->Philips HP 6509/01 Zamierzam dziś go kupic ale czytając opinie na temat Phillipsa obawiam sie troche...Mam grube, ciemne włosy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekspert_Philips
Americaobsessed, Model, który wskazałaś to depilator z serii Satinelle Soft, która dedykowana jest osobom rozpoczynającym przygodę z depilacją. Został on wyposażony w: - nasadkę masującą i unoszącą włoski, która poprawi komfort depilacji, - głowicę golącą, która pozwoli Ci skrócić włoski w miejscach, w których obawiasz się użycia depilatora. Myślę, że to dobry wybór dla osoby, która po raz pierwszy będzie używać depilatora, ale zwróć uwagę na nowszy model z tej samej serii HP6512. Poza wspomnianymi wyżej elementami, do zestawu dołączone zostały dwie rękawice: - lodowa, która zminimalizuje ewentualny ból, - peelingująca, która ułatwi systematyczne usuwanie martwego naskórka. Jeśli zainteresował Cię ten model lub masz jeszcze jakieś pytania związane z depilacją napisz na ekspert@philips.com. Chętnie doradzę. Na koniec pozwolę sobie wskazać Ci kilka ogólnych zasad, o których powinnaś pamiętać, decydując się na depilator: - w trakcie zabiegu, trzymaj urządzenie pod kątem 90 stopni do depilowanej powierzchni ciała, co zoptymalizuje depilację, - po każdym użyciu, umyj głowicę depilującą pod bieżącą wodą i oczyść szczoteczką, dzięki czemu wydłużysz czas eksploatacji depilatora, - 2-3 razy w tygodniu rób peeling i codziennie nawilżaj ciało, dzięki czemu poprawisz jego kondycję, - staraj się depilować wieczorem po gorącej kąpieli, kiedy ciało jest odprężone, a włoski delikatniejsze, - unikaj depilacji w czasie menstruacji kobieta jest wtedy bardziej wrażliwa na dolegliwości bólowe. Mam nadzieję, że moje rady będą pomocne. Pozdrawiam, Ekspert Philips. ______________________________ Ekspert Philips, udzielam odpowiedzi na Państwa pytania dotyczące produktów marki Philips. Zapraszam do dyskusji lub kontaktu bezpośredniego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikaju
Pekaja mi naczynka na nogach, szczegolnie udach.. Czy w zwiazku z tym niezalecana jest depilacja depilatorami??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja czasem w 60
kupilam ostatnio philips 6578 czy jakos tak - w zestawie jest drugi wąski mały do pach i bikini oraz pesetka z dioda - taki bajer nie wiem po co. kosztowal 340zl ale jest swietny! nakladki masujace sprawiaja, ze golenie w ogole nie boli. taki masaz w zasadzie. pachy ciut bola, ale to tylko w momencie wyrywania, za sekunde to mija. bikini gorzej, ale idzie zniesc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do nikaju
nie wiem, jak to jest - ja też mam naczynka, mam wrażenie, że po depilacji depilatorem powiększyły się. Ale szczerze mówiąc wolę naczynka niż włosiska, więc się nie przejmuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekspert_Philips
Nikaju, Mając pękające naczynka raczej odradza się depilację zarówno depilatorem, jak i woskiem. Lepszym rozwiązaniem będzie damska golarka elektryczna, która jest wygodną i bezpieczną alternatywą dla tradycyjnej maszynki. Ze swojej strony proponuję model HP6368 marki Philips, który posiada podwójną hipoalergiczną folię golącą oraz głowicę dopasowującą się do kształtu ciała. Dzięki temu golenie jest bezpieczne i dokładne. Co Ty na to? Gdybyś chciała zapytać mnie o coś jeszcze napisz na ekspert@philips.com. Chętnie pomogę. ___________________ Ekspert Philips, udzielam odpowiedzi na Państwa pytania dotyczące produktów marki Philips. Zapraszam do dyskusji lub kontaktu bezpośredniego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam grube sztywne włosy na nogach. jak je ogole zwykłą golarką wieczorem, to już rano wyrasta mi taka szczecina, że można się o nią poranić;) próbowałam również wosku, ale niedokładnie wyrywał mi włosy, depilatorem jest ok, ale mam troche słaby, stary model. Rozglądam się za jakimś nowym, ale nie znam sie na tym. jaki depilator mi polecasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikaju
Ekspercie Philips, na ile starcza taka golarka elektryczna? Czy te glowice nalezy wymieniac itd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikaju
Jeszcze mam pytanie, czy np model Philips 6517 nie zawiera wlasnie nakladki do golenia? Czy to jest efekt taki jak po golarce elektrycznej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekspert Philips
Lila1985, Wosk rzeczywiście nie zawsze dokładnie wyrywa włoski depilator pozostaje więc jedną z bardziej efektywnych metod usuwania zbędnego owłosienia. W przeciwieństwie do golarki, usuwa włoski wraz z cebulką, dzięki czemu skóra pozostaje gładka przez kilka tygodni. Jeśli chodzi o konkretny model depilatora, to napisz proszę, jaki budżet możesz przeznaczyć na ten zakup i czy zależy Ci na depilacji jedynie nóg, czy także strefy bikini. Mając tę wiedzę, będę mogła doradzić Ci konkretne modele. Pozdrawiam i czekam na informację, Ekspert Philips. ____________________ Ekspert Philips, udzielam odpowiedzi na Państwa pytania dotyczące produktów marki Philips. Zapraszam do dyskusji lub kontaktu bezpośredniego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekspert Philips
Nikaju, Przy prawidłowym użyciu, golarka taka powinna służyć Ci przez około 2 lata. Pamiętaj tylko, że po każdym użyciu należy umyć głowicę golącą pod bieżącą wodą i wyczyścić szczoteczką. Głowice można jak najbardziej dokupić i wymienić, ale może rzeczywiście warto żebyś zastanowiła się nad depilatorem HP6517. Posiada on wymienną nasadkę z głowicą golącą, a dodatkowo będziesz mogła spróbować depilacji, która jest bardziej efektywna. Usuniesz włoski wraz z cebulką, dzięki czemu odrosną dopiero po kilku tygodniach. Zastanów się nad tą alternatywą, a jeśli masz jakieś pytania pisz. ____________________ Ekspert Philips, udzielam odpowiedzi na Państwa pytania dotyczące produktów marki Philips. Zapraszam do dyskusji lub kontaktu bezpośredniego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikaju
zdecydowalam sie istotnie w koncu na philips ice premium 6517 i musze powiedziec ze jestem zadowolona. naczynka mi pekaja, ale postanowilam sprobowac depilacji.po pierwszym uzyciu nie jest zle. ciesze sie ze w razie czego jest glowica golaca ktora jest niestety mniej skuteczna niz depilujaca. bol da sie wytrzymac, polecam ten depilator, jest naprawde delikatny i skuteczny. i prosze nie mowic ze usuwa niedokladnie, rada na to jest taka zeby robic to na II stopniu i wolno, nie dociskajac.polecam raz jeszcze, cena jest rowniez w porzadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekspert Philips
Nikaju, Cieszę się, że moja rada była pomocna. W przyszłości zapraszam też edo kontaktu bezpośredniego na ekspert@philips.com. Pozdrawiam, Ekspert Philips. ___________________ Ekspert Philips, udzielam odpowiedzi na Państwa pytania dotyczące produktów marki Philips. Zapraszam do dyskusji lub kontaktu bezpośredniego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szop.pratch
e tam, wole depilacje laserową w qqclinique w wawie - raz a dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka123123-gosc
Moja znajoma była na depilacji IPL + RF w La Beaute Clinique w Warszawie i NIE poleca. 1. Depilacja nie działa, okłamali na Grouponie ze 90% owłosienia znika na zawsze 2. Najpierw umowili ją po terminie groupona, później nie zrobili zabiegu! i nawet nie zadzwonili ze zabieg się nie odbędzie. Wiecej informacji tu: http://tinyurl.com/Labeauteclinique

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×