Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ania09876

depilatory i depilacja

Polecane posty

Gość Werqa11
ja jeszcze nie ale słyszałam dobre opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć, witam. Na czym polega ta fotodepilacja, bo nigdy o tym nie słyszałem? Tak, niesłyszałem. Mam taki problem i w sumie myślę, że nigdzie lepszej odpowiedzi nie usłyszę. Otóż mam dość bujne owłosienie na plecach i u mnie samego, to bardzo obniża poczucie estetyki. Macie jakieś sprawdzony sposób, który mógłby mi pomóc w codziennym radzeniu sobie z tym problemem? Czy ta fotodepilacja jest skomplikowana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć, witam. Na czym polega ta fotodepilacja, bo nigdy o tym nie słyszałem? Tak, niesłyszałem. Mam taki problem i w sumie myślę, że nigdzie lepszej odpowiedzi nie usłyszę. Otóż mam dość bujne owłosienie na plecach i u mnie samego, to bardzo obniża poczucie estetyki. Macie jakieś sprawdzony sposób, który mógłby mi pomóc w codziennym radzeniu sobie z tym problemem? Czy ta fotodepilacja jest skomplikowana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest bardzo łatwa, ale musisz mieć jasną karnację, bo inaczej może być niezdrowe możesz sobie pójść raz są w miastach punkty że za część ciała biorą 70-200zł a jeśli będzie dobrze działać, to kup sobie lepiej swoje urządzenie, bo to nie jest tak jak piszą, że po 3 zabiegach już całkiem spokój ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ok, a możecie mi polecić jakieś urządzenie, któe będzie w miarę dobre, ale nie jakieśmega drogie? Może być w media expert, albo jakiś sklep specjalistyczny w Krakowie (będę w nast. weekend). Będę bardzo wdzięczny... salon kosmetyczny niby ok, ale chyba trochę dziwnie bym się czył z myślą wejścia tam i poroszenia depilacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kumpela polecała mi philips lumea ale są w ME też inne sporo tańsze, ale o nich nie słyszałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćup
poszukuję depilatora, co polecacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dostałam na gwiazdkę Panasonic i jest dobry, łapie nawet te małe włoski. Używam na mokro pod prysznicem, według mnie to lepsza opcja, zresztą piszą o nim, że wtedy jest łagodniejsza depilacja bo piana chroni skórę przed pęsetami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy po depilacji macie problem z podrażnioną skórą? Nie wiecie, jak sobie z tym poradzić? Polecam krem Beta-Skin Natural Active Cream, który złagodzi podrażnienia i nawilży skórę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mam Panasa i go lubię, u mnie jest wersja z nasadkami do golenia i do złuszczania skóry na stopach. Bardzo fajne opcje, przydatne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleczka1
ja już wybrałam braun silk ipl. Moje mechaniczne 2 stare graty oddaje do komisu :) u mnie i tak się sprawdzały ciągle wrastały mi włoski. Depilacja laserowa u kosmetyczki nie przyniosła efektów zadowalających (-30% włosów po 3 zabiegach) ostatnia deska ratunku braun no i udało się :) Po drugim zabiegu włosy zaczęły znikać a przecież mogę go stosować co tydzień i nic mnie już to nie kosztuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam depilator brauna, niestety nie pamietam jaki model i jestem zadowolona. Po depilacji uzywam specjalnego kremu lagodzacego Sensual Joanny. Mozna kupic w Rossmannie za 9 zlotych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten braun silk może być fajny,muszę się zastanowić coś trzeba sobie na gwiazdkę zażyczyć:) Ja znalazłam coś takiego -tu jest depilacja dyskami...lepsza niż ta pinsetami? Jak sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O to mi chodziło Depilator PHILIPS Satinelle HP 6422 / 01

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam depilator philipsa za 100zł ze sferisu i nie zamieniłabym go na zwykłą maszynkę do golenia ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przed depilacją zawsze myję skórę, gdzie będzie wykonywany zabieg, później robię peeling , wjeżdżam depilatorem, na koniec krem po depilacji i na drugi dzień smaruję jeszcze wazeliną, bo czasami zostają zaczerwienienia ;( polecam depilator braun silk-epil - kupiłam jakiś czas temu w sferisie za 299zł, teraz widzę, że przeceniony na 255 ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie,że najlepszą opcją byłby depilator laserowy ale też z drugiej strony jest on droższy niż te zwykłe woskowe. tak czy inaczej ja stosuję maszynkę,plus dobry balsam po depilacji z Nivea,zamawiam na HurtowniaKarolina.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
judkajano i góoownonte SPIERRRDFALAĆ z tą żałosną reklamą, szmaty spamerskie!!! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćlenalena
Zgadzam sie, philips pod prysznic jest mega dobry, tez stosuje od niedawna, bo udalo mi sie upolowac taki na neo24, siostra mi podpowiedziala ze na tanio.co mozna dostac dziesiec procent znizki na ich akcesoria urodowe i sie zdecydowalam, bo mialam przedtem watpliwosci co do przeznaczania takiej kwoty na urzadzenie ktorego nie znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jak,philips z dyskami brać ? Czy to będzie sferis,komputronik czy jakikolwiek inny sklep nie ważne-mąż pojedzie i zapłaci he,he.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, chciałem kupić żonie nowy depilator gdyż dotychczasowy powoli odmawia posłuszeństwa... Czy Braun 5780 to dobry wybór? Czy ewentualnie warto dopłacić i kupić model Braun 7891?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dostałam depilator jakiś czas temu i od tego czasu naprawdę nie musze się martwić o włosy na nogach. To super urządzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również mam Panasonic i sobie chwalę, dobrze działa, super są te nakładki różne, używam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam Brauna silk-expert IPL. Rewelacja. W koncu mogę w domu bez problemu szybko usuwać zbedne owłosienie. wiem, że z czasem bedzie ich coraz mniej i beda słabsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybor depilatorow wszelkiego rodzaju widzialam na avans.pl sama sobie jakis chyba zamowie na prezent swiateczny bo juz mam dosyc maszynek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×