Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ania09876

depilatory i depilacja

Polecane posty

Gość She83
mam pytanie do dziewczyn uzywajacych depilatora - czy po depilacji wychodza Wam krostki?? Bo mi tak (takie male syfki). Depiluje nogi zawsze wieczorem po kapieli, czesto robie peelingi, od razu po depilacji myje nogi a pozniej je balsamuje a i tak mi wychodza te krostki :/ A moze nie powinnam balsamowac od razu nog po depilacji tylko odczekac 1-2 dni (tak jak piasala to jakas dziewczyna na poczatku)?? Jakie Wy macie doswiadczenia z depilatorami??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie dostalam przesylke! Juz po wlaczeniu do kontaktu , myslalam, ze zrezygnuje z tego uzadzenia! Ale odwazylam sie. MASAKRA! Ale nie poddam sie, pomimo ze wyszly mi czerwone kropki i boli jak cholera. Co prawda wygolilam dopiro moze 1/4 nogi i pewnie zajmie mi to caly dzien i jeszcze juto. Musze robic przerwy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a ma któraś depilator laserowy? Na allegro kosztuje 900 zł, chyba sie na niego skusze, jeśli naprawde pozbede sie włosow raz na zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość colorama
hej dziewczyny powiedzcie czy ta nasadka masująca naprawdę redukuje ból bo znalazłam taki z nasadką i powiewem ale z rowenty a chciałabym z brouna ale nawet ten najnowszy nie ma powiewu więc czy ta nasadka działa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Colorama, ja sie nie odwazylam sprobowac bez nasadki, wiec nie wiem. No i musze Wam powiedziec, ze wrwalam juz czesciowo chwasty. Ja po wielu latach golenia sie maszynka, mam takie twarde czarnuchy - na calych lydkach (z tylu tez) Ale co zauwazylam! Strasznie duzo mam wrosnietych pod skore wlosow! Chyba mi to zajmie dobre pare miesiecy, zeby poradzic sobie z tym wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i ? Jak Wam idzie? Mnie coraz lepiej. Nogi wygladaja o wiele lepiej, ale nie bylo latwo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Immma
Witajcie! Srodek lata wiec znurzona goleniem i depilowaniem nog plastrami zastanawiam sie nad wspomnianym juz tu braunem :) chcialam zapytac czy jesli depiluje nogi plastrami to czy ten bol jest jakos porownywalny bo wiadomo plastry jak to plastry nie sa super dokladne ale za to dobrze wyrywaja wlosy z cebulami przynajmniej te ktorych ja uzywam Sensuale Joanny, przydalby mi sie po nich depilator dla poprawki. Ktoras moze z was ma porownanie tych dwoch depilacji?? dzieki za odpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, dołączam się dopiero teraz do tematu. Długo nie mogłam się przekonać do depilatorów. Klasyczna forma pozbawiania włosków, jakoś bardziej do mnie przemawiała, ale w okresie letnim, prawie codzienny rytuał zaczał mnie już nużyć ;) Kupiłam więc na stronie euromall.pl depilator Brauna, model Silk-epil Xelle. I wielkie WOW! Jestem naprawde zadowolona :D Skóra na początku musiała się przyzwyczaić. Rolki masujace depilatora jednak zniwelowały nieprzyjemne uczucie i teraz bez żadnych oporów podchodze do depilacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabadak
Dziewczyny czy macie jakiś sposób na wrastające włoski po usuwaniu ich depilatorem. Usuwam włoski w ten sposób od 2 lat i ciągle się z tym borykam, przed depilacją muszę wyciągać włosy igłą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sa jakieś spraye czy balsamy, ale nie próbowałam. Ja po prostu raz na jakiś czas używam maszynki, wtedy tak nie wrastają, no i oczywiście peeling 3 razy w tygodniu co najmniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelaina
Witam Was!!! depilacja... depilator_ jego wadą własnie są wrastające włoski zwłaszcza jak ktos go stosuje długo... na wrastające włoski sposobów jest bardzo mało a najlepiej lekko zapuscic włoski i uzyc innego sposobu depilacjii.... chciałabym wam poradzic w tej sprawie poniewaz nie jest to tak skomplikowane...najlepszym wyjsciem jest depilacja mechaniczna tzn. zwykłą maszynką do golenia najlepiej dobrej firmy i dobrym zele do golenia... nie poleam tych które wypalaja włoski bo niszczą skóre i nie tylko. jeśli depilujesz maszynką musisz to robic co trzecie dzien i koniecznie stosowac balsam wygładzając i na podrażnienia. jezeli planujesz dłuzszy wyjazd gdzie nie bedzie czasu ani ochoty na depilacje maszynką proponuje udac sie do kosmetyczki na zabieg depilacji woskiem...daje dobry efekt choc bolesny to efekt utrzymuje sie przez 4 tygodnie. tak więc gotrąco polecam...mam jeszcze troche rad o depilacji i nie tylko..doradze w innych sprawach piszcie... ewelinamort@wp.pl Pozdrwiam ewela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam wielka prosbe!!!! chce kupic sobie depilator.... i nie mam pojęcia jaki wybrac!!! KOniecznie poradzcie cos !!!! Błagammmmmmmmmmmmmmmm To bedzie mój pierwszy depilator! martwie sie tym zeby był dokładny ponieważ mam dośc grube włoski ... więc nie wiem jaki wybrac i trohce boje się bóluuuuuuuuuuuuuuu....czekam na odzew!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baby kiss
witam. jestem pierwsza w tym roku:) i zaczne od waznej sprawy. czytam posty i ciagle mi brakuje kogoslub czegos podobnego do mojej sytuacji. kazda z was pisze ze tak pieknie i cudnie i starcza na dlugo:( otoz ja depiluje nogi od 10 lat:) cale:( mama czarne dlugie wloski i musze powtarzac ten zabieg co tydz z tym ze nie mowie o paru wloskach ktore odrosly tylko o potrzebie depilacji wlosow ktore sa juz widoczne:( mam starego brauna, drugiego zreszta i mam zamiar kupic cos nowego tylko jest pytanie. glosno chodza wszystkie, nasadki to raczej sciema bolec musi a grube wlosy bola mocniej chodzi mi o czas, zeby bylo krocej teraz zajmuje mi to godz:( i bol plecow i karku. jak to jest z czasem? gola te za 400 szybciej bo jak nie to sobie glowy nie zawracam i szkoda siana zeby dalej sleczec nad nogami godz. pozdrawiam. prosze o odpowiedz te dziewczonki ktore maja podobna sytuacje a nie jasne cienkie wloski gdzieniegdzie i depilacja to taka super jest. ja sie zbieram do niej jak do zmudnej roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze link nie działa, trzeba sobie skopiować cały ręcznie, bo automat ucina go po przecinku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość philips
Witam. Używałam depilatora philips przez 3 lata (zwykły zielony)i byłam bardzo zadowolona. Teraz głowica zaczyna siadać więc planowałam kupić drugi (sama głowica praktycznie w cenie nowego depilatora). Zdecydowałam się na Brauna silk-epil Xpressive czy jakoś tak i sprzedałam go jak najszybciej. Moje wrażenia po depilacji Braunem: wrastanie większej ilości włosków pod skórę, pojawienie się czerwonych kropek na nogach, które na szczęście znikają powoli, przy dłuższej depilacji przymusowe ładowanie, jedyne zalety: mniej boli niż zwykłym Philipsem, lampka dzięki której widać niewyrwane jeszcze włoski, ciszej pracuje od starego depilatora. Także wracam do philipsa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupiłem brauna 7781. Nie mam po równania bo to mój pierwszy depilator ale jestem zadowolony. Depilacja pod wodą jest na prawdę znacznie bardziej 'komfortowa' niż na sucho --> co nie znaczy że pierwszy raz boli jak cholera, później luz nie czuć praktycznie nic. Plusy: stosowanie pod wodą, dużo końcówek (w zasadzie używam dwóch, no może trzech: do depilacji intymnej idzie na pierwszy ogień do przerzedzenia włosów, później końcówka z masażem- kombajn jak ją nazywam przez elementy masujące jest głośniejsza od pozostałych, do depilacji twarzy która idzie na front do najbardziej wrażliwych miejsc), trymer/golarka, akumulator - praca bezprzewodowa. Minusy: nie można używać w trakcie ładowania, co oznacza godzinną przerwę na ładowanie przy dłuższej depilacji (rozumiem że to zabezpieczenie przed bezmózgami, które używałyby depilatora na kablu pod wodą, ale można by to jakoś rozwiązać), hmmm... i to chyba tyle z minusów. Ogólnie jestem zadowolony. A co do samej depilacji. Włoski mi nie wrastają, gdzieniegdzie robi się mała krostka która znika w przeciągu max dwóch dni. Pod prysznicem mycie szorstką stroną gąbki, po depilacji tonik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Większość philipsów ma depilujące dyski ceramiczne w przeciwieństwie np. do braunów, które są wyposażone w pęsety. Na electro.pl widziałam jednak philipsa HP 6578, który ma i dyski i pęsety. Jeśli ktoś się więc nie może zdecydować na to, czy wybrać depilator z dyskami czy z pęsetami to jest dla niego rozwiązanie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GINGONG
WITAM-NA POCZĄTKU CHCIAŁAM WAM PODZIĘKOWAĆ ZA POMOC W WYBORZE 1 MOJEGO DEPILATORA,PO PRZECZYTANIU WASZYCH UWAG,SPOSTRZEŻEŃ,PORAD,NIE TRUDNO SIĘ ZDECYDOWAĆ WASZE WSKAZÓWKI SĄ BARDZO POMOCNE!ZDECYDOWAŁAM SIĘ NA DEP.BRAUN 5270 XELLE,FAJNY PORĘCZNY 40 PĘSET,BARDZO POTRZEBNA JAK DLA MNIE LAMPECZKA,CO DO DEPILACJI TO MAM ZA SOBĄ 2 UCZUCIE NIE PRZYJEMNE,NOGI TROCHĘ PODRAŻNIONE-MUSZĄ SIĘ PRZYZWYCZAIĆ,ALE JAK ŁADNIE WYGLĄDAJĄ !MAM TYLKO 1 PYTANIE NAPISZCIE MI CZY WY DEPILUJECIE CAŁE NOGI CZY TYLKO ŁYDKI BO TAK WYWNIOSKOWAŁAM Z WASZYCH OPISÓW,POZDRAWIAM CIEPLUTKO,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gingong - każda depiluje to co musi, więc niektóre z nas uda też muszą :), dobrze, że kupiłaś sobie Brauna 5270, bo ja chciałam właśnie powiedzieć Wam, że te nowe, zalecane do stosowania pod wodą lub na sucho - jak kto woli są do bani. Ale tylko z jednego powodu - akumulator trzyma 15 min a nie 40 min. Ale ta wada w mojej ocenie dyskwalifikuje produkt. Na początku było wszystko w porządku - po 5-6 - użyciu akumulator nie dawal już rady wytrzymać czasu jaki podaje producent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina22222
jakie sa najlepsze depilatory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina22222
sluchajcie niby sa dwa rodzaje depilatorow .depilator obcinajacy i wyrywajacy,i niby wyrywajacy jest skutecznijszy hoc bolesny powie mi ktos jak go znalesc i jak nazywa sie taki depilator slownie w sklepach bo nie powiem w sklepie poprosze depilator co wyrywa wlosy;pdzieks z gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszeida
wydaje mi się, że jak ucinający to będzie golarka elektryczna i tyle, ale to akurat depilatory czasem mają w pakiecie jako nakładki. Ja używam depilatora od ładnych paru lat i bólu już nic nie czuję już od kilku lat (ok4) na początku bolało jakby ktoś mi skórę zrywał, ale później z każdym razem było coraz lepiej. na wrastające włoski najlepszy peeling, a są przecież takie fajne do ciała. a model mam jakiś stary brauna więc myślę o nowym co mi te małe cieniasy przy skórze usunie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość conis
Ja nie mogę używać depilatora, pomimo wrastających włosków, z którymi nie lubię się użerać mam na ciele takie krostki, które nie wyglądają ładnie. Zastanawiam się czy nie zdecydować się na depilację laserową. Czy któraś z was robiła? Na ile taki zabieg wystarcza? jak wygląda skóra po takim usuwaniu włosków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ettablues
Te krostki to może być zapalenie mieszków włosowych. Powinnaś udać się do dermatologa. Tego nie można tak zostawić. Natomiast jeśli chodzi o depilację laserową to jak najbardziej możesz o niej myśleć. Nie jest nieprzyjemny zabieg( chociaż moja koleżanka opowiadała mi,ze ona odebrała taką depilację jako niezbyt przyjemną) . No i masz włoski z głowy, a przy okazji skóra jest potem gładka. Na pewno w Poznaniu maja dobry salon( studio laser). dobrze przed wizytą na depilacji laserowej zrobić mały rekonesans, to w końcu laser

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baraqda
Co do depilacji to ból faktycznie niemały ale ja nie mam wyboru bo moje włosy zaciągają rajstopki już po 3 godzinach od golenia. Jeśli o mnie chodzi to boli mnie cały czas tak jak na początku. Jedyny sposób żeby tak wściekle nie bolało to depilować się dość często bo wtedy jak już zauważono nie wszystkie włoski jeszcze odrosły więc siłą rzeczy jest mnie bólu. Jeśli ze strachu bądź zaniedbania pozwoli się odrosnąć wszystkim to katorga murowana. Ja depiluje tez pachy i delikatnie bikini no i szczerze mówiąc zdarzyło mi się płakać ale niestety mus to mus. Życzę powodzenia PS mam podstawowego brauna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×