Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość barbra25

Czy laska , która odbija faceta innej kobiecie?

Polecane posty

Gość oczywiście
Oczywiście, że może być szczęśliwa. Takie związki często nigdy się nie kończą. Nie da się rozbić związku ludzi, którzy się kochają. Jeśli któraś dziewczyna odbiła ci faceta to znaczy, że cię nie kochał i tyle. Nie pocieszaj się, wolał inną. Co ty myślisz,że zła jędza może zniszczyć związek dwojga bardzo kochających się ludzi i zabrać sobie nieświadomego niczego faceta? Oj głupia jestes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odnoszac do tematu;laska ktora odbija ponosi taka sama wine jak facet-przeciez on tez wie co robi.Dla mnie laski ktore wiedza ze facet ma kobiete i go uwodza to sa zwykle dziwki. Ale wszystko po czasie wraca.I sorry nie po 10 to po 30 latach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym jest milion sposobow by odbic faceta i wcale nie potrzeba czerwonej kiecki i dlugich pazorow.Dlaczego glosicie herezje,ze jak kocha to nie jest do odbicia.Dupa to dupa a faceci sa poligamistami.Twierdzac inaczej oklamujecie same siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia30
no prosze jednak szamowna przedmowczyni bez sztampy kategorii nie umie zyc czasami kobiety uwodza, inne z kolei nie uwodza, tylko mezczyzni maja uczucie ze znalezli to co szukali i pozamiatane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wspolwinna Natio.Jak sie nie klei to wina lezy po srodu.Ale ludzie tak czy siak maja sobie to wyjasniac sami a nie za pomoca osob trzecich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milimulusia
dziewczyny oczy szeroko otwarte a twierdzenie ze mezczyni sa tylko i wylacznie warunkowani bilogicznie przeczy wszelkim mozliwym teroriom socjalizacji, pisanie takich glupot jako faktow oczywistych jest smeieszne juz raz dyskutowalam, nie tylko ja, ale tazke wielu forumowiczo, z jedna laska, ktora pisala ze mezczyzni sa poligamistami i tyle.........jakby to byly rybki, ptaszki, a nie istoty ludzkie, sweettears, piszesz jakbys ich nie szanowala i traktowala jako bezmozgi pozbawione woli mezczyzni tacy nie sa, przynajmniej nie wszyscy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry ale opinia jest samych mezczyzn-mam mnostwo kolegow i rozmawiaja ze mna jak z kumplem.Nie twierdze ze wszyscy co do joty.Ale przewazajaca wiekszosc.WIesz moze to wlasnie wynika z tej zazylosci.Smieszy mnie pozniej jak kobieta mowi \"moj to napewno nigdy....\"I ja nie mowie o zdradach tylko fizycznych,ale o rozmowach prywatnych,zdradzie pychicznej,znajomosciach wirtualnych przeradzajacych sie w cos wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A poza tym jakim prawem kobieta odbijajaca twierdzi ze jest lepsza?A niby w czym.Jest zalosna ze nie potrafi znalezc sobie wolego faceta tylko robi podchody do cudzego,...A charakter mezyczyzn ksztaltuje sie z wielkiem,czesto gesto metoda prob i bledow....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia30
sweettears nie napisałam, że lepsza:P tylko bardziej dopasowana a jak znajdzie sie odpwiednich pare osbo to nie ma znaczenia czy sa wolni czy zajeci i w ogóle jestem pełna uznania dla Twojego sposobu widzenia mezczyzn, twierdzisz, ze twoi koledzy to caly swiat, ze czatuja tylko na wirtualne znajomosci i ze charakter mężczyzny kształtuje sie metodą prób i błędów a twój nie???nowe doświadczenia nie zmieniają ciebie????? ile ty masz lat??/siedemnaście?????? bo nie wierz, żeby te zdania o meskim towarzystwie i pogaduchach z facetami pisała dojrzała kobieta???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie obraz sie ale sa kobiety z dusza damsko-meska i te z tylko typowo damska,ty nalezysz do tego drugiego typu.I zapomnij ze koles ci powie o tym ze zdradza zone jako \"najlepszemu kumplowi\" Blad budzisz typowe babskie odczucia,myslisz jak kobieta,robisz jak kobieta itd.Brak ci elastycznosci.Nie interesuje mnie twoje zycie,stwierdzam tylko ze baby ktore sie biora za cudzych facetow wiedzac o tym ze sa zajeci sa glupimi pizdami i tyle.I wszystkim tym glupim pizdom zycze tego samego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia30
wiesz.......ty myslisz tak....ja mysle nieco inaczej....ze baby gloszace co niektore poglady to glupie babole ktorych wcale mi nie zal ze zostały porzucone i w takie przyjaznie damsko-meskie to z doswiadczenia zyciowego juz nie wierze, bo samej mi jako mlodej dziewczynie wydawalo mi sie ze jestem kobieta rozumiejaca i przyjazniaca sie z mezczyznami nic bardziej mylnego moze sie przekonasz:P jeszcze o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co to znaczy: odbija faceta? Że zabiera odmóżdżony, bezwolny przedmiot bez uczuć? Ona jest wolna i ma prawo szukać miłości. To on jest zajęty, ponoć szczęśliwy i ma o tym pamiętać! Dlaczego ta \"nowa\" to pizda? Dlaczego ona jest celem nr 1 do ataku? Dlaczego osłaniacie jakiegoś złamasa który ma was w dupie? Żałosne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mowie o facetach tylko o tupeciarstwie,.Nie rozumiem takich bab ktore sie biora za faceta,nie wiem zonatego,dzieciatego i jeszcze twierdza ze\"on taki nieszczesliwy.\"Huja prawda.Rozmawialas z zona,jedna z druga.Poza tym ktos powiedzial \"jak suka nie da-pies nie wezmie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość każda kochanica powinna
poznać żonę i przekonać się ,czy ona rzeczywiście jest taką złą ,zrzędliwą ,nieatrakcyjną i głupia babą dla swojego mężulka! wiadomo przeciez ,że żaden mąż nie powie kochance dobrego słowa o swojej żonie:p Dlaczego więc ten wspaniały, czuły i kochający kochanek po czasie okazuje się zwykłym sk.............lem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUKRECJAB8
WYOBRAŹCIE SOBIE moj mąż poprosił mnie ospotkanie, aby porozmawiać. Dał mi tym trochę nadziei, pojechaliśmy do winiarni. Było miło i sympatycznie bo rozmawialiśmy o nurkowaniu, kiedy w pewnym momencie zadał mi pytanie " dlaczego mimo że kochałem się z nią ze 25 razy, cały czas karze nakładać mi kondoma?" to mnie załamało, jak tak można?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha,poza tym ja nie mówilam o przyjazniach damsko-meskich.W cudzyslowiu jak mezczyzni ida na piwko i rozmawiaja o dupach...W przyjaznie damsko-mesko nie wierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha,poza tym ja nie mówilam o przyjazniach damsko-meskich.tylko o takich relacjach w cudzyslowiu \"jak mezczyzni ida na piwko i rozmawiaja o dupach...\"W przyjaznie damsko-mesko nie wierze 1 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak masz sumienie
to na cudzym nieszczęściu swego szczęścia nie zbudujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buziaczkowatosc
To co człowiek zrobi innemu żle i tam do niego wróci !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do przeklinaczy
a bez inwektyw nie umiesz:P dlaczego od razu jestescie takie obrzydliwe jezykowo inaczej nie umiecie???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to normalne
takie rzeczy to normalne i stare jak swiat :) a wy tu kobiety tragizujecie i obrzucacie sie jeszcze jedno drogie panie mezczyzna tez ma swój rozum i swoje potrzeby, jeśli nie sa zasakajane szuka innego wyjscia w zyciu a wy nie robicie tak samo??????????? tez sa mezczyzni ktorzy kradna kobiety kolegow, ale jakos z tego powodu, my nie obrzucamy sie blotem a kolezanka od meskiej duszy chyba niewielee o niej wie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to normalne
wiem bo jak wypisujecie do siebie takie bdury to ciezko sie czegos o was nie dowiedziec:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gbc
ale jakoś tych facetów jest o wiele, wiele mniej niż kobiet kradnących mężczyzn. dla większości fecetów dziewczyna kolegi to świętość, nie ruszy, chocby sama mu się do wyra pchała. a wśród kobiet takiej solidarności nie ma, czasem nawet bardziej kręci, jak jest zajęty. i rację ma sweetteras z tymi duszami, że są kobiety, z którymi faceci niegdy, ale to nigdy nie porozmawiają jak z kupmlem przy piwie. właśnie te kobiety, takie kicie to będą krecić, kokocić, aż facet zwróci na nie uwagę. bo to nie zawsze jest tak, że coś musiało być źle w związku, że odszedł do innej. czasem wystarczy zwykła codzienność, żeby jakaś kolorowa papużka po długich i usilnych staranich nie zarzuciła sieci na zajętego. i nie chodzi tutaj o to, że facet jest bezwolnym golemem, tylko o to, że nikt nie jest z kamienia, i jak będzie się taka przed nim stroszyć i ubuerać w kolorowe piórka, to może przyciągnąć jego uwagę, a potem to już kwestia czasu, jak go omota całkowicie. i to właśnie takie kicie, potrafią rpobić z siebie słodkie idiotki i dążą po trupach do celu, bo w ich 100% kobiecej duszy facet nie występuje jako ktoś z kim można tylko pogadać, w ich oczach facet to obiekt, który trzeba zdobyć. i dodam jescze, że te z duszami damsko-męskimi nie ruszą zajętych, bo nie upatruija w każdym mężczyźnie potencjalnego kandydata na męża i ojca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kocica na wakcjach
Zal mi was drogie panie tu piszące....bo to piszecie to przedszkole życiowe, albo nawet złobek. Mądrości ludowe, stereotypy. Po prostu jesteście żenujące. i jak ktoś tu napisał, jeżeli Wam ukradziono chłopaka czy męża, a macie taki, jak tu głoszony, światopogląd, to nie żal mi Was...... I te bzdury z duszą damską i damsko-męską. Obudzcie się dziewczynki i zmądrzejcie, bo nikt Wam nie zostanie i same będziecie sobie "jradły" na chwile mężów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Kocica na wakcjach A mi jest ciebie zal,juz z samego powodu ze masz taki zalosny nick (lol) "Co kocica szuka kociaka?" LOL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kocica na wakcjach
Sweettears, teraz nie mam cienia wątpliwości, jesteś kolejną pozbawioną poczucia humoru babą, której wydaje się, że ma patent na mądrości życiowe. Dzielcie sie dalej Waszymi przemyśleniami zyciowymi...............To umiecie najlepiej, tylko marne to Wasze życie:P I na dodatek bez poczucia humoru i radości:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kocica na wakcjach
Zresztą drogie dziweczki.......nie porzucił mnie nigdy dla innej. Rozstawałam się kilka razy z mężczyznami, ale w żadnym przypadku nie z powodu drugiej kobiety. Może właśnie dlatego, że nie myślę tak jak wy i nie smaruje takich głupot o wredności kobiet. Dzielę je na głupie i mądre i tyl....I chyba jestem sporo starsza od was.....Żeby nie było:P Pozdrawiam biedne pokrzywdzone:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kocica na wakcjach
Sweetters, całkowicie nie umiesz się bawić konwencją. Pewnie znasz to pojęcie, ale nie w tym rzecz............więcej dystansu dziewczyny do zycia, mniej marudzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×