Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamileczka2222

pogrążone w TĘSKNOCIE za ukochanym...

Polecane posty

no właśnie madziu a powinnyśmy przecież dobrze się odżywiać, w końcu należy dbać o siebbie. Mój mąż ostatnio napisał mi w sms że: \" DBAM O SIEBIE DLA CIEBIE\" no więc? on może dba ale ja nie za bardzo. Nie przeszkadza mi to jednak mieć lekką nadwagę :D a może właśnie dlatego ją mam???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu uda sie...chodzi o to byś nierozmawiala z nim o Was i o tego typu sprawch...miej jak najmniej czasu dla niego....zrob tak by byl zazdrosny(wiesz jakies babskie sztuczki)..podziala tylko pomyśl i postaraj sie:):):) Ja tez dbam:P...spadło mi juz 6 kg, odkad wyjechal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu podziwiam Cię z całego serca za Twój zapał jeśli chodzi o diete, aj przemyślałam wszystko i doszłam do wniosku, że ogranicze jedzenie... ale wiem że to nie tędy droga, bo często nie jem tylko takie świnstwa typu, zapiekanka, hamburger, sosiki, makaroniki... i co z tego, że jem 2 razy dziennie, jak są to spore porcje, byle się napchać. No widzisz a powinnam 5 razy dziennie, sałatki itp. PODZIWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak poza tym... to powiem wam w tajemnicy, że mam na imię Kasia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo..wkońcu..:P:P:P już myślalam ze sie nieprzedstawisz:P:P Milo nam KASIU..a\'la kunooo 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ocho!!!! Kasi mąż dzwoni.(chyba)...więc 1,5 godzinki jej nie bedzie...:P:P:P ja juz uciekam bo zanim Ty skończysz to ja już usnę przy szkiełku:) buziaczki i słodkigo świergolenia przez druty:):):) a potem słodziutkich snów Tobie i Ani...🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj eju tak juz za nim tesknie ojojojojoj i chce mu sie rzucic na szyje a wiem ze nie moge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma nikogo??????buuuuuuuuuuu poslucham waszych porad jak najmniej czasu dla niego tak? czyli mam ciagle robic sie na bostwo i wychodzic z domku jakies porady jeszcze Kasiu?Madziu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem Madafii, gadałam, gadałam jak glupia. Może jeszcze jesteś? Ja i tak zaraz pójde spać, bo mi tak jakoś smutniej na duszy, wczoraj taka byłam szczęśliwa, a dziś smutniej, oczywiście był cudowny, ale czasem złoszcze się, że musiał pojechać tak daleko, a ja tu zostałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu, być piekną... ale też za bardzo nie starać się cały czas przy nim być, byc bardziej niezalezną i nie zwracać tak bardzo na niego uwagi... no i nie wódź za nim maslanymi oczami, bądź roześmiana, szczęsliwa, ale gadaj ze wszystkimi, nie tylko z nim.... daj mu dużo wolnośći i niech odpocznie od Ciebie... wtedy może zatęskni... życzę Ci powodzenia i dobranoc Dziewczyny, będę jutro wieczorem, po 20... trzymajcie się, ciężki tydzień przed nami ale damy radę!! Madziu czyli dla Ciebie każdy mijający dzień będzie bliższy soboty... mam nadzieję, że Ci szybko minie... i w sobote będziecie już razem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje kochanie wyjechalo w lipcu na stałe do Irlandii.Przyjedzie dopiero na Boże Narodzenie. Pierwszy etap tęsknoty do bólu wnętrzności mam za soba (chyba) .Teraz tesknie \"normalnie\". Jak mnie bierze tęskniak to sie biorę za porządki..w jego szafie..na półce z ksiązkami...czyms musze sie szybko zając bo inaczej zaczynam łapać mega dół i wyję pół nocy :(((((((( Pozdrówka dla wszystkich czekających

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moje plotkary,ale zescie natrajkotaly tutaj dzisiaj,pewnie poczytam jutro,ja mialam fajny wieczor z chlopakami,usmialam sie po pachy...Dzieki MADZIA za link do sopotu,no to naprawde zenada byla,nawet jeszcze gorzej niz niz to nagranie co od paru dni krazy po necie,no bo nie dosc ze rani uszy to jeszcze naogladalam sie plastiku...Az strach pomyslec co z ich dzieci wyrosnie... Pa wiedzmy NIECH MOC BEDZIE Z WAMI!!!!!!!!!!!! Dzwonil po poludniu sprawdzic czy zyje po wczorajszym pijanstwie,a ja akurat z piwkiwm bylam,no pokrzyczal troche ale i tak mnie kosia i teskni,i powiedzial ze ma w srodku wielki wulkan milosci do mnie i chce wejsc na najwyzsza gore swiata i wykrzyczec jak bardzo mnie kocha i ze jestem jego najwarzniejsza osoba i zyje tylko dla mnie i po to by byc razem ze mna,tak go kocham.... O stopce pomysle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczeta,pa i do jutra,i przypominam o rozpisanym konkursie na imie mojej kotki,nagroda glowna kawa na piaszczystej plazy atlantyku,nagroda druga (rownorzedna dla reszty uczestniczek)mozliwosc dolaczenia do mnie zwyciezczyni i kota....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki ja do szkolki lece ale sie boje jutra juz dzis spac nie moglam w nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobietki:)Jak wstalyscie w pniedzialek,lewa czy prawa noga?No bo wiecie jak to sie mowi: "jaki poniedzialek ,taki caly tydzien" :).Hmm tej nocki znil mi sie moj ukochany,w sumie to byl dobry sen,oj,przynajmniej moglam go zobaczyc we snie:) Wczoraj nie zadzwonil:( A co bedzie jak dzisiaj nie zadzwoni?Az boje sie myslec.He he ,wiem,ze bede dzisiaj piwkowac,na obiadzik bedzie...zupka chmielowa hehe,Hm jestescie czy jeszcze spicie?Szkolka czy praca??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobitki :-) ja wstałam i będę dziś ściągi robić na piatkowy egzamin :-P, ale narazie nie za bardzo chce mi się za to zabrać... może potem Angel ja zawsze wstaję lewą nogą bo tak mam łóżko ustawione :-P że inaczej się nie da :-D i nie martw się napewno nie może zadzwonić do Ciebie Twój ukochany... jak tylko będzie miał możliwość to napewno będziesz pierwszą osobą do której zadzwoni :-D może właśnie dzisiaj :-D a zupka chmielowa jest zdrowa... ponoć nerki z piasku oczyszcza :-D buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszytskie czarownice(dziejki) na Łysej...Ja dziś mam niestety dużo roboty:(..ale dam rade..:):):) A Karolka myślalam o imieniu dla kotka....jeżeli to kotka to może Moli?? jakos tak mi sie spodobało, a jezeli to kotek to moze Filemon(filuś, filutek), ....gdyby byla możliwość odwiedzenia Cię nad oceanem...aahhhhh....narazie marzenia..ale marzenia sie spełniają...trzeba tylko mocno wierzyć:):):)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhhmmmmm
Kamileczka2222---->>>> hehe czyli zupka chmielowa oczyszcza piasek z nerek?hihi fajnie,wlasnie teraz pije piweczko,joj,1-wszy raz w zyciu sama pije piweczko,wogole alkohol,jakos tak dziwne,naprawde!!! Madafi------>>>>> Masz kotka?Hihi ja mam 4 male i 3 duze,ale nie w domciu tylko tak kolo domciu,ale mozna powiedziec,ze sa to moje kotki,nie maja swoich imion bo...hm w sumie to nie wiem dlaczego,musze jakies dla nich wymyslec,oj,a co to bedzie zima?az strach myslec:)Hihi chcesz kotka nazwac :filus?hihi moj kumpel ma taka ksywke:)Moj facet mowi,ze mam kota ale w glowie hehe pozdrowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hhhhmmmm to ja ***AnGeL***,MOJA KUZYNECZKA TU WCZESNIEJ BYLA I NIE ZAUWAZYLAM ,ZE ZMIENILA NICK!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hhhhmmmm to ja ***AnGeL***,MOJA KUZYNECZKA TU WCZESNIEJ BYLA I NIE ZAUWAZYLAM ,ZE ZMIENILA NICK!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmmmmm...ja nie mam kotka tylko Karolina i szuka imienia dla niego..poczytaj dobrze wypowiedzi wszytkie;):):P Angel witaj:)...jak humorek dziś??🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angel to widzę że Ty taka sama kociara jestes jak ja :-P ja też mam 4 małe i 2 duże :-) własnie próbowałam ujarzmic maluchy, bo latają po całym domku :-D i zrobiły sobie huśtawkę z zasłonek :-) a z tym piwkiem to naprawdę :-) wiesz ja czasem też pijam sama... tylko zazwyczaj wtedy jak mnie naleci na jakieś dobre piwko :-) bo piwko to bardzo lubię :-D... ale teraz to mogę co najwyżej kompocik z Tobą wypić bo tylko to mam w domku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madafi----->>>>przepraszam za te kotki,ale nie wiedzialam ,ze chodzi o kogos innego,pewnie przez to rozstargnienie nie dotrzetalam co i jak! Kamileczka2222---->>>>masz kompocik czyli?Taki zwykly kompot czy...u mnie na \"kompot\" mowi sie winko za 5 zl.,a ja nie przepadam za winkiem,tzn.lubie biale a nie takie za 5 zl.!!Podejrzewam,ze tobie chodzilo o kompot a nie o jakies winko,tak???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello wszystkim:):):) Karolinka jeszcze mi sie wymyśliło;)------ Malfred:), ED:).. może to głupie, ale tak mi sie wymyśliło i mi się podoba:P:P:P 🌻❤️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość she 22
DOPIJAM TERAZ 3 PIWKO,JESZCZE ZOSTALO MI JEDNO,CHYBA JESZCZE POJDE DOKUPIC SOBIE Z DWA,A CO MI POZOSTALO?OD JUTRA ZACZYNAM SIE UCZYC!JOJ,ZA TYDZ.MAM EGZ.:(PORAZKA NA MAKSA!HM WIECIE O CZYM POMYSLAM,ZE MUSZE POJSC Z KUMPELA DO BARU I POZNAC NOWYCH ZNAJOMYCH!!MOJ JUZ ZA PEWNE POZNAL NOWE ZNAJOME ZA MIAST ZNAJOMYCH!!JAK MI ZLE:(DAM RADE,MUSZE!!!A JAK DZISIAJ NIE ZADZWONI ( A MAM TAKIE PRZECIUCIE)TO ...JOJ,CHCE MI SIE PLAKAC:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SHE 22 ,joj znowu moja glupia kuzyneczka,to ja pisalam a nie ona!Znowu nie zauwazylam,ze nie dala na moj nick!!Sorkiii for alll 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×