Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamileczka2222

pogrążone w TĘSKNOCIE za ukochanym...

Polecane posty

karolinka i co??? Jaki imie wymysliłas?? Ja zaproponowałam --------Zofia, Zośka, Zocha...skoro taka łobuziara;) Wiatm Kamila, Malina, i nne babki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj kurcze a to psotnica mała z tej twojej kici... :-) moje kotki dziś zrobiły sobie huśtawkę na najlepszych zasłonkach mojej mamy :-) dobrze że w porę zobaczyłam bo by nieciekawie było.... :-D Nie wiem jak Ty Karolka, ale ja to się ostatnio kładę coraz to wcześniej żeby tylko przespać te złe humory. Jak się rano wstaje to już jest jakos łatwiej, zawsze coś tam do zrobienia jest, więc dopiero wieczorem mam czas myśleć.... tylko chyba trochę za dużo myślę.... echhhh nio ale to jeszcze strasznie dłuuuuuugo- jak by nie patrzeć :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a cześć Madzia!! no rzeczywiście coś nie tak dziś z kafeterią... ja tez kilka razy wcześniej próbowałam i ciągle jakiś błąd wyrzucało :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello..... Ja tam jeszcze poczkam z ty imieniem moja siostra proponuje zdzicha,i sie zastanawiam gleboko...na razie kot zostaje dalej Kot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez ten pomysl ze spaniem uskuteczniam tylko w weekendy staram sie cos w nocy robic,zeby pozniej wstac,bo jakosz szybciej czas spedzany bezproduktywnie plynie wieczorem niz w ciagu dnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila --mnie też...coś złe moce chyba panuja na Łysej....wiec dziewuchy pozbyc sie głupich myśli( ja dziś mialam i palnęlam Miskowi, wkurzył się,ale sie wytłumaczyłam:P), i uśmiechy na buźkach:):):) Karoa----Zdicha tez oki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co zaa zle mysli Cie opetaly??????? A co do imion to niekture extremalne bardzo...DZIE-KU-JE!!!!ladnie jak w przedszkolu!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania my wierzymy w Ciebie:):):) Karola....Powiedzila mi jak dzwonil ze zaraz ida do zanjomego Turka na piffko, a ja palnelam, :\"a nie do Turczynki\"...buuuu...chcial sie rozłączyć...ale powiedzialam ze mam zły humorek troszke i gdam bzdurki..powiedzial ze nie siedzi tu dla przyjemności tylko zeby pracowac...i powiedzial ze chca dzidziusia(wariat)... także dziewczyny!!!!! sam facet powiedzial;;; więc: Nasze Miśki ne sa tam dla przyjemności, nie podrywaja kobitek zadnych i nie myślą o zdradzie, tylko pracuja dla Nas dla Naszej Wspólnej przyszłości... Ja to wiem, tylko czasami musi mi to powiedziec, bym czula sie pewniej... Kocham Go i On mnie...❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny za te imiona mam wystarczajaco materialu,decyzje podejme mam nadzieje szybko,i wszystkie na kawke jestescie zaproszone a potem do Asterdamu... Aniu wygladaj ladnie i czuj sie pewna siebie,tylko nie narzucaj sie mu niech zobaczy cie piekna i usmiechnieta i niech poczuje \'pik\' w sercu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atenna
witam kobietki:)a ja dzis umieram z radosci bo za miesiac spotkam sie z moja miloscia;)))bo on tez jest daleko...NNo ale ja mam szczescie bo jade do niego juz na stale (nie widzimy sie 3 tyg i stwierdzilismy ze na odleglosc to jest feeee:) a co do kotkow;wlasnie na smotnosc przygarbelam sobie kicie i na imie jej dałam Tosia:)a ja bedzie stara bedzie antonina:)heheh...no..i teraz szukam informacji jak tu przemycic ta moja kotke...Bo ponoc paszport trzeba!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki za błędy..oczwiście tam chodziło ze On chce dzidziusia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o widze ze takie palniecia to nie tylko mi sie zdarzaja,bo mi czasem takie rzeczy slina na jezyk przynosi,nie macie pojecia,moi znajomi zawsze sie astanawiali skad ja te teksty biore,najgorsze ze teraz automatycznie po angielsku je tworze,kiedys zanim przetlumaczylam to sie uspokioilam a teraz,strach sie bac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy Atenna na łysej ;-) no i widzicie jak to jest, niby wszystkie wiemy że oni są tam żeby pracować, a nie po to żeby inne laski podrywać, a jednak ciągle nam jakieś głupie myśli do głowy przychodzą... Madzia Ty to wcale takiej głupoty nie palnęłaś... ja ciągle Piotrka katuję pytaniami czy aby tylko mnie nie zdradza... hehe a propos to wczoraj powiedział że tam gdzie jest to połowa facetów to homoseksualiści i że wcale im się nie dziwi, bo tam wszystkie dziewuchy mają sporą nadwagę i ponoć wogle jakies takie zaniedbane. Ale pewnie powiedział to trochę tak asekuracyjnie, cobym się nie martwiła :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje sloneczka,dziewczeta w europie zachodniej to naprawde malo urodziwe stworzenia i to prawda z ta aseksualnoscia,nawet jak sie ladnie i kobieco ubiora to wychodzi jak tranzwescyta... Zle mysli ble,ble,ble...Moje kochanie w pieknym poludniowym kraju plaza,dziewczeta ale ma straznika jego mama strasznie mnie polubila...i mowila ze on bardzo grzeczny,tylko z moim zdjeciem w kieszeni chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam mojemu wierze..bo on wie ze najgorsza prawda jest lepsza od słodkiego kłamstwa... i przed chwila mi puścił strzałke ze jest juz po piwku i juz jest w domku... a o tej Turczynce to powiedzialam zartem, ale on jest strasznie uczulony na takie teksty, bo powiedzial ze przez takie teksty, to zastanawia się czy ja mu ufam tak naprawde...ale ja mu ufam, tylko wiecie same dziewczyny..my jestesmy takie.. A!! i powiedzial ze takie teksty mam zachowac dla kolezanek i zebym sie zastanowila zanim cos palne głupiego...powiedzilam mu ze żalę sie wam, bo wszystkie jedzimy na jednym wozku...:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez bym chciala taka mala dziewczynke z jego wloskami i moimi oczkami...on juz imie znalazl ale to nie szybciej niz za 6,7 lat...szkola i praca niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam 1110 km do swojej milosci
chyba moge sie przylaczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam 1110 km do swojej milosci
za 4-5 lat mam mu urodzic 15 dzieciaczkow.kochany wariat. przede mna jeszcze 4 lata studiow..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilko..on mnie zaskoczył tym tekstem...powiedzial ze jak wróci to bedziemy dzidzi robic;);)...ja tez bym chciala ,ale jeszcze nie teraz...moze za rok..bo prawdopodobnie w sierpniu bedzie ślub..ale to jest jeszcze wielka niewiadoma..i jeszcze mieszkanko, bedziemy wiedziec czy bedzie nasze do popiero w polowie pazdziernika..troszke male bo ponad 40 mkw tylko, ale najwazniejsze ze wlasne...takze trzymajcie kciuki:):):):), a potem dopiero moze dzidzi...gdybym mogłla to juz bym miala❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu a może jemu chodziło o robienie dzidziu a nie o efekt końcowy?? :-D A ty karolka to czemu aż tak długo chcesz czekać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam 1110 km do swojej milosci
spendzilam u niego 2 tyg. wracam do polski. nastepne spotkanie pod koniec listopada albo na gwiazdke. jestem z nim od lutego czyli jakies pol roku. w tym czasie widzialam sie z nim 3 razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihi wiecie jaka mi głupota właśnie na myśl przyszła???? że mogłybyśmy wszystkie się umówić i w tym samym czasie dzidziusia zrobić, i przeniosły byśmy się potem na jakiś inny topik np.\"9 miesięcy na łysej\" hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha dziewczeta,moja siostra juz w domku dzis czuje sie dobrze,ale najwazniejsze przed nami badania krwi...ale ja nie o tym,rozmawialam z nia dzis i pytam sie czy duzo dzieci w szpitalu i czy miala kolezanki,a ona ze owszem bylo ok i tu cytat\"\'tylko ten chlopak mnie podrywal,mowie ci on to byl taki okropny jak jakies bozyszcze niewidomych kobiet...\" a ja padlam,ona ma 10 lat a ja ten tekst pierwszy raz slysze... Pewnie jak tesknisz i tak daleko jestescie od siebie to witamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamila.on gdzies znalazl w jakims katalogu zdjecie malej dziewczynki i powiedzial ze taka zrobimy i mam mu taka urodzić..a chłopca - zobaczyl jakiegos maluszka w relamie i takiego chce... takze chodzi mu dokladnie o efekt końcowy...juz nawet mamy imiona dla chlopca i dziewczynki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam jeszcze dam koncernom farmaceutycznym zarobic na mojej antykoncepcji pare lat... Takie zycie,ja od nowa studia zaczynac bedze jak dobrze pojdzie to w styczniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×