Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamileczka2222

pogrążone w TĘSKNOCIE za ukochanym...

Polecane posty

Widzicie :):):).wszystko powoli zaczyna sie układac... i superrr..ciesze sie strasznie...Perdu czyli niedługo zobaczysz swoja połóweczke...:):).. Emiolek -pucila strzalke?? to znaczy ze myśli...ale pamietaj badz niedostepny i tajemniczy;)...to przyciąga..;) A moj Łobuzzz wczoraj zadzwonił i przegadaliśmy ponad pol godzinki:):):)..powiedzial mi ze wroci za pare dni;), ale nie powie mi dokladnie ile bo chce mi zrobic niespodzianke:D:D:D:D...Jak narazie jest grzeczny i powiedzial ze wroci do mnie jako Mój Misiek którego kocham (nie pije, chociaz tam chłopaki strasznie piją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to miło wiedzieć, że Wam się układa...Tak sobie myślę, ze jak jest uczucie, to nic nie jest w stanie go zniszczyć...Oczywiście, jeśli to jest prawdziwa miłość...I nie ważne, ile trzeba czekać, bo przecież w końcu zobaczymy tego Ktosia :D. A mój wczoraj dzwonił, wysłał mi list z niespodzianką :D. Już nie mogę się doczekać,a w przyszłym tygodniu będę codziennie skrzynkę sprawdzać :P:P:P Emiolek-Madafi ma rację...Jeszcze trochę a do Ciebie zadzwoni...Nic tak nie dziala na drugą osobę jak tajemniczość i to, że jest się niedostępnym...No...trudne to czasami, ale działa :D Życzę wszystkim miłego dnia. U mnie śnieg pada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć 👄 Bardzo sie cieszę że się u Was układa... dokładnie nie czytałam, ale na tyle co zdążyłam nadrobić to wygląda że u Was coraz milej. Perdu, Madafi bardzo się cieszę że już niedługo zobaczycie swoich mężczyzn. Cudowne uczucie spotkać się z kimś kogo się kocha po tak długiej rozłące. Iva i Ty też się doczekasz swojej miłości.... trzeba wierzyć że wszystko będzie dobrze, bo ciągle rozmyślając o smutnych sprawach i zamartwiając sie można się zamęczyć. A ja... cóż... z moim Łobuzem widzę się praktycznie codziennie, ale króciótko. Przyznam sie że ma to i dobre strony- nie mamy czasu się kłócić ;-). A poza tym to strasznie zaganiana jestem ostatnimi dniami...echhh... Emiolku... powinnyśmy teraz powiedzieć \"a nie mówiłyśmy :-)\". Taki tymczasowy urlop od okazywania kobiecie uczuć może bardzo wzbudzić w Niej zaciekawienie... a jak wzbudzisz zaciekawienie, to zacznie więcej rozmyślać.. a jak kobieta zacznie rozmyślać to już znaczy że Jej zależy, a jesli Jej zależy to prędzej czy później coś z tego będzie... :-) Pozdrawiam gorąco. Buziaki PS. Trzeba zacząć myśleć o prezentach świątecznych. Macie już jakieś pomysły co do takowych?? Bo mi jak narazie nic do głowy nie przychodzi... może coś podsuniecie coś, co????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emiolek
jak ja Was lubię i sie ciesze, ze mam Was -Czrodziejki :) pewnie" ze mowiłyscie" :) kamileczka :) to mi sie bardzo podoba i jak to czytam to usmiech mi sie od razu pojawia : "Taki tymczasowy urlop od okazywania kobiecie uczuć może bardzo wzbudzić w Niej zaciekawienie... a jak wzbudzisz zaciekawienie, to zacznie więcej rozmyślać.. a jak kobieta zacznie rozmyślać to już znaczy że Jej zależy, a jesli Jej zależy to prędzej czy później coś z tego będzie... " Dzieki za wszystkie słowa kierowane do mnie i pozdrawiam :) i ja się tez ciesze,bo widzę, ze układa sie u wielu z Nas - mieszkanców Lysej :) Jeszcze będzie przepięknie, jeszcze będzie cudownie.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IVA23
Czesc Sloneczka!!!! widze,ze nadszedl czas lepszy dla nas wszystkich,wszyscy sa zadowoleni,bardziej szczesliwi,i ja rowniez:):)Juz nie pamietam kiedy czulam sie psychicznie tak dobrze jak wczoraj i dzis,wiem,ze to zasluga lekow ale przede wszytkim czegos innego:)Wczoraj spotkalam sie moim bardzo dobrym kumplem ktory jest najlepszym kumplem z moim K.(prawie jak przyjaciele) i mowil,ze K. w liscie napisal jemu,ze jak bedzie kiedys przejezdzal kolo jego wiezienia to ma zatrabic 4x:) i pojechalismy wczoraj wieczorem,Nie minelo 5 min a K. juz byl w oknie:):) wkoncu rozmawialismy!!!! mowil ze nie moze sie dodzwonic do mnie,ze wyslal list we wtorek i juz nie moge sie doczekac.A na koniec krzyknal"kocham cie myszko",myslalam,ze serce mi peknie.I kazal kumplowi zeby wybij mi z glowy myli,ze on mi sie juz odwidzial,bo tak nie jest.Dzis z M.spedzilam caly dzien.Bardzo wporzadku kumpel,byl ze mna u ginekologa bo juz 3x mialam grupe III cytologi i postanowilam leczenie w prywatnym szpitalu.Pozniej buszowalismy po sklepach itp-nasmialam sie za wszystkie czasy.Ale kurtke kupilam po prawie miesiacu poszukiwan:).K. jutro ma dzwonic,juz nie moge sie doczekac.Kochany.Nie wime co bedzie pozniej,ale wiem co teraz czuje.Czuje,ze go bardzo kocham i bardzo mi na nim zalezy i ze jemu bardzo zalezy. U ginekologa niezadobrze chociaz bardzo jestem zadowolona z tej wizyty.Musze miec w srode mala operacje i juz sie boje ale musze dac rade.W sumie mniejszy mam strach bo bede to miec w prywatnym najlepszym szpitalu w regione"Matopat" i tam sa najlepsi lekarze i najnowasza aparatura,nie wspominajac o samym szpitalu i personelu.Jednak czlowiekowi lzej sie robi na sercu jak wie ze jest w dobrych rekach. Ciesze sie ze perdu zobaczysz sie ze swoim kochanym przed swietami. emiolek-potrzymaj ja jeszcze wniepewnosci,niech sie pafatyguje i zacznie sie staac o ciebie,jak puscila wene to mysli:):) bravo!!! bedzie dobrze,zobaczysz. caluski dla Was Wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz IVA!!! Wszystko się układa jakoś...U mnie horror w domu, mąż mojej mamy się wyprowadził. A dzisiaj słyszałam moją i M. piosenkę w radiu. Dół...Jeszcze większy dół, że nie mogłam się dzisiaj do Niego dodzwonić :(...Pracuje na statku, nie było zasięgu...A może to co innego...Nie wiem. Wkurzam się, że jak jest źle, to nawet nie mogę Go usłyszeć...ALe przynajmniej Wam sie układa :). Miłej nocki wszystkim życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pinacolada....napewno nie ma zasięgu!!!!!!!!.... Pamietaj że Łysa Góra ma moc...i tu juz tak jest ze jak jednej(jednemu) zacznie sie układac w zwiazku to już idzie po kolei wszystkim! Stare czarownice to wiedza bo to juz przezywałyśmy..Np..jak do 1 zadzwnonił Ukochany to zaraz kolejno kazdna dostawala jakies widomosci od swoich polowek... Iva a nie mowiłam, a raczej pisałam....wszystko sie ułoży...duzo pozytywnej energii jest teraz tu i dlatego;););) Ja wiedzialam że pod koniec roku zacznie sie wszytkim nam ukladac... Jak znam Łysą to i Ty Pinacoladko dostaniesz jakąs wiadomośc i uśmiech wróci na Twą buzię.. To samo dotyczy Emiolka...wierz mi.jak jeszcze troszke ja potrzymasz w niepewności(praktycznie zero kontaktu z Twojej strony) , to ona niewytrzyma i sie odezwie,,,:):):):):) buziaczki i pozdrowionka 🌻❤️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do 2000 wpisu zostało 10, a właściwie 9... mam takie wrazenie że jak przekroczymy tą magiczną cyferkę to wszystkim Nam zacznie się super układać- ot takie głupie postanowienie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki i Ty Rodzynku....mam zła wiadmośc...:( od stycznia nie bede miala neta 😭😭😭....i jak nie postaram sie o radiowke (najpierw o nr telefonu do goscia ktory sie tym zajmuje), to nie bede miala kontaktu z Łysa i z Wami...buuuuuuuuu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do tej mocy Łysogórskiej to trzeba ją uruchomić drogie czarodzsiejki i czarowniku :-) coby i nasza piniacolada była szczęśliwa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łoj Kamileczko...głupie;);););)....ale coż jak chcesz to niech tak bedzie.....🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia to niedobrze.. mam nadzieję że ta radiówkę chociaż Ci się uda podłączyć...choć słyszałam że niezbyt dobre jest to rozwiązanie. Ale może akurat u Ciebie się sprawdzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja mam wredna bratowa......wrrrr..strszne babsko..mam już jej serdecznie dość😠😠😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz Kmilko ja mieszkam na wyzynie....wiec moze sie sprawdzi...zobaczymy.....musze cokol3iek wykombinowac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprosilam ja o cos ...ale...szkoda słow na tę kobiete...nich sie cieszy ze moze tu mieszkac za darmoche.... czyzybym 2000 wpis zrobiła????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe czasem samej mi się chce śmiać z mojej głupoty... ale nic to... no i mam to czego chciałam 2000 wpisów... i od tej pory maja tu być tylko dobre wiadomości.... Ale Madzia oprócz nas to chyba nikt tu dziś nie zagląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emiolek
Czesc :) madafi. kamileczka, perdu, iva, piniacolada, kartofelka,tricia i pozostali mieszkancy Lysej. IVA, no i widzę Cię usmiechniętą i taką wesoła, szczęśliwą. IVA a z tym zabiegiem, to będzie tak, ze on szybko minie i bedzie wszystko ok. Fajnie, ze jestes w takim super stanie emocjonalnym :)bo to pomaga bardzo. Będzie wszystko dobrze. Jestesmy z Tobą - pamiętaj. Piniacolada, fajnie, ze sie układa innym Czarodziejką, ale ja wierze, ze i u Ciebie niedługo zobaczę duzy :) i madafi napewno ma racje i wie, bo to "stara" czarownica :), ze Lysa ma moc i tu juz tak jest, ze jak jednej(jednemu :)) zacznię sie ukladac to juz idzie po kolei. kamileczka, wierzę w Twoje słowa i czekam na przekroczenie 2000 :) madafi , Ty nawet nie wypowiadaj takich słow, ze nie bedzie Cię z Nami !!!!!!!!!!!! Będziemy wszystko robic i zostaniesz napewno tutaj!!!!!!!!!!!!!! A ja chcialbym, tak jak madafi to napisała, zeby Ona nie wytrzymała beze mnie :) miłego dnia dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emiolek
kamileczka i madafi :) 3000 wpis ja robię :) i mogłyscie poczekac na swojego Rodzynka, zeby to on zrobił ten 2000 wpis :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć emiołek... oczywiście że 3000 wpis nalezy do Ciebie :-)... a kiedy to będzie zalezy tylko od Nas :-). Mam nadzieję że wszystko będzie się u wszystkich powolutku układało i będziemy mieli się tu czym chwalić :-). Emiolek co Ty robisz na co dzień?? prócz marzeń o swojej Ukochanej ;-) oczywiście..... a Iva napisz kiedy ten zabieg a będziemy trzymać kciuki żeby się wszystko odbyło szybko i bezboleśnie :-). A ja jak widać dziś mam luźniejszy dzionek... i dobrze. W sumie powinnam skoczyć na uczelnię z jednym projektem, ale tak mi nie po drodze że nie wiem czy nie pokuszę się o wagary :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łobuziaki ;) takie swieto 2000 wpis a Wyscie nie zaprosili wszystkich ;). Oj ale sie ciesze, ze tu coraz wiecej usmiechów :). Madafi Ty sie nawet nie wygłupiaj tylko lataj za tym numerem i juz marsz załatwiać tą radiówke, wyboru nie masz bo Cie nie wypsucimy stad :). Piniacolada na pewno nie mial zasiegu, na statku to normalka juz zdazyłam do tego przywyknąć choc wiem, to strasznie denerwujace. Na pewno wkrotce sam sie odezwie :). Iva jak to miło widzieć, że sie wreszcie tak szczerze usmiechasz, trzymam kciuki żeby ten usmiech został juz do sierpnia, by ta rozłąka szygko i bezboleśnie Ci mineła. U mnie lekkie zamieszanie. 15 mam egzamin :( a jeszcze nic nie umiem no i zapału i czasu do nauki zero :(. Teraz najwazniejsze są porządki i wogóle przygptowania :), myslami też jestem daleko od książek ;). Musze sie jakos zawziąźć w sobie, bo jak Kochanie juz wroóci to sie kompletnie nie będę mogła uczyc :). Mam nadzieje,że wróci :). Pozdrowionka i uściski dla wszystkich :). Acha Emiolku mam nadzieję,że dalej milczysz, zobaczysz to popłaci :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Czarodziejki i Czarowniku za miłe słowa!!!!!!!!!!! Trochę mi lepiej :). Chociaż to już prawie 30 godzin, jak nie puszczał krótkiego...Zasięg ma, bo wczoraj próbowałam się do niego dodzwonić i był sygnał.Dzwoniłam chyba z 10 razy...Zawsze puszczał mi krótkie 1-2 razy dziennie...a tu nic.Poza tym jak dzwonił ostatnio to przy nim odczytywałam znaczenie snu i wyszło,że coś się może stać niedobrego z \"moim mężczyzną\"...strasznie się boję o niego...i powoli zaczynam być wsciekła, bo prosiłam, żeby puszczał strzałki przynajmniej raz na 24 godziny...Ciiiiiiiiiiiiiisza ;( NO mam nadzieję, że niedługo dostanę jakiś sygnał od Niego... I wszystkiego najlepszego z okazji święta 2000 wpisów :D:D:D. Króciutko tu jestem, ale mam nadzieję, że będę z Wami świętować świeto 3000 wpisów :). Pozdrawiam mieszkańców Łysej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piniaciolada , ja wiem ,ze dostaniesz jakis sygnał od swojego mężczyzny. On napewno jak bedzie miał taką mozliwosc, to da zac o sobie. I piniacolada, ja tez mam nadzieję, ze będziesz z nami swietowac 3000 wpis, ze Wszyscy będziemy,ja mam go ponoc zrobic. O ile madafi z kamileczką mnie dopuszczą i wygram z Nimi bitwę ;);) :):) perdu, jak mówisz, ze poplaci to tak pewnie będzie :) ja teraz tylko Was slucham. I perdu jak ja bardzo bym chciał, zeby Ona wróciła i zebym nie mogł sie uczyc. pozdrówka i miłego wieczoru ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha, kamileczka jak tak na siebie patrzę to niestety lub stety, nie jestem jednak cały czarny ;) pa Czarodziejki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×