Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamileczka2222

pogrążone w TĘSKNOCIE za ukochanym...

Polecane posty

Ale milo, ze topic ozyl! Kamileczka - alez ja jestem niecierpliwa jak diabli - co innego zdrowy rozum a co innego cierpliwosc. Tyle razy chcialam zrywac przez ta odleglosc... Ale chyba mnie usidlil, bo mi TO pieknie w oczka powiedzial... A urlop trwal 2 tygodnie, tylo tydzien kursowalam po kraju odwiedzajac przyjaciol i rodzine, a drugi tydzien \'walczylam\' , zeby sie spotkac z moim panem, ktory mial dla mnie troszke malo czasu :( Niebieskooka, Kamileczka - dzieki za pozdrowka! Evicka - cudne te wakacje mialas, ja z moim nawet nad morze nie pojechalam, choc takie byly plany :( A propos jego zachowania w zalobie - ja tak samo sie zachowuje - jak placze, to bron Boze mnie dotykac, czy przytulic, bo wpadam prawie w histerie. Kazdy inaczej reaguje na szok, to nie ma nic do rzeczy, ze jestescie blisko. Nie przejmuj sie tym ani troche, uszanuj jego bol, on to na pewno docenia. Iva - ale Ci maila wysmazylam, nie wiem, co mi odbilo :) Buziaki dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocica:* dziekuje.Postaram sie wyzbyc tych glupich mysli. Ivus pytalas o ulubione filmy.Ja najbardziej lubie te stare...;) oraz thrillery.A moim ukochanym filmem jest \"Slodki listopad\" z CHarilze Theron i Keanu Reeves:) Ogladalyscie moze? To taki wyciskacz łez....baardzo romantyczny film:)❤️ Miasta Aniolow nie ogladalam- ale slyszalam ze bardzo fajny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IVA23
czesc dziewczynki! Evicka-bardzo sie ciesze,ze spotkanie z ukochanym sie udalo.Zazdroszcze ci tych wycieczek,tej atmosfery i widoczkow.No ale ten sex w garbusie i pod prysznicem hehehe :)Super.Co do tej zaloby jaka przechodzi Twoj mezczyzna to nic zlego sie nie dzieje.nie draznij sie o to,faceci tacy sa ze wola sami najwiesze problemy przechodzic niz jak my kobitki wyplakac sie najblizszej osobie,wygadac,Oni wola byc wtedy sami.Uwierz mi ze on dobrze wie ze moze zawsze na ciebie liczyc i ze jestes mu najblizsza,i wcale tu nie chodzi o to jak napisalas,ze myslalas z ejuz jestescie ze soba tak blisko ze nawet takie tragedie mozecie przezywac razem.Tu nie o to chodzi.Moje slonce tez takie jest,ze tlumi cos w sobie i musze z niego to wyciagac.Faceci tacy po rpsotu sa.Najwaznisze ze wiedza ze zawsze moga do nas sie zwrocic.Daj mu czas,nie naciskaj go bron boze,a zobaczysz w szysto pojdzie w niepamiec.No nie tak do konca ale wiesdz o co mi chodzi. 3maj sie kochana. kocica-kochana,alez twoj meil byl super.Ja bardzo lubie dostwac meile a w szczegolnosci takie dluuuuugachne.Zreszta ja nie lepsza jestem bo tez dlugiego ci wyslalam hehe.sciskam mozniutko. A ja czekam na moje slonce i tak do godz.23 razem:) buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IVA23
Evicka-"slodki listopad' ostatnio lecial w tv i go ogladalam ale chyba zbytnio mi sie nie zrobil na mnie wrazenia bo juz nawet nie pamietam o czym byl.Tez uwielbiam wyciskacze lez,takie romantyczne i wogole.A ogladalas "List w butelce"? z Kevinem Costnerem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IVA23
Aha i jescze byl super film"Szalona milosc" .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evicka nie powiem pewnie nic czego by nie powiedziały wcześniej nasze mądre dziewczynki, ale myślę że to nic dziwnego że P. w sobie tłumi ból. Mężczyźni tak mają że takie sprawy wolą sami przechodzić. I mimo że my kobiety do końca tego nie rozumiemy i nie zawsze zdajemy sobie sprawę że to jest ich sposób na zapomnienie, na niemyślenie, to poprostu tak już musi być. A wiadomo ludzie przychodzą, odchodzą a my cierpimy i potrzeba czasu żeby się z tym pogodzić. A propos tego nieprzyjemnego tematu odchodzenia to mimo że bardzo rzadko chodzę do kościoła) utkwiły mi w pamięci słowa księdza który powiedział że to jest tak \" Jak człowiek się rodzi to on sam płacze a wszyscy się cieszą, a gdy odchodzi to on się cieszy a wszyscy płaczą\". Także ja mam nadzieję że po naszym życiu jest tam coś jeszcze, i że jest to dobre miejsce :) Niebieskooka dzięki za buziaka :p 👄. Te kłótnie przez telefon to normalna sprawa. A wszelkie komunikatory internetowe to już pogrom poprostu. Ja prawie zawsze sie z P. źle zrozumiemy gdy gadamy na gg. Dlatego najlepiej- w miarę możliwości- o poważnych i ważnych sprawach rozmawiać w cztery oczy. Co do tych filmów to powiem Wam że ja lubię wszystkie gatunki (oprócz sf). A to co oglądam zalezy od okoliczności, nastroju i możliwości :). A jak lubicie wyciskacze łez to mogę polecić kilka takich wg mnie najlepszych: Szkoła uczuć (Walk to remember) & Pamiętnik (The Notebook) Po za tym najlepsze i najładniejsze filmy jakie kiedykolwiem oglądałam to: Moje życie beze mnie ( Mi vida sin mi)(My life without me) Duma i uprzedzenie (ale ja oglądałam tylko tą najnowszą wersję) W stronę morza Niewierna (Unfaithful)- thriller erotyczny, ale mi się baaaardzo podobał :) i to tyle co pamiętam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IVA23
Czesc L A S E C Z K I !!!!!!!!!!!!!!!!!! Jestem taka szczesliwa!!!!!radosc rozpiera mnie od srodka na wszystkie strony!! musze sie pochwalic co spowodowalo moj usmiech na pol twarzy hehe:):) Otoz moi rodzice chyba juz zaakceptowali Karolka bo dzis tata powiedzial mi ze moge go zabrac ze soba do mnie na dzialke nad jeziorko i wyjezdzamy jutro ,bedziemy bawic sie do niedzieli wieczora!!!!!Bedzie super bo jeszcze beda dwie pary,moja przyjaciolka z mezem i jej siostra z chlopakiem.Boze,ile ja czasu czekalam na to.Juz nie moge sie doczekac kiedy powiem to Karolkowi:).Tylko troszeczke sie obawiam o moje sloneczko bo wiem,ze bedzie sie bal,mial obawy jak go tam przyjma ,no i wogole ze z moim ojcem w jednym samochodzie,pod jednym dachem z moja cala rodzina.On sie bedzie bardzo denerwoal ,ale postaram sie wszystko zrobic zeby dobrze sie tam czul.A teraz uciekam do sklepu bo juz nie moge spac przez ta wiadomosc :):) zycze Wam wszystkim,zebyscie byly tak szczesliwe jak ja i teraz mge glosno powiedziec,ze...kocham moich rodzicow !!!:):):) buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskoookaa22
🌻 Iva23 super, że Twoi rodzice akceptują twoją drugą połóweczką. Udanego wypadu, oby słoneczko ładnie świeciło, i jak ma padac- to po łykendzie:P Moi mojego widzieli z 4razy, a jestem z Nim 3,5roku... po prostu nie mieszkam z Nimi i tak wychodzi, musimy pomyślec aby zacząc Ich odwiedzac, jak tylko będziemy miec autko :) obecnie są czuje się respekt między nimi, to tak jak ja z Jego rodzicami... p.s. musze odbyc praktyki wakacyjne(1m-c) w aptece( w tym roku szpitalnej) aby mi zaliczono ten rok na uczelni, mówię Ci porażka... w wakacje se wymyślili, nie mieli kiedy, no naprawdę, ogólnie wracam taka padnięta do domu, że nawet nie miałam siły przecyztac "Nasz"(?) topic i odpisac... jutro wyjeżdzam odwiedzic rodziców a w niedzielę wracam, w pon. od nowa szykowanie leków na oddziały itp. :) 🌻 Kamileczka2222 dokładnie, w cztery oczy rozmowy... tylko jeszcze 2miechy :o ... a co do tego czasu? :) jestem jak wiernaPenelopa(?) z mitologii :P czekam... czekam... 🌻 Evicka Sopot super, piękna pogoda, wróciłam opalona(aczkolwiek nie zjarana jak moja kol.:P) POLECAM, molo, Aqua park,Monciak, rybki- miruna, panga i flądra;) wybierzcie się tam koniecznie! jak nie w tym roku, to za rok i przy okazji na jakies Top trendy:D p.s. a jak się twój 3-ma po tej tragedi? :( trwaj przy Nim, napisał Ci tego smsa na pewno bez żadnych podtekstów, był załamany i przejęty tym co się stało, mój też tak czasami reaguje(tyle, że o bardziej błache sprawy... examin i takie tam pierdółki) i wtedy najlepiej jak nie mówię "przykro mi" "będzie lepiej" "nie martw się" - bo to odnosi odwrotny skutek od zamierzonego :o 🌻 Kocica pręgowana byc przyjaciółką i ukochaną swojej gorszej połowy, to chyba marzenie każdej z Nas (a przynajmniej moje oooogromne:P) szczęściaro:D mój mi często powtarza, że jeżeli nie bylibyśmy ze soba, to tej drugiej osoby nie szanowalibyśmy i nie kochalibyśmy tak jak my siebie teraz(pierwsza miłośc) ... czyżby obawiał się, ze mi coś strzeli do głowy?:) :) Udanego, słonecznego łykendu 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskoookaa22
c.d. do Kocicy pręgowanej :) wiesz jak to jest, rodziców się nie wybiera... grunt aby nie mieszkac ze swoją połówką razem z rodzicami(jego albo twoimi) bo wtedy będzie nei ciekawie jeżeli będą widziec ciebie szczęśliwą, to w końcu powinni się do Niego przekonac :) a jeżeli do Nich to nie dociera to patrz moje drugie zdanie u góry => :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To się przyłaczam do teskniocych za ukochanym :( Mielismy się na week zobaczyć,ale juro idzie do pracy,ponoć w niedziele też pójdzie,takie słuchy.a ja łapie doła z tęsknoty za nim :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskoookaa22
🖐️ Acia83 heyNowa tęskniąca :) jeżlei dorbze zrozumiałam Twój nie wyjechał, tylko się zoabcyzcie w pon.? dobrze wiem, co to znaczy łapanie doła... zadzwon do Niego, pojedź wieczorem między jedną pracą a drugą aby się z Nim zobaczyc jeżeli jest daleko, to sprawe to komplikuje... wyobrax sobie ja Swojego nei widziałam 2miechy :o a jeszcze tyle samo przedemną... musimy byc "twarde, nie miętkie":P 3-maj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niebieskooka22 oj to współczuje,to musisz byc silna,bo ja bym się rozklejała z tego pwoodu.Nie zobacze się z nim nawety w poniedziałek,on pracuje,będzie miał nocki,więc musi odepsać nocki jak rano w raca,a potem przed nocka ;/ Jeszcze ma mi jutro po pracy napisac,czy oby pojdzie do pracy w niedziele.mam nadzieje,że nie.A jak tak,to zobaczymy się dopiero w sobote. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskoookaa22
hmm to tylko pozory z ta twardością:P:D a wiesz, jeżlei mieszkacie w tym samym mieście, to mozesz przyjśc do niego na obiad(sama ugotowac i mu zanieśc(?) ) np.(przeciez musi coś jeśc przed pracą;) ) i połozyc się zNim spac do wieczora- ja bym tak zrobiła;) papapapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ups zapomniałam dodać,że dzieli nas 27km,a więc nie ejsteśmy z tego samego miasta niestety ;/ Widujemy się co week.Dzięki za rady 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskoookaa22
hmm, to nieco komplikuje sprawę autka nie masz aby do niego podskoczyc? :) a on jezeli ma, to moze przeciez bezpośrednio z pracy podjechac dpo Ciebie (to rpzecież nie jest b.duża odległośc) i spędzic z Toba cały dzień (leniuchwac, obiad, drzemka itd.) a wieczorem wrócic? to takie luźne rady :) ale napewno już to wszystko przegadaliście... ... pisze to bo aż mi skzoda, że sie nie widujecie, przynajmniej ten sam kontynent;) jeżeli ni w ząb, nie da się tego zmienic, to czekaj do weekendu, będzie napewno przecudowny :) jest internet, tel., smsy, skype, kamerka... wierzę, ze dacie radę! :) p.s. idę już lulu 👄 pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety,ani On,ani ja nie mamy prawka i jestesmy uzależnieni od rozkładu pociągów,a z tym to lipa :( O autobusie niewspomne,bo jest jeden tylko do niego ;/ Dzięki za szczere rady :*** 🌼 Pozostaje mi czekać donastpnego week,jeśli w tą niedzielę go nie zobacze:( dobranoc,słodkich snów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niebieskooka - moi rodzice o nim nie wiedza! I niepredko sie dowiedza :) On jest ode mnie ladnych nascie lat starszy (a ja mam 29 lat). Do tego jest muzykiem rock/metalowym. Moi rodzice nienawidza wszelkich subkultur (a jego image - skorzane spodnie, dlugie wlosy itp) i w ogole sa strasznie ograniczeni, mimo, ze naleza do \'inteligencji\'. Ale OK, tylko kilkoro moich zaufanych znajomych wie (jedna przyjazn sie sypnela przez to, ale to dluga historia - Iva ja zna ;) ). On raczej nikomu o nas nie powiedzial, chociaz nie ukrwa sie specjalnie, bo bylam na jego koncerce, staralam sie byc na maksa dyskretna, a on i tak kolo mnie skakal - bylo widac, co jest grane ;) On nie chwalli sie mna, moze bardziej anonimowo - w wywiadach mowi,ze ma kobiete (i ze jego zycie prywatne jest cudowne;), podziekowal mi na okladkach 2 plyt (ciekawe,czy na 3-ciej tez cos bedzie :P )... No, a przez to, ze ja jestem za granica, to i tak nie jestesmy para \'pelna geba\'. Mnie sie do jego swiatka nie spieszy, bo od podszewki, to mniej ciekawie wyglada. Dla mnie to jego praca, specyficzna, ale praca. Biedaczek, ciagle zmeczony i zabiegany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem tęskniąca, bo wyjechał, wszystko w temacie: kontakt podczas ROZŁĄKI w związku pozdrawiam tęskniące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny!:) Nudze sie dzis okropnie i tylko wyczekuje tej 16 ( przyjedzie Piotrus;)) Probowalam wam powysylac zdjecia, ale narazie sa problemy.Kocica, niebieskooka,nie mam waszych maili:( jesli dacie rade, napiszcie na forum- oczywiscie jesli tylko chcecie :) Wracajac do tematu rodzicow- ja z moimi wogole sie nie dogaduje,sa juz starsi-( mama urodzila mnie w dojrzalym wieku)- i strasznie dzialamy sobie na nerwy.Do Piotrka raczej nic nie maja, zreszta staram sie ograniczac ich kontakty do minimum.:O marze zeby sie wyprowadzic :) niebieskooka-dziekuje, u Piotrka juz lepiej, pogrzeb- byl najgorsszym momentem, teraz im dalej..tym mniej o tym pamieta, przezywa. -mmm...ale mialas super urlop:)- Za rok musze sie skusic na wakacje nad morzem:) niepewna, acia83 -🌻 pozdrawiamy rowniez:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny.Jaki macie dzisiaj chumorek???Evixka,ale masz super,że spotkasz się ukochanym,zazdroszcze.Ja po 22 dowiem się czy mój nazrzeczony będzie miał niedziele wolną i czy przyjedzie... :/ Miałam iśc na grilla do brata,ale deszcz ciągle pada,więc nie weim czy będzie.A szkoda by było,bo tak przynajmniej by mi czas-sobota szybko zleciał. Pozdrawioam 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evicka - ja tez mam rodzicow starszych, ale dodatkowo mam starszego brata i mlodsza siostre, czyli jestem \'srodkowa\'. A bardzo czesto sie zdarza, ze srodkowe dzieci sa najbardziej zaniedbywane przez rodzicow. Jak sie moja siostra urodzila, to mialam tak zle, ze wiecej ciepla to bym chyba w domu dziecka dostala... Co do facetow - moze dlatego nie mam szczescia w zwiazkach - zawsze krytyka. A mamie podobaja sie typowe szuje i cwaniaczki, z ktorymi na szczescie szybko zrywam... Warto byc ostroznym :) No i tez z powodu rodzicow we wczesnym wieku sie wynioslam z domu, nie dosc, ze w Polsce nie moglam sobie znalezc miejsca (no, ostatecznie juz jest od paru lat jedno miasto - akurat to, z ktorego tez moj luby pochodzi). Ale teraz za to sie blakam za granica. Musze na mieszkanko zarobic - bratu pomogli rodzice z mieszkaniem, dom idzie do mojej siostry, a ja musze sie samiutka dorobic - ale to dobre, bo nie chce im byc wiecej dluzna. Tak, ze w zyciu, to ja taka sierota jestem, jakbym wyszla z bidula i musiala dalej sobie radzic sama. No to sie staram radzic - ale kawal mlodosci spieprzony za granica, zamiast w Polsce byc z ukochanym. Niech by mi rodzice chociaz podzyrowali albo pozyczyli troszke na mieszkanie (w sensie: nie dali kase,ale ulatwili dostep do kredytu), w Polsce dalabym rade splacac ich albo kredyt, ale oni nie chca... Nawet mowilam, ze to moze na nich byc to mieszkanie , a jak im splace to na mnie bedzie, ale tez nie chca :( A w naszym kraju, to ja moglam niezle zarobic, ale nie moglam zarobkow udokumentowac tak,aby w pojedynke dostac z banku kredyt... Zreszta to bardzo powszechna sytuacja, ze ludzie zarabiaja wiecej, ale nie daja albo pracodawca nie daje sie skarbowce i ZUS-owi wiecej \'okrasc\'... Nie ma lekko, mloda babka jetem, a czasem jakbym 40-che miala na karku - radze sobie bo musze... I chyba troszke mam szczescie do znajdowania pracy. Prawie zawsze po jednym interview dostaje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...kiciuś...
siemka Wam!!!ja też was rozumiem;( mój miś wyjechał do pracy i tęsknie za nim jak cholera.najgorsze jest to że się nie zobaczymy juz w te wakacje;( jak on wróci to ja wyjeżdżam;( beznadzieja!!3-majcie się!!!!cmok!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny.No niestety i nawet w niedziele,czyli dziś nie zobacze się z narzeczonym.jednak musiał iść do pracy :( Jakoś wytrzymam do nastepnej soboty,bo nie mam innego wyjścia. Tęsknie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc sloneczka:) acia-smutno,ze jednak wam spotkanie nie wypalilo:(a jak u was z kontaktem telefonicznym ,internetowym?- nie ma problemow?Trzymaj sie dzielnie, zorganizuj sobie jakos czas zeby tak nie myslec a czas szybciej zleci. A moze napiszesz nam troszke wiecej o sobie? buziaczki🌻 Kocica:) No i Ty mi kiedys odpisalas tu na forum,ze wcale nie jestes silna kobietka:) a ja widze ,ze w Tobie jest multum tej sily i niezaleznosci.Ja jestem najmlodsza z rodzenstwa- ale nie jestem zadnym oczkiem w glowie rodzicow,- Moja siostra i brat juz sie usamodzielnili - no a rodzice coraz czesciej rozmawiaja(pryzy mnie) ze marzy im sie kiedy beda mieszkac sami:O ehh...jeszcze tylko niecaly rok! Wczoraj mielismy cudny wieczor z P.Sami bylismy w domku i robilismy wszystkie glupoty jakie nam do glowy przyszly:P Ale popsula mi humor jedna sytuacja, juz gdy zegnalismy sie to zapytal co bym myslala gdyby znow wyjechal na zimie...- no a ja oczywiscie w placz, i nie,nie,nie - przeprosil, przytul..ale mnie zrobilo sie naprawde przykro..przyjechal dopiero po 5 miesiacach, a juz chce mnie znow zostawic:( Dzis nie widzielismy sie wogole, Piotrek caly dzien jest w krakowie z rodzicami a ja sobie czytam ebooki:) i ogladam mistrzostwa w plywaniu:) no i moja ukochana siatkowke mezczyzn:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tesknię za narzeczonym...nie widzieliśmy się już 7 tygodni. zostały jeszcze 4....tygodnie. to już malutko, a tak mi go brakuje. mamy kontakt tel ale chce go znowu zobaczyc, dotknąć..:D nie mogę się juz doczekać!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×