Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamileczka2222

pogrążone w TĘSKNOCIE za ukochanym...

Polecane posty

Kamilka... widzisz... będzie dobrze, najważniejsze by nie dać się!!! Ja wczoraj rozmawiałam z moim szczęściem, rozczulił mnie, no ale jak to on, także rozśmieszył bardzo... Dziś też ma zadzwonić ❤️ tak się cieszę..:D no a ten pomysł ze stopką fajny, tylko jakie propozycje, co do treści?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja to chyba dziwna jestem, bo jak rozmawiam z moim slonkiem to mam potem taka energie ze moge gory przenosic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kartofelka masz rację to z tymi kwiatuszkami i napisem łysa góra... ale pierwsza część to może od nas, a dalsza ta z kwiatuszkami... mi się podoba pomyśł bo ja za bardzo propozycji nie mam, no chyba że ❤️CZARODZIEJKI MIŁOŚCI ❤️ tylko chyba zbyt infantylny, co nie? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kunaa wymysl co chcesz:) a jak sie kiedys wszystkie razem zbierzemy i najdzie nas wena to wymyslimy wspolne logo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kunaaa a co jest 16 września?? czyżby powrót Twojego Kochania?? pytam bo mam imieninki tego dnia i wogle 16 jest moją szczęśliwą liczbą :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania23
kunaa ale problem taki ze zaczelismy studia 3 tyg temu on jest w plecy nie wie nic nie zna nikogo liczy na mnie jak mam go lekcewazyc skoro musze mu posiwecic cala uwage zbieram sily wciaz dietkuje od jutra zaczynam ostro cwiczyc plusmoje nowe hobby - fotografia plus bede ciagle wychodzic do znajomych plus szkola i bede sie uczyc w bibliotece a nie w domu no i wiem ze nie moge po sobie poznac ze mi zalezy kurde rob to tego nie mow tak a tak nie boje sie ze sie pogubie w tym wszsystkim no i jeszcze musz zmienic zachowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania23
looooooooo masakra z ta mandaryna jeszcze chcialabym zobaczyc dode hyhy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale śliczne i kolorowianne stopki....słodziutko sie u Nas robi i juz nie jest tak smutno:):):) ❤️🌻👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje słonko wie kiedy mam urodziny, ale imienin juz 3 rok sie nie może nauczyć:P w tym roku to wogóle złozył mi życzenia jak sie zdenerwowałam na niego o cos i wypalilam ze jest beznadziejny bo nawet mi dzisiaj zyczen zlozyl:) to otworzyl buzke tak szeroko i zrobilo mu sie tak glupio ze juz nie mialam sil sie na niego gniewac;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny dzwoniła teściowa i blokowała mi numer jak ja czekam na telefon od niego... brrr 16 września ja jadę do mojego ukochanego, wsiadam w samolot i po 3 godzinach będę już w jego ramionach :D i już nigdy go nie zostawię!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania sluchaj, rozumiem że musisz mu pomóc, ale powiedz mu np. że jesteś wolna tego i tego i niech on się dostosuje, a poza tym niech trochę za Tobą pobiega, wyglądaj na bardzo zajętą ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio faceci są zapominalscy w kwestii jakichkolweik dat :-P mój tylko o jednej pamięta doskonale :-P hehehehe... nietrudno się domyślić co ta data upamiętnia :-D... no i jak stopka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio 16 górą... hehe zresztą urodziłam się też 16-tego :-)... a i zazdroszczę Ci że już niedługo będziesz mogła się wtulić w swoje Kochanie :-) ciekawe czo się z Ewuśką dzieje... coś się miga od zebrań na łysej górze :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarodziejki ja juz zmykam:)jutro po poludniu na pewno tu zajrze i poczytam co tam naskrobalyscie:) trzymajcie sie kochane, zycze wszystkim zeby telefony dzisiaj nie zamilkly(oczywiscie od Waszych miskow):) buziaczki😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie że macie humorki kobitki...trzymac tak dalej:):):) tylko malo Nas tu ...chyba wszystkie szczesliwe i nieodwiedzaja Naszej Łysej...ale to dobrze..im mniej problemów maja czarodziejki, tym lepiej sie wszytkim żyje;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×