Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamileczka2222

pogrążone w TĘSKNOCIE za ukochanym...

Polecane posty

a moj nie zadzwoni....tak myśle:(:(:(:(.. To już bedzie 3 tydzień jak nie dzwoni(ale wiem że wszytsko jest oki)... Moj jest w Niemczech w Wuppertalu.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was czarodziejki:) mam nadzieje ze od poniedziałku bede juz miala neta i ze bede mogla wpadac tu i poplotkowac sobie z wami:) widze ze pare osobek ktore byly od poczatku juz tu nie zaglada:(ale sa tez nowe;) pozdrawiam gorąco wszystkie czarodziejki:*👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo widze ze czasy swietnosci czarodziejskich sabatow juz dawno minely:( w sumie to dobrze ze teskniace coraz lepiej sobie radza:) buzka:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku jestem z zachodniopomorskiego, a TY?? i gdzie dokładnie jest Twoj Misiek?? pozdrawiam waszystkie czarodziejki(wnice)... Moniko witamy znowu na Łysej:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc madafi:) bylam tez 2 tyg tem,u ale sabatu zednego rozkrecic sie nie udalo:( moze jak wroca wszyscy kochasie to zmienimy topik na pograzaone w szczesciu:P:P i czasy switnosci wroca:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szamalaka
mój kotek jest we Francji, i własnie czekam na telefon, ja mam to szczęście,ze moje maleństwo wydzwania do mnie co 2,3 dni,a czas pare dni z rzędu,jak bardziej mnie potrzebuje, ale ja oczywiście tez bardzo tego potzrebuje... trzymajcie się kobitki, wasi mężczyźni powinni być z was dumni!!! a przede wszystkim z tej boskiej i niezłomnej cierpliwości oraz oddaniu!!! pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Monia!! fajnie że wróciłaś na Łysą :-) a z tym pogrążone w szczęściu to dobry pomysł :-), ale nie wiem czy się doczekamy czasów kiedy wszystkie naraz będziemy szczęśliwe... Witaj Szamalaka... to rzeczywiście masz szczęście z tymi rozmowami... bo większość z nas to długo czeka na głos swojego Kochanego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Kamilko i Szamalaka:) mam nadzieje ze juz na dobre wrocilam:) to zalezy czy bede miala w niedziele kompa czy nie , ale mam nadz ze tak:):):)Kamilko jak tam Twoje odliczanie?? juz niecaly miesiac zostal:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reenee
Witam w nowy dzień kobitki!! ja znowu w pracy ach te poranki sobotnie w pracy:( . Madafi bardzo Ci współczuje ja gdy mój kochany nie dzwonił 2 tygodnie to byłam na skraju załamania, i przesyłam Ci moc pozytywnej energi:) Trzymaj sie cieplutko! !! A Ty Kamilko nie krzycz mocno na swojego mena wiem,że chce Ci się mocno pokrzyczeć i porobić trochę fochów ale co to da?On sie obrazi ty jeszcze bardzej będziesz zła a potem jeszcze bardzej smutna że on się obraził czy coś w tym stylu Lepiej pogadać spokojnie wiem bo gdy ja się złościłam na Mojego przez tel. to wcale nie polepszało sytuacji i on mówił ze szkoda mu kasy na taką rozmowę ... Moje słoneczko jest w angli . Pozdrawiam wszystki smutne i zmęczone czekaniem kobietki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reenee....dzięki za ciepłe słowka:))):):).....Moj mi \"wynagradza\" to strzałkami ktore puszcza mi w ciągu dnia średnio co godzinke....a jak chce cos sie dowiedziec to puszczam mu eski z internetu i on mi poprostu puszcza strzalki, czy tak, czy nie...:) niestety tylko to mi zostaje;). We wrześniu byłam u niego także jako taki mam obraz jak On tam zyje i z kim mieszka.... Pozdrawiam Was ciepłutko i udanej soboty życzę:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powinnam zacząć tak samo jak madafi ;-)...renee dzięki za miłe słówka :) obiecuję że nie będę krzyczeć na swojego przystojniaka :-)... póki co czekam na telefon od Niego... zresztą tak tęsknię i tak kocham że juz mi złość przeszła, no ale puścić całkiem na sucho to mu tego nie mogę, co nie?? dobra i znów zmiana stopki... pomysł ściągnięty od InLove (która nas ostatnio poważnie zaniedbała :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjj...ojjj..oojjjj...cała Kamila...tu kocha, ale tu popuść nie może:P:P:P...Tylko nie kłóć się z Nim i nie krzycz...bo pozniej ja na Ciebie nakrzycze;););) Łobuziara z Ciebie i tyle!!!!!!!!:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymajcie się dziewczyny!! Madafi ja ostatnio też ten patent ze strzałkami stosuję :) Kamileczko jasne trochę poburczec można ale tak z umiarem :) Paa!! ja idę do domu czekać,tak czekac na tel od Blondasa mojego Kochanego!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia przecież ty dobrze wiesz, że to nie jest kwestia mojego charakteru, a znaku zodiaku....w końcu kto jak kto ale Ty powinnaś dobrze wiedzieć o tym jak uparte patrafią byc baranki, prawda?? ;-) Reenee widzę że wreszcie się zaczerniłaś ;-).. mam nadzieję że się dziś doczekasz telefonu od swojego przystojniaka... a u mnie telefon ciagle dzwoni- tylko jak na złość to nie On........hmmm więc zapewne odezwie się dopiero po oracy- czyli późnym wieczorem. No nic ale nie zamierzam sobie tym głowy zaprzątać... może na jakies piwko wypadało by gdzies dzis wyskoczyć... aaaa i wymyśliłam patent na maseczkę do włosów...hihihi... ten wosk który mam trzeba trzymać długo w cieple.. najlepiej w saunie, ale....... jak tak się nałoży folie na tą maseczkę, potem ręcznik a na to grubą wełnianą czapkę to gooooorąco jak cholera- ale o to przecież chodzi :-D.... tylko że ciut dziwnie wyglądam hihihihi, no ale czego się nie robi żeby być piękną, prawda?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz na mysli wax?? jak tak to tez go uzywam, tylko troszkę inaczej.. Ja zakładam foliowy czepek i właczam suszarke do włosów:P:P:P miłego popołudnia❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Madziu wax :-)... Twój patent tez stosuję Kochanie dzwonił dopiero, oczywiście nie obyło sie bez płaczu, ale juz jest wszystko po staremu :-) Dobrej nocki dziewczynki, śnijcie o swoich przystojniakach!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i cały Baranek z Ciebie Kamilko:):):):).🌻.....Normalne to było ( że sobie popłaczesz do słuchawki)...Ja niestety znów musialam się obejśc bez rozmowy telefoncznej z Moim MIśkiem:(... Mam nadzieje ze u Ciebie już oki i że Cię przeprosił;)... Mi jest coraz ciężej....ehhhh...ale postaram sie myśleć pozytywnie... Buziaczki Kobietki i słodziutkich snow zyczę❤️👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAM ŚLICZNY TYŁECZEK I NOGI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila229
Reenee moj jest w anglii od miesiaca,a mi juz sie wydaje ze to cale wieki,a wczoraj jak dzwonil dowiedzialam się ze urlop dostanie dopiero w lutym:( mam nadzieje ze do tego czasu ja z dzieckiem do niego dojade,jesli oczywiscie wszystko dobrze pojdzie,jak narazie zbieram wszystkie potzrebne dokumenty na wyjazd,zlozylam juz wnisko o paszporty za dwa tygodnie mam je odebrac.To czekanie to mnie normalnie wykancza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w ten piękny niedzielny dzionek :-P Mimo tej ładnej pogody, mój nastrój jest delikatnie powiedziawszy...nieciekawy... może dlatego że robię się coraz bardziej niecierpliwa. Nie chodzi tu tylko o powrót Kochania, ale o jakąś większa zmianę w moim życiu. Bo już szczerze powiedziawszy ta rutyna mnie przygnębia.....ale jedno wiąże się z drugim, póki Piotrus nie wróci sama niczego nie zmienię. Zresztą nawet jak wróci to i tak wątpię żeby On miał ochotę na taką zmianę o której myślę. Madziu, Piotrek się wytłumaczył i okazał skruchę :-).. zresztą ja i tak nie mogłabym sie na Niego długo gniewać. A Tobie Kochana współczuję troszkę, ale może jak nie Jemu to Tobie uda się tak pojechać... a jak by co to wiesz gdzie mnie szukać... :-P postaram się choć troszkę humorek Ci poprawić. Kamilko Tobie też się nie dziwie, ale ja myślę że te formalności nie powinny Ci duzo czasu zająć i że będziecie mogli szybko zobaczyć się z Twoim Kochaniem. Gorące pozdrowienia dla wszystkich i miłej niedzieli!! PS. Monisia... proszę żeby Twoja aktywność na Łysej nie kończyła się na czytaniu :-P bo Łobuziaro ja juz sie z Tobą policzę :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochane czarodziejki:) Kamilko moja aktywnosc jest taka jaka jest, bo ja po prostu nie wiem co pisac:P:P:P moja tesknota na szczescie sie skonczyla i mialam \"mala\" przerwe w odwiedzaniu Łysej wiec troche stracilam:( ale postaram sie bardziej aktywnie uczestniczyc w sabatach - słowo czarownicy:) zycze wsyztskim udanej niedzieli i jak najmniej tesknienia i smucenia sie:) bzuiaczki😘 aha:) bede zmieniac ksywke bo kartofelka juz mi sie nie podoba ale jak juz zmienie to na pewno dam znac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja monika:) od dzisiaj bede pod tym nickiem sie udzielac:P moze doda mi to natchnienia:P:P:P pozdrawiam goraco wsyztskie czarownice i czarodziejki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tricia24
Wróciłam z uczelni i widze,że z naszym topickiem nie jest tak zle... nie spadł dalej niż 2 strona :-) i nowe osoby sie pojawiają. Moje Słoneczko jest w Danii, pogadamy sobie jutro bo w poniedziałki ma wolne. Ponawiam swoje pytanie czy zna ktos jakis fajny i niedrogi nocleg w Krakowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila229
hej tęskniące:) ależ piekna pogoda sie dzis zapowiada w ogole jak na pazdziernik jest slicznie nie uwazacie?szkoda tylko ze spacery samotnie trzeba odbywać:(moj misiak wczoraj dzwonił i pochwalił się ze aparacik sobie kupił jego pierwszy powazniejszy zakup:) fajnie zdjatka przysle to sobie poogladam jak tam mu sie mieszka,jestem taka ciekawa tego wszystkiego.Teraz pije sobie kawke i zaraz do miasta musze lecieć potem po mała do przedszkola ech... dobrze ze mam troche zajęc to glupie mysli mnie tak nie nawiedzają:P pozdrawam was buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki!! no pogoda rzeczywiscie ładniutka, tylko na spacery nie ma z kim chodzić :( tricia ja nie znam żadnych noclegów w krakowie, ale myślę że jak coś poszukasz w necie to napewno znajdziesz coś ciekawego. Kamilko a dużą masz córeczkę?? chociaż masz kogo przytulić jak Kochanie daleko... echhh Lecę niedługo do sklepu po produkty na jakiś eliksir na cellulit (przepis od madafi dostałam i podobno jest super skuteczny). Tak się napaliłam, że już dziś się będę ujędrniać :-P A ja teraz znów żyję byle do soboty.. do telefonu od mojego Kochania :-) Miłego dzionka dla Wszystkich!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piccola_principessa
ja tez tesknie... A myslalam ze bede twarda :) Tesknie za glosem, smiechem, za dotykiem, za pieknymi oczkami i pieprzykiem na wardze, nawet za jego zarostem z ktorym wczesniej tak walczylam a teraz mi brakuje tego klocia... Najgorsze ze nie wiem kiedy go zobacze, jesli w ogole...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wita wszystkie tęskniące i kochające kobietki :) kamila229 to prawda masz chociaż do kogo sie przytulić a nam pozostają tylko zdięcia :( Ja wczoraj i przedwczoraj porozmawiałam z kochanym moim Słoneczkiem i juz za tydzień go zobaczę :) :) a po 2 tyg. wyjedzie i dół :( ok nie narzekam kamileczka2222 to prawda zrobiłam się na czarno bo jeszce ktoś by sie podszywał . Widzę ze jest juz u Ciebie ok. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×