Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamileczka2222

pogrążone w TĘSKNOCIE za ukochanym...

Polecane posty

topik pada... ale mówi sie trudno :-(... troche to egozistyczne z mojej strony ale mi naprawdę pomogłyście jak było mi tak bardzo źle bez mojego Kochania. A tymczasem zostało tylko 8 dni i będziemy już razem :-)... Mimo wszystko fajnie byłoby zajrzec od czasu do czau i zobaczyć co u Was słychać... ale to już Wasza sprawa dziewuszki :-) Tak jak napisała Monia to we dwie topiku nie podtrzymamyl.. wiadomo nic na siłę. Ja Was gorąco pozdrawiam i życzę krókiego tęsknienia. Buziaki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enigma-21
moje kochanie jest w wojsku :-( tak bardzo mi go brakuje.jestem z nim prawie 6 latek(od 15 roku zycia) ale jeszce tylko 1 miesiąc i już wychodzi :-) tylko zostajne jeszcze 1 problem i to większy...on chce zostac w wojsku...czyli chce pracować jako zawodowy żołnierz...:-( ;-( ;-( nie wiem nie jestem przekonana do jego ddecyzji,w sumie naszej decyzji-rozmawialiśmy o tym nie raz...nie wiem czy przez to wszystko nie rozwali się to wszystko co nasz łączy...przez te jego częste wyjazdy itp...dziewczyny prosze jeśli to przeżyliście,jestescie w tej samej sytuacji....napiszcie co o tym myślicie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) ja nie bylam w takiej sytuacji, ale mojej kumpeli chlopak pracuje w wojsku i jakos daja sobie rade;) widza sie raz w tygodniu, czasem czesciej czasem rzadziej, ale ogolnie swietnie im sie uklada planuja wspolna przyszlosc:) mysle ze to zalezy od tego jak bardzo sie kochacie, czy potraficie wytrzymac bez siebie jakis okres czasu:) tylko ze z byciem zawodowym zolnierzem wiaza sie czeste przeprowadzki, a to juz jest trudiejsze do zniesienia:/ musicie wsyztsko bardzo dokladnie przemyslec i zastanowic sie czy jestescie na taki zwiazek na odleglosc gotowi:) pozdrawiam wszystkie czarodziejki:)buzka 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki:) ale u mnie paskudna pogoda;(zimno , wieje...brr... coraz mniej nas tu zaglada...:(no trudno, trzeba pogodzic sie z naturalna smiercia topiku...:( Kamileczka:)juz za tydzien Twoje kochanie wraca:)ciesze sie razem z Toba:P:) pozdrowienia dla czarownic;)buziaki😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enigma-21
kartofelka dzięki wielkie za swoje zdanie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enigma-21
DZIEWCZYNY PROSZĘ WAS O WIĘCEJ OPINI NA TEN TEMACIK!!!!;-) JESTEM W STRASZNEJ KROPCE :-/ TAK STRASZNIE SIĘ BOJE TEGO WSZYSTKIEGO:-( ALE JESTEM PEWNA ŻE JAKBYM SIĘ UPARŁA TO MÓJ KOCHANY ZREEZYGNOWAŁ BY ZE SWOJEJ PASJI-CZYLI ZOSTANIA ZAWODOWYM!!ALE NIE CHCĘ ŻEBY REZYGNOWAŁ ON ZE SWOICH MARZEŃ.WIEM JAKIE JEST TO DLA NIEGO WAŻNE!!!PROSZĘ WAS DZIEWCZYNY PISZCIE!!!POZDRAWIAM WAS WSZYSTKICH CIEPLUCIO!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki!! No własnie Monisia to już tylko tydzień :-D bardzo się cieszę i jestem baaaaaaaaaaaaaaaardzo niecierpliwa :-) Enigma mi się wydaje że jeśli sie bardzo kochacie to nie ma co rozmyślać czy to ma sens czy nie. W życiu trzeba być pewnym, bo tylko to daje spokój. Ja osobiście życze Wam wszystkiego najnajnajlepszego :-) i wierzę że się wszystko dobrze ułoży. Pozdrówka dla wszystkich czarownic!!! Miłego dzionka!! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki!!!! Niebylo mnie dawno , bo humorek niedopisywal strasznie.....było bardzo kiepsko ze mna, ale dzieki 2 dzielnym czarownica jest juz o wiele lepiej....:P:P:P jak narazie moja sytuacja jest niewyjasniona, ale moze jak Moj Piekny wroci( moze w ten weekend) to wszytko sobie wyjasnimy i mam nadzieje ze bedzie oki, a jak nie to bedzie źle ze mna.. ale staram sie myslec pozytywnie.. Pozdrawiam stare czarownice ( Kamile i Monie) i nowe twarzyczki na Łysej...❤️🌻👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawno nie pisałam i coś widze ,że Nasz topic podupada :( U mnie tak średnio, z facetem sprawa wyjaśniona teraz tylko musze wybrać się do gin. po pigułki i pilnować się jesli chodzi o moje \"obsesje jedzeniowe\".Doła nadal mam bo dziadka wypisali ze szpitala i ... nie sądziłam,że opieka nad nim będzie gorsza niz nad dzieckiem.Ojciec ma 2 tygodnie wolnego, pomaga babci ale co będzie potem babcia sama nie da sobie rady, ja przeciez nie przeprowadze się tam :-(.Teraz rozumię dlaczego rodziny oddaja osobę obłożnie chorą do domu pomocy. Enigma jesli mam być szczera to : 1) jesli sie kochacie to będziecie razem i wojsko,odległosć wam nie przeszkodzi 2) i tu się bardziej rozpiszę.Tak się zastanawiam czy on dobrze przemyslał zostanie w wojsku.Jesli nie ma perspektyw na pracę albo nie uczy sie to może zostać ale ja mojemu facetowi bym odradzała dlatego ponieważ zawodowi nie mają tak dobrze. Miałam jednego dobrego kumpla który uczył sie w szkole wojskowej potem był ... nieznam się na stopniach wojskowych... miał żołnierzy pod sobą i nasłuchałam sie jak traktowani są zawodowi, jakie maja poważanie wśród żołnierzy wyższą rangą :-(.Może tam gdzie trafi Twój jest /będzie inaczej ale jesli nie ma jakiegoś wykształcenia wojskowego albo w tym kierunku to niech dobrze przemysli to i weznie pod uwagę,że niektóre jednostki będa likwidowane a on bedzie jezdził od jednej do drugiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja właśnie skończyłam robić i jeść obiadek :-) zbytnio pomysłowa nie jestem bo były dziś pyzy :-P a propos nie macie tak, że jak coś ugotujecie same to już mniej smakuje?? Bo ja mam tak zawsze... toteż na pyzy miała ogromną ochotę dopóki ich nie zrobiłam :-P nawiedziła Nas też babcia :-) ależ one z mamą przeżywają powrót Piotrka...hehehehe... chwilami się boję że te \"przygotowania\" to się znowu jakąś awanturą w domu skończą...hehehe Wiecie co... kupiłam sobie (i Piotrusiowi) takie ładne seksowne majteczki.. i co?? i przyszłam do domu, przymierzyłam i ..... ZA MAŁE!! ależ byłam zła. Madzia Ty to takich złych proroctw nie wypisuj ani nie wymyślaj nawet :-) bo sama wiesz że musi być dobrze... Łobuziaro!! :-) Buziaczki dla wszystkich!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamileczka ale Ci zazdroszcze tylko tydzień.U mnie to jeszcze 54dni. Jak ja dawno pyz nie jadłam :) Wczoraj naszła mnie ochota na ciacho marchwiowe no i zrobiłam.Myslałam,że ręka mi odpadnie jak tarłam marchew.Zawsze mój facet był od \"brudnej\" roboty i nie musialam męczyć się z tarką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobitki:) widze ze cos sie ruszylo:)moze uda sie podtrzymywanie przy zyciu:) ja wlasnie obejrzalam 3 czesc Władcy Pierścienia - nie wiedzialam ze trwa az 4,5 godziny i dopiero skonczylam;)ale film swietny, fajne efekty;) momentami mialam ochote przysnac bo sie nic pasjonujacego nie dzialo ale moje slonce dzielnie nie dawalo mi spac:P Madzia ciesze sie ze u Ciebie juz lepiej;)teraz A. wroci i wsyztsko sobie ladnie spokojnie wyjasnicie:)bedzie dobrze buzka😘 Kamileczko pochodz troche w majteczkach to moze sie rozciagna i na przyszla srode beda dobre:P:P:P Tricia a co to jest ciacho marchwiowe?Nigdy czegos takiego nie jadlam... a moze byc dobre bo ja uwielbiam wszystko co marchewkowe:D buziaczki dla czarodziejek:) wspolnie damy rade podtzrymac topik:) Łysa Góra górą:P:P:P niech moc bedzie z Wami buzka😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehhe Monisia nie rozciągną się bo nie chcą wejść na tyłek :( hihi żałosne ale i wkurzające :( cierpie na bezsenność z tęsknoty chiba :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobitki...... Artur ma jutro (tzn. chyba w nocy ok.3-4 byc)...boje sie strasznie tej rozmowy...boje sie ze to on powie mi ze zrywa i nie chce mnie znac..:(:(:(...boje sie bardzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Czarownice nie odzywalam sie tak długo,bo mialam mase spraw,praca itp... James ma juz zabukowany bilet,przylatuje 29 pazdziernika,zostaje do 22 grudnia.Odliczam tylko dni... Zaaklimatyzowalam się w miarę szybko w nowe realia,w powrot do szarej rzeczywistosci,ciezko jest mi oczywiscie do tej pory,ale staram się nie myslec za bardzo i nie rozpamietywac tych wszystkich sczesliwych chwil,bo przeciez teraz gdy go nie ma,zycie mi ucieka,trwam jak w jakims letargu,dosyc tego.Tak wiec nastepna imprezka ze znajomymi szykuje sie w poniedzialek i mam nadzieje dobrze się tam bawic.Tesknie niemilosiernie,ale jest lepiej niz bylo a to za sprawa mojej przyjacioki,ktora powiedzila mi,ze po powrocie troszke sie zmienilam,ze ciągle rozpamietuje tamte chwile i przykro jej gdy slyszy po raz tysieczny,ze tak mi zle w tej Polsce bez niego..Przykro musi jej byc,bo przeciez mzoe poczuc sie urazona,jesli caly czas mowie o Polsce jako złu koniecznym-a w koncu ona do tej Polski nalezy,ona nalezy do grona moich znajomych,wiele nas łączyło i łączy.Tak więc jest lepiej kochniutkie Pozdrawiam was serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki!! Cindy masz świętą rację... nie można się smutać, tylko żyć pełnią życia i cieszyć się że coraz mniej dni do zobaczenia ze swoim Kochaniem :-) A ja dopiero skończyłam generalne porządki... jestem padnięta, od rana sprzątałam, prałam :-)...a teraz maseczka na włosach, zaraz maseczka błotna na buźkę :-) potem relaksująca kąpiel i do łózia i jak wstanę rano to zostanie tylko 3 dzionki :-D :-D :-D :-D :-D Pozdrawiam dziewczynki bardzo cieplutko i życzę udanego długiego weekendu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IVA23
Nawet nie macie pojecia jak Wam zazdroszcze....Ja też czekam ,juz nie na mojego chlopaka bo dzien przed tym "zajsciem" znim zerwalam ale tak bardzo tesknie,tak bardzo mi go brakuje....Wszystko bym zrobila zebym mogla sie ladnie ubrac,pomalowac i jechac do niego do domu,zebysmy usiedli powyglupiali sie,porozmawiali.Zeby na mnie spojrzal ...Teraz siedzi...mial wyjsc 9 listopada ale przedluzyli mu i bedzie tam ..ROK....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enigma-21
witam was dziewczyny :) i jak po weekendzie ????u mnie nie zabardzo jestem okropnie chora i cały weekendzik przeleżałam.a dzisiaj muszę być w pracy :-( :-/ ale dzisiaj moje kochanie przyjeżdża i mnie napewno wyleczy ze wszystkiego :-) :-) :-) :-) :-) :-) NIE MACIE POJĘCIA JAK SIĘ ZA NIM STĘSKNNIŁAM!!!ale b ędzie dzisiaj, za 7 godzin :-) :-) :-) pozdrawiam cieplutko.buźki dla wszystkich!!pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) widze ze coraz mniej teskniacych, a coraz wiecej szczesliwych sie robi:D to super:) ja w piatek imprezowalam, w sobote i niedziele poprawialam i dzisija pierwszy raz od 3 dni calkiem trzezwa jestem:) tylko troszke skacowana ale mowi sie trudno:P ogolnie u mnie nic ciekawego, zyje sobie powolutku:P fajnie ze taki dlugi weekendzik jest i mozna sobie bez wyrzutow sumienia leniuchowac:) pozdrawiam Was kobietki:)Madziu jak tu zajrzysz to napisz co tam z Arturem:)czy juz sie pogodziliscie:)jestem pewna ze tak i ze jestes znow szczesliwa:) Kamilko jeszcze tylko dwa dni:)odliczam razem z Toba i ok czwartku czy piatku czekam na relacje i wybuch szczescia na łysej:) co bedziemy tu tylko o smutkach i tesknocie pisac:) enigma-21 fajnie ze twoje slonko dzisiaj wraca:) to juz na stale czy na pare dni? zycze szybkiego powrotu do zdrowka:) buziaczki dla wsyztskich czarownic:)😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enigma-21
kartotelka no niestety przyjeżdża ale tylko na 2 dni:-( ale dobre i to :-) a ja już w pacy nie wytrzymuje!!! :-( ku...de jeszce tylko 3 godzinki :-/ pozdrawiam was wszystkie.bu źki.pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IVA23
Nawet nie macie pojecia jak Wam zazdroszcze.Ja juz nie mam odworu i musze o nim zapomniec....Ciesze sie,ze weszlam na ten topik bo widze,ze fajne laski jestescie.Pozdrawiam Was cieplutko i zycze milych chwil z Waszymi ukochanymi.papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobitki!! U mnie nastrój coraz lepszy :-) Moje Kochanie mimo że tego nie planowalismy wczoraj zadzwonił i tak mi się milutko zrobiło :-), ale już pojurze będę Go mogła pierwszy raz od trzech miesięcy wyściskać :-) jakże się cieszę :-) A co do powitania na lotnisku to zrezygnowałam z megalizaka (bo go nigdzie nie mogłam kupić :-P ) na rzecz misia :-) jak myślicie wypada powitać faceta misiem?? bo nie wiem ciągle... :-/ Monisia Ty to uważaj z piciem, bo wiesz... ;-) żebyś potem Krzysiowi nie musiała się tłumaczyć :-) Enigma kuruj się (raczej kurujcie się) szybciutko, tylko uważajcie przy tym kurowaniu hihihihihihi cobyśmy ciociami nie zostały :-D Cieszę się razem z Tobą... IVA współczuję Ci, i wiem że może to łatwo powiedzieć, ale musisz się czymś zająć... zająć żeby nie myśleć i żeby czas szybciej płynąl. I zaglądaj do nas koniecznie :-) Buziaczki dla wszystkich tęskniących (i juz szczęśliwych). Miłego popołudnia i wieczorka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IVA zagladaj tu jak najczesciej:) topik pada potrzeba reanimatorow:P zreszta fajnie jest miec z kim pogadac zwlaszcza o facetach:P:P Kamilka nie bede musiala sie tlumaczyc bo z krzysiem pije:P:P:P mama troche zla byla bo za duzo wypilam wczoraj i juz glupoty gadalam:P a moje slonko jak wypije to jest takie pocieszne ze tylko go normalnie wysciskac:) buziaczki dla czarodziejek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IVA23
Bez niego wszystko sie niczym........Jak ja bym chiala go zobaczyc chociaz przez moment,chociaz 5 minut.....chicalabym zeby mnie tak mocno przytuli jak zawsze,zeby spojrzal na mnie tak jak zawsze,zeby powiedzial'kotuś nie martw sie-wroce",zeby dal mi pewnosc ze po wyjsciu z wiezenia nie zmieni sie na gorszego i nie wroci do tego co kiedys,zeby dal mi gwarancje ze juz nigdy mnie nie zawiedzie i obieca,ze juz wiecej nie bede smutna i nie bede plakac ...tak jak teraz........(za nim)........:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IVA23
Bez niego wszystko staje sie niczym-tak mialo byc,sorki,ale to przez łzy.....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IVA moze jeszcze nie wsyztsko stracone... moze Twoj facet nie zmieni sie na gorsze, moze jeszcze Wam sie uda... w kazdym razie strasznie Ci wspolczuje i trzymam kciuki zebys przestala plakac i cierpiec😘 pozdrowienia dla wszystkich czarownic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iva a nie masz możliwości załatwienia sobie widzeń ze swoim facetem?? Nie możesz się załamywać... tylko wierzyć że będzie dobrze, nie masz innego wyjścia jeśli nie chcesz zawariować. Ja już jutro zobaczę mojego przystojniaka :-) śniło mi się dziś nawet że wrócił i było cudownie :-) oby naprawdę było tak fajnie :-) A dziś dzień dla mnie...maseczki, manicure, pedicure i te sprawy :-P w końcu muszę jakoś wyglądać jutro, prawda?? Miłego dnia dla Wszystkich!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IVA23
Kartofelka i kamileczka2222-bardzo dziekuje za słowa pocieszenia.NIe wiem czy on sie zmieni po wyjsciu na gorsze czy na lepsze,tego nikt nie wiem,pewnie nawet on sam.ja wiem,ze on jest bardzo słaby psychicznie i bardzo wrazliwy wiec boje sie o niego,ale tam jest mozliwosc spotykania sie z pychologiem,wiec moze...Kamileczka2222 pytasz czy nie moge zalatwic sobie iwdzen z nim.Hmmm to jest ciezko,poniewaz on musi wyslac prosbe do prokuratury o widzenie sie ze mna oraz wpisac mnie na liste odwiedzających.Wiec to dlugo trwa samo rozpatrzenie tej prosby.Do tego ja nie mam pojecia czy on mnie wpisuje na tą liste i czy wysyla prosby-watpię,bo jak byla u niego jego babcia i mowila ze ja chcialam tez przyjsc to on powiedzial ,ze by mnie nie wpuscili.On jest juz tam 4 tygodnie,po pierwszym,dzwonil a ja z tej zlosci i bezsilnosci powiedzialam ze mnie bardzo zawiodl ze to koniec i ze nie ma dzwonic.W nastepnym tygodniu dostalam od niego list,w ktorym pisal jak bardzo mnie przeprasza ze mnie za wiodl,za cierpienie i bol,prosil3x zebym do niego napisala,napisal rowniez ze bardzo mu ciezko to napisac ale najrozsadniejszym rozwiazeniem na nasza sytuacje bedzie to jak uloze sobie zycie z kims innym,bo on wie z emi dobrej przyszlosci nie zapewni,ze chce dla mnie jak najlepiej.Prawie w kazdym pisal jak bardzo mnie kocha:(.Od 2 tygodni nie mam z nim zadnego kontaktu.Co tydzien dzwoni do siebie do domu(mam kontakt z jego babcia)a do mnie nie......bardzo mnie to martwi...wyslalam mu list i na pewno jeszcze nie doszedl,moze sie boi zadzwonic?poo tym jak powiedzialam zeby nie dzownil?ale jego babcia mu mowila ze ja prosilam o telefon-wiec czemu nie dzowni???(karte ma),podobno moze dzownic raz w tyg lub raz na 2 tyg.Ktoras z Was pisala,ze moze jest jakas szansa zebysmy byli razem,ale ja nie wiem sama.Chcialabym znim byc bo bardzo go kocham,ale uwazam ze bez zaufania nie ma dobrego zwiazku,a ja juz mu niestety nie ufam....oklamywal mnie itp Dziekuje jeszcze raz Wam za miłe słowa i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IVA moze Twoj facet zmieni sie w tym wiezieniu na lepsze... nie wnikam co zrobil i dlaczego tam jest, ale może mozna jeszcze uratowac Wasz zwiazek;) jesli jest wartosciowym czlowiekiem to pobyt w wiezieniu sparwi ze przemysli swoje zachowanie, moze cos zrozumie;) ludzie nie takie rzeczy przechodzili zeby byc razem:) jesli uczucie ktore was laczy jest naprawde szczere i prawdziwe to bedziecie razem:)pozdrawiam serdecznie buziaki😘😘😘 Kamilka jak tam przygotowania??jutro wbrew pozorom nie bedziesz miala duzo czasu, bo tak to zawsze bywa ze jak masz duzo do zrobienia i musisz sie spieszyc to wsyztsko sie nawarstwia i nie wiesz co robic zeby ze wsyztskim zdazyc:) pamietaj tlyko zeby peeling i maseczke zrobic dzisiaj:)bo jutro jeszcze skorke podraznisz:P:P milego dnia i wieczorku jutro zycze:) wreszcie i nasza pierwsza czarownica zalozycielka doczekuje sie powrotu swego miska;) buzka 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×