Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamileczka2222

pogrążone w TĘSKNOCIE za ukochanym...

Polecane posty

Waniliowe Niebo--taaa..ale jeszcze siebie niepotrafie pocieszyc...bo nie umiem spojrzec z dystansem na swoje sprawy i problemy ..tylko tak ja my tu wszystkie ...strasznie emocjonalnie do tego podchodzimy... ale dobrze że mam Was,,,i że mi pomożecie w trudnych chwilkach.... :):):)❤️:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coraz wiecej teskniacych sie zbiera:) fajnie:) scheela_23 domyslam Ci jak Ci ciezko i smutno...ale zobaczysz jeszcze kilka dni i sie przyzwyczaisz ze twojego slonka nie ma blisko, oswoisz z tym i potem bedzie juz tylko lepeij bedziesz czekac na niego a z kazdym dniem coraz blizej bedzie waszego spotkania;) glowka do gory:) pozdrawiam was wsyztskie:* buzka;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo my babki to juz takie jestesmy, emocjonalne :) ale co poradzic...tez sie ciesze, ze taki topik powstal i zyje :) ja zmykam sie wykapac a pozniej pewnie znowu tu zajrze. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez sie ciesze dziewczyny i mysle ze topik przetrwa dluuuugo,ja was w kazdym badz razie nie opuszcze po przyjezdzie mojego kochania,nie ma sily... Jakies plany na wieczor?Ja szukam filmu w necie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no teraz to sie chyba porycze :( zadzwonilo moje kochanie i nas rozlaczylo, chyba mu sie karta skonczyla, a tak chcialam z Nim pogadac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waniliowe Niebo..ale mnie wystraszylas...te pierwsze słowa.....kurcze..juz myślalam ze cos sie stalo... tak, wiem dla Ciebie to dramat...ale moze uda mu sie jeszcze raz...radze zabrac telefon do łazienki:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wspolczuje:(tez bym byla smutna... ale z drugiej strony uslyszalas jego glos:) ten najkochanszy na swiecie glosik:)i to jest fajne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde no, ale to jest najgorsze ze cos masz i to zostaje tak brutalnie przerwane...ale mi sie napisalo powaznie :p teraz dzwoni ale ja nic nie slysze, chyba cos na lini jest nie tak :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mauxxxion...ja chyba wyjde na piffko nad jeziorko..ale tylko z pieskiem..bo kumpele ida do dyskoteki, a mi sie nie chce bez mojego kochanie:P:P:P... buuuu..ale tesknie.... ;(a zostalo tylko 8 dni do spotkania...wytrzymam:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo...bo teraz piesek nic mi nie odmawia (wczesniej Misiek)..w kazdym razie nic mi nie mowil ze nie chce dzis isc ze mna:D:D:D:D..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madafi fajnie ze masz towarzysza,a jaki to piesiu?wiem na pewno szczegolny ale jak wyglada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje, że to uczucie \"bólu\" w koncu minie!!! Czuje taką pustkę...wiem, że musze wziąć sie w garść...nie poddać sie! Zresztą obiecałam mu, że bedę silna! Chciałabym sie upić, zapomnieć choc na chwilke i usnąć! Obudzic sie jutro bez tego bólu! Dziekuje za wszystkie słowa otuchy!!! BARDZO DZIĘKUJE:) Teraz to dla mnie bardzo ważne!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufff zadzwonil, od kolegi karte pozyczyl :) i juz mi lepiej, dzieki dziewczyny za wsparcie :) Madafi zazdroszcze pieska, tez bym chciala miec a nie moge buu i pilnujcie sie nawzajem na tym spacerku 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno minie:) jutro obudzisz sie juz z lepszym humorkiem, a jak zacznie sie nowy tydzien to bedzie jeszcze lepiej:) bedziesz juz \"tylko\" tesknila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!HUUUUUUUUURRRRAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!! właśnie dzwonił mój misiek...........ale jestem w skowronkach:):):):)...wanilioweniebio..napewno usłyszła że twoj dzwonil i nie chcial byc gorszy:D:D:D:D:D:D:D zasypał mnie tyloma milymi słowkami ze odpływam..ale jestem szczesliwa..... tak bardzo Go kocham!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normlanie cieplo sie w serduszku robi jak czytam te pelne milosci wpisy:) czasem sobie mysle ze pomimo wsyztsko tesknota jest piekna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co to teraz na ten spacerek to polece na skrzydlach..tylko piesek bedzie mial problem:D:D:D:D ja Go chyba sciagam telepatycznie....:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy zrozumiesz to teraz scheelo ale z czasem sie przyzwyczaisz,jak ja wrocilam z lotniska jak go odprowadailam to usiadlam na lozku i zaczelam tak okropnie plakac,ze jego nie ma ze teraz to ja sama siedze i w ogole ze wszystko jest do dupy i pare dni tak mialam,jak wracalam z pracy to mi sie tak przykro robilo,albo jak kupilam w sklepie mleko bananowe,jemu ,bo on to pije i dopiero w domu zauwazylam no i sie powylam...Moja mama gdy jej to powiedzialam stwierdzila ze jestem nienormalna i on przeciez nie umarl i za miesiac bedzie...Teraz juz mi lepiej i nie wiem co sie dzieje z czasem ze tak szybko uplywa 9 dni i jestesmy na zawsze razem,juz nigdy zadnych rozstan....Przezyjesz i nie pij!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wicie co....zadzwonił tylko po to by mi powiedziec ze mnie mocno kocha i strasznie teskni....i taki tam milusie słowka...powiedzial ze chcial usłyszec tylko moj głos....On czasmi jak cos powie to serducho miękknie... ale mam humorek....a na spacerek to zaraz...musze dojsc do siebie...hehehhehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mauxxxion przepraszam..ale z tego wrazenia niezauwazylam twojego wpisu...to kundelek ...jak moge zamiescic tu zdjecie jej??? bo to suczka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to jestem komputerowo uwsteczniona,ej moze ktoras mi powiedziec jak wyczyscic historie krok po kroku,bo z holenderskim windowsem boje sie ze cos popsuje,a nie pamietam jak to sie robilo zeby zrobic analogicznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mauxxxon..tylko bez zadnych domysłów.....:):):):)...napewno sie odezwie..wiesz faceci tacy sa..jezeli gdzies sa i jest z nimi wsio oki..to mysla ze my tez to wiem(powinnyśmy wiedziec)... Badz cierpliwa....a zerszta Nam mozesz sie wyzalic:P...a za jakis czas sama zobaczysz ze bez powodu sie martwilas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahahhhhhhhhhhhhhh
nie moge tego sluchac serce mi sie kraje oj byly ma mnie gleboko w dupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mam domyslow wiem ze mi nie zrobi numeru,za bardzo mnie kocha,a pozatym wie ze bym zabila!!!!!!!!!!!!!!! Ale ja to jestem tak na martwienie sie zaprogramowana i moze cos sie stalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mauxxion nie tylko Ty ...jak mój nie wraca o umowionej godzinie..to chodze juz jak nakrecona i myśla niestworzone rzeczy(ze cos mu sie stalo)...a jak wraca to dostaja opierdziel ze nie dawal znaku zycia..a on z usmiechcem na twarzy mówi że powinnam sie cieszyc ze mu nic sie nie stalo, a nie wrzeszczec na niego...ale to sa \"tylko\", albo i \"aż\" faceci:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahaaaaaaa..a co sie dzieje u Ciebie?? Ja nadal mysle ze On porostu ma dość tej sytuacji miedzy wami...daj mu czas i odpoczynek..niech pozbiera mysli..i sie zastanowi...ale Ty mu nie pomagaj..daj mu teraz spokój... sprobuj byc Cierpliwa.......i zacznij żyć własnym życiem..... Powodzenia.:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×