Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamileczka2222

pogrążone w TĘSKNOCIE za ukochanym...

Polecane posty

moze powinniscie jeszcze raz przemyslec ta decyzje i ewentualnie ja zmienic... skoro tak cierpisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tesknota nie jest glupia i ktos kto tego nie przezyl nie zrozumie nigdy ze mnie mama sie smiala ze wariuje on przeciez nie umarl,nic mu nie jest i wroci!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mefi100
może któraś z was ma męża który 10 miesięcy w roku jet poza domem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mefi100
ja wiem że on wróci, i ze nic mu nie jest ale świadomość tego, ze nie moge nawet z nim porozmawiac w ważnych momentach czy po prostu się przytulic gdy jet mi źle jest straszna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie Snilla,WITAJ ja juz laptop w kat rzucilam i wagary sobie robie!A co czasem trzeba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mefi100
w sumie to miał wrócic juz za 2 tygodnie ale sie wczoraj dowiedziałam ze ma wracać dopiero pod konic listopada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mefi100 --> rozumiemy Cie:( z taka mala roznica ze nasze slonka wyjechaly na krocej:( domyslam sie jak ci ciezko i jak trudno bez niego... nie ma innej mozliwosci pracy dla twojego meza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Mój ukochany pracuje w Niemczech .. Ode mnie jest to 1100km:( zobaczymy się dopiero w październiku ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mefi my wszystkie teskniaczki-pocieszaczki jakos zyc probujemy...A dlugo juz sama jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mefi100
niestety nie ma innej mozliwości pracy dla niego:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mefi100
Snilla- jak cię to pocieszy to mój misiej jest teraz gdzieś w Afryce i nawet nie mam z nim łączności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kartofelka -> niestety pracuje na stałe .. Zaczął od 2001 (bodajże;) ) .. My jesteśmy ze sobą dopiero 3 mc.. ale możecie mi wierzyć dziewczyny .. W życiu czegoś takiego nie czułam !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem ci szczerze ze nie wyobrazam sobie miec meza marynarza... jesli razem podjeliscie ta decyzje i naprawde nie bylo innego wyjscia to cholernie wspolczuje...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mefi 100 a cóż to za praca, że wymaga wyjazdu do RPA ( jak przypuszczam??)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mefi100
mauxxxion-> już własnie idą 4 miesiace,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mea Culpa - niedoczytałam :) .. Marynarz hmmmmm dobre zarobki, ale kosztem czasu niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie mama dzwonila moja siostra pewnie w poniedzialek ze szpitala wyjdzie,ale najgorsze bedzie w piatek,wyniki badan krwii i wtedy wszystko bedzie wiadomo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mefi100
Snilla-> mój mąż jest marynarzem i pływa Europa- Afryka jak myślę to teraz jest w okolicach Dakaru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 miesiace i nic lepiej ci nie jest?Nawet odrobinke sie nie przyzwyczajasz,ja po paru tygodniach juz normalnie zasypiam,przenioslam sie tylko na inne lozko,bo w tamtym instynktownie jego w nocy szukalam...to jest za male

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny powiedzcie mi .. czy czujecie przeznaczenie nad sobą ?? To niesamowite, ale ja przypuszczam, że mój Ukochany nie dość, że jest mi przeznaczony, to jest częścią mnie .. Straszne uczucie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mefi100
są i dobre strony pływania, np to że siła pożądania nigdy nie maleje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mefi100
jeżeli chodzi o przyzwyczajenie to nie ni cholery i to jest chyba mój problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mefi100
Snilla-> ja cie bardzo dobrze rozumie, przeznaczenie dopadło i mnie he he, poznałam mojego męza przez przyjaciela mojego byłego. Gdybym nie poznała mojego eksia nigdy bym nie poznała jego kolegi a co za tym idzie nie poznałabym mojego misia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×