Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
sloneczko1984

porcelanowe koronki na zeby...

Polecane posty

Może zamiast koron warto postawić na licówki? Wtedy wszystkie ząbki będą tego samego koloru i nie będziesz musiała się obawiać przebarwień. Możesz np. założyć licówki tylko na górne jedynki (skoro masz problem z tym martwym zębem) Z tym, że licówki można zakładać wyłącznie na zdrowe zęby. Miałam kiedyś robioną koronę i potem zdecydowałam się na licówki. To jest ta klinika w której robiłam http://www.pro-orto-dent.pl/protetyka.html Efekt super, warto było zainwestować. Różnica jest tylko taka, że wstawienie licówki to zabieg, który wykonywany jest raczej w celu poprawy estetyki, natomiast korona, most i implant mają za zadanie wzmocnienie słabego zęba. Tutaj jest link do innego wątku z kafeterii 'licówka czy korona' http://f.kafeteria.pl/temat/f1/licowka-czy-koronkaco-lepsze-i-czym-sie-rozni-p_5344422 może tam znajdziesz jakieś podpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milutek125
wiesz co, najlepiej przejść się do dentysty, żeby wszystkiego się dowiedzieć. jeśli jesteś z okolic grudziądza, polecam klinikę wieczorek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaniaku
a jest ktoś może z Krakowa i wie jakie są u nas ceny za korony porcelanowe? Porcelanowe są w ogóle najlepsze czy są jeszcze jakieś porządniejsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robiłam koronki i most ponad 2 lata temu. Koronki były pełnoceramiczne na cyrkonie. Polecam Wam wybór tego materiału. Może tanio nie było, ale efekt doskonały. Koronki robiła mi stomatolog Iwona Siejka-Zbyszyńska (Płock).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, mam pytanie odnośnie mostu protetycznego. Czy 500zl to ostateczna cena za punkt? Czy może dodatkowo płatne jest opracowanie zębów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zależy raczej od danego gabinetu, ceny są różne w różnych miejscach, na różnice wpływa też to, w jakim mieście. A wracając do specjalistów z zakresu protetyki - ja wykonywałam korony u pani dr Jakubowskiej w klinice DENT SM na Woli. Świetna specjalistka, przy tym bardzo sympatyczna osoba, podczas wizyty wyczerpująco i cierpliwie odpowiedziała na wszystkie moje pytania :) Zdecydowanie polecam! Tutaj namiar http://dentsm.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robacz56
Takie koronki (jeśli są dobrze zrobione) poprawiają profil twarzy i powodują, że wygląda ona młodziej. Osobom z Grudziądza polecam umówić się na wizytę w klinice Wieczorek. Prócz zakładania koronek, zaprojektują cyfrowo uśmiech od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćoolina
Ja jestem w trakcie realizacji i mam już korony ale jeszcze nie zacementowane i pojawił się dylemat. Stomatolog doradził kolor a2 i w sztucznym świetle jest super ale w dziennym zęby wydają się żółte. Nie wiem co zrobić, czy zmieniać na a1 czy tak zostawić. Ze zmianą wiążą się koszty... Mam dość ciemną karnację i czytałam że a2 to odpowiedni kolor ale mam cały czas mieszane uczucia :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzychoo1
Witam ,szukam dobrego stomatologa-protetyka w gdansku który ma pojęcie o robieniu koron i mostów . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam pytanie czy zmieniłas kolor na a1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam takie pytanko. Obie dwojki wylecialy mi kiedys i mam je odbudowane na "cwiekach", Ostatnio na rowerze wybilem jedynke razem z korzeniem ( potwierdzone zdjeciem RTG ). Po wizycie u dentystki poradzila mi korone porcelanowa. Wiem ze aby to ustrojstwo zamontowac szlifuje sie zeby. Ale czy szlifuje sie rowniez te dwie odbudowane dwojki ? Jak wogole wykonac w takiej sytuacji ta porcelanke? Z czterech przednich zebow mam tylko jedynke swoja oraz te dwie odbudowane dwojki. Prosze o rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćoolina
Nie, zostałam przy a2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcelina55
polecam nawrocki clinic z gdańska, oni potrafią zrobić korony w ciągu jednej wizyty (!), aż byłam w szoku, że tak szybko wszystko poszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćoolina
Szkoda, że nikt nie napisał, że korona po zacementowaniu jest jaśniejsza. Mi kolor a2 bardzo odpowiada, jest naturalny, po prostu ładny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też się zastanawiałam nad tą różnicą światła. Najlepiej pogadać jeszcze ze swoim lekarzem. Lecze się w White Dental na warszawskich Bielanach i mnie akurat bardziej pasował a1 i wyszło super! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Starla mi się koronka i widać metal nie wiem co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówka111
Wiecie, ile porwało założenie mojej korony? Tyle, co jedna wizyta. W Warszawie w klinice galileo dental takie rzeczy robią :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właściwie wszystko w temacie zostało powiedziane, więc tylko dodam, że istnieje coś takiego jak inlaye, onlaye czy overlaye - zainteresujcie się tym, bo czasem nie trzeba "wymieniać" całego zęba czy robić licówek - jeśli ubytek czy skaza jest na tyle duża, że nie da się jej estetycznie "zaszpachlować" czy ukryć, a na tyle mała, że są jeszcze zdrowe części zęba to to jest fajny wybór. Wydaje mi się jednak, że rzadko stosowany, nie wiem czemu. Może tylko mi się wydaje, nie siedzę aż tak w temacie, ale ja usłyszałam o tym rozwiązaniu dopiero jak zgłosiłam się do kliniki Unimedex (tej http://unimedex.pl/) po długim, bezskutecznym szukaniu jak najmniej inwazyjnego ratunku dla moich ząbków. Zrobili mi onlay, odtworzyli kawałek złamanego zęba i wygląda świetnie, zupełnie nic nie widać, że jest dorobione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja osobiście z czystym sercem muszę polecić Klinikę Stomatologiczną Supradent Warszawa ! Nowoczesny, Europejski poziom w Gabinecie. Na tej stronie znajdziecie więcej informacji - Polecam :) http://www.supradent.pl/oferta/protetyka/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie korony robiła dr. Caban na Żeromskiego (Wwa) i jestem bardzo zadowolona, zrobiła wszystko ładnie i solidnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ModnaPani
Wiele jest dobrych miejsc do wybielenia zębów,a le ja od jakiegoś czasu wszystkim podrzucam Perferkt Med gdzie sama byłam i moja mama z siostrą też. Nowoczesny sprzęt i świetni specjaliści. Niczego więcej nie potrzeba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja musiałam sobie zrobić koronkę na zęba, po leczeniu niestety została tylko jego mała część. Takie rzeczy robi się u protetyka, mnie akurat w tym zakresie pomagała dr Ewa Jakubowska z DentSM, http://www.dentsm.pl/protetyka-warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile płacicie? ja za jedną 1200 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To pewnie i tak zależy od konkretnego organizmu, mnie np. po wybielaniu, które robiłem w White Dental Clinic nie bolały wcale zęby, a odcień wyszedł taki jaki chciałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co sądzicie o Candeo w Poznaniu? Koszt koronki ceramicznej 2000zl a mam do zrobienia 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Poznaniu mam wizyte w Klinice Kwiatek.Ceny przystępne,opinie dobre .Dajcie znac prosze jesli ktokolwiek ma koronki lub implanty z tej kliniki,czy jesteście zadowoleni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×