Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kłapi

Co warto kupić w Biedronce a co zdecydowanie odradzacie .......Zróbmy liste !!!

Polecane posty

Gość ciocia dobra rada...
polecam pierogi z truskawkami, mleko w kartonie, winogrono, platki kosmetyczne, jogurty robione te dla biedronki, czekolada Allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pasta do zebów nie jest produkowana przez Tołpe, tylko Torf Corporation :-) ogólnie to co jest produkowane przez znane polskie firmy - naprawde nie jest złe. batoniki Estella - produkowane przez firme Kopernik cukierki Musoo - Mieszko S.A. chipsy - koncern Star Foods batony Amigos - Wawel jogurty FruVita - Bakoma woda Polaris i cola - Hoop S.A. galaretki - Gellwe herbata Mintea, cappucino - Mokate

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxmara35
polecam -mleko swieże z mlekowity -twarozek Klimek z Piatnicy , serek śmietanowy ze szczypiorkiem rownież z Piatnicy. - ketchup Mondeo -sok pomidorowy -groszek konserwowy -majonez winiary -woda mineralna Dobrawa -kefir bakoma -ryż Sonko dlugoziarnisty i sos slodko -kwasny Pudliszki smietana 18 % z Piatnicy - płyn do mycia naczyń Pur - podpaski bella -ręczniki paierowe nigdy nie kupuję: - wedlin , miesa i mrozonek pierogi z miesem ochyda :(((( czegos tak obrzydliwego nigdy nie jadłam stanowczo odradzam: - kukurydza w puszcze .. twarda i sucha niczym pastewna - galaretki produkowane dla Biedronki :(( wodniste i bez smaku -maka .. dwukrotnie były w niej robaki ! -owoce jak się trafią -slodycze .. podrzedne marki wiec nie kupuję w sprawie chipsów i kolorowych napoji się nie wypowiem bo nie jadam i nie piję chemii -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja kupuję
tampony, płatki z miodem do mleka, ser gouda w plastrach, kostki do wc- takie barwiące wodę w spłuczce, pierniczki, wafelki, mleko w kartonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja kupuję
i pyzy z mięsem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justina
Polecam: owoce i warzywa czekolada Allegro batoniki muesli nektar pomarańczowy paluszki Pub-dużo ich,400g,1,89zł chipsy Top-są ogromiaste i pyszne!! delicje Paryskie-dużo ich,300 g a cena 3,15zł mleko-ja kupuję 0,5 % ser żólty Edamski i Gouda serek Zielona Łąka-po prostu wyśmienity!! soki marchwiowe Vitanella dżemy Rapsodia-znakomite rajstopy Nie polecam: mięso ryby cappuccino La Morida jogurty Cola pyzy z mięsem galaratki kosmetyki-dużo razy się na nich zawiodłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czipsy z biedronki są niezdrowe.nie chcijcie wiedzieć,co w nich siedzi. (przyszły biotechnolog żywności)już niedługo....a wy tylko czipsy i czipsy!a później pryszcze,nowotwory... żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bieddddronka
odradzam paluszki rybne , mialam po nich problemy z zoladkiem , nie wiem jakiej sa firmy ale napewno nie frosty , a tak w biedronce kupuje soki marchewkowe, sery,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja ...
kupuję - serek sraciatella ( mlekowita) - mleko - podpaski - płyny do prania ODRADZAM - majonez ( fruktus) - wyczuwam nieświeży olej - ANANAS - śmierdzi chlorem, popsułam sobie wczoraj całą sałatkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odradzampolecam
odradzam mąkę-robaki polecam ananasy,kupuje często i do tej pory były ok,nie pamietam firmy. polecam -mleko, warzywa poza ziemniakami, płatki kosmetyczne papier toaletowy/kolor/,reczniki papierowe plyn do naczyn/podróbka ludwika/ śmietanę cukier chipsy batony marcepanowe odradzam pieczywo mrożonki wedliny mieso

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monifika
Zdexydowanie polecam : - oliwki zielone i czarne tanie i duży słoiczek pychaaa - paier toaletowy i ręczniki - chipsy - krakersy sezamowe pikantne - miodzio - jogurty, mleko - ser feta - ser żółty w plasterkach Łowicz - serek sraciatella - podpaski bella - chusteczki higieniczne delikatne Odradzam - wodę mineralną - majonez, ketchup -owoce nie zawsze - piwko - siano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubie tam
a ja tam polecam odzywke do włosów suchych(z wyciągiem z winogron)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehehe
Nie polecam pierogów z Biedronki, znalazłam w nich kawałek lateksowej rękawiczki... FUJ! Ale i tak często kupuje w biedronce (oczywiście omijam pierogi z daleka) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata_marta
Polecam: -chipsy -jogurty fru-vita -czekoladowe muszelki do mleka"chocoszki" sa PYCHA!!! -makaron nitki "Dobrusia" -cola oryginal -warzywa na patelnie -wafelki "Estella" - koncentrat pomidorowy"Tomatino" czy coś takiego A co nie polecam? Jakoś nic mi do głowy nie przychodzi.Może jedynie parówki i hamburgery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość valentina.
nie wiem czy ktos juz o tym pisal, ale od niedawna pojawil sie w biedronce papier toaletowy zapachowy, do wyboru w 2 lub trzech zapachach, 10 rolek 3.29, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owca przedpełska
może to już było,ale polecam zajebiste rurki mleczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodzę tam WYŁĄCZNIE po owoce cytrusowe, Portugalczyk potrafi zadbać o najlepszy towar, a za mandarynki płaci się taniej niż za marchew. Poza tym biedronka jest podła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja uwielbiam ciastka delicje
o nazwie "Paryskie",produkowane dla Biedronki.PYCHA:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arkanta
arbuz- 1,49 kilogram a w innych sklepach jest po 4,50 zl za kilo :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S.M.P.A.
POLECAM JAK NIC: mleko PRAWDZIWE rodzynki słutańskie (lepszych nie jadłem) serek zielona łąka warzywa na patelnie tuńczyka w puszce pieczywo razowe owoce jak są ładne płatki Tropikalne buraczki tarte NIE POLECAM JAK NIC: kolorowych tanich napojów jogurtu naturalnego Tola nie ma porównania z firmowymi mydła preparatu do mebli smród taki że strach a efekt żaden

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam chusteczki do czyszczenia mebli (są super) rodzynki w czekoladzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmmmmmmmmmmmm a ja
ODRADZAM: -mleko, dziwny zapach (jakby troche zepsute) -pierogi z mięsem, FUJJJ, zmielony pies z budą! kości sie zdażają i zmielone gumowe rękawiczki! -sery, bez smaku (ale dosyć tanie, coś za coś ) - wędliny-porażka !!!! - rzadkie maślanki, jogurt naturalny-fuj fuj fuj POLECAM -papier do dupci -waciki -masło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak se pisze
oliwka dla dzieci z Biedronki, ze słonikiem jest lepsza od Johnson and Johnson, bo nie wysusza i nie ma drażniącego zapachu, i o niebo lepsza od Bambino mydło Love, peelingujące delikatnie, jako jedyne mydło na rynku nie wysusza mi skóry, granulki peelingujące są do końca a nie tylko z wierzchu, porównując je do peelingującego Dove stwierdzam że jest kilka klas lepsze, i to nie tylko moja opinia krem Fiona, w niebieskim, płaskim pudełku, bardzo OK (i lepszy od kremu Dove, lżejszy, lepiej nawilżający, nie pozostawia a tak tłustej warstwy, pachnie łagodniej) czekolady, te za 1,19, prawdziwe, o szlachetnym smaku masło śmietankowe reszta normalna cieszy mnie też że mają bułeczki wrocławskie a, imitacja Delicji, Paryskie, są naprawdę super, ale uwaga, zraziłam się bo raz trafiłam na fatalne, galaretka miała zbyt intensywny smak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmm
o tym co już pisaliście nie piszę... przeraża mnie tylko jak dużo ludzi je chipsy i pije te paskudne tanie napoje gazowane. Ja ze swojej strony plecam Mascarpone Piątnicy i biszkopty 400 g za około 5 zł do Tiramisu. Te biszkopty to lepsze od Vncezovo (jakas taka nazwa) które są podbno oryginalnymi do Tiramisu. Sprawdziłam, robiąc jędną warstwę Tiramisu z tych, drugą z tych oryginalnych. Te z Biedronki lepiej chłona napar, bardziej aromatycznie smakują i nawet samo jako przegryzka są smaczniejsze. Nie polecam: pyz z mięsem, pizzy, kosmetyków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zolta kaczuszka
PIWO BARTEK!!! PIWO BARTEK!!! I JESZCZE PIWO BARTEK!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja polecam
krem z maslem kakaowym ladnie pachnie szybko sie wchlania platki kosmetyczne podpaski plyny do prania plukania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×