Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kłapi

Co warto kupić w Biedronce a co zdecydowanie odradzacie .......Zróbmy liste !!!

Polecane posty

Gość atena 54
j2a chodze do biedronki tylko po wiejskie filety sledziowe w oleju -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość draże z biedornki
rulez:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość draże z biedronki
rulez:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość be my lover
VIP - Piwo dla ludzi z charakterem, ktorzy wiedza co jest w zyciu naprawde wazne i wiedza jak to osiagnac !!!!!!!!:D a na dodatek stanialo ostatnio o cale 6 groszy!!! (1,65--->1,59) i ma 7%!!!!!polecam :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo lubię...
pierogi z kapusta i grzybami i ruskie za to nie bardzo smakowały mi pierogi z miesem, a chipsy rzeczywscie są super:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała jolka
zawsze kupowałam chipsy, ale raz z paczki jechało chlorem (domestos) i od tamtej pory stop!!!!!!!!!!! polecam "Kawę o Poranku" tania i superowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z rzeczy z biedronki polecam: waciki kosmetyczne ,woreczki i papier sniadaniowy,mydelko w plynie z dozownikiem,soki vitanella albo pycholandia,hopki czekoladowe ,cukier,wafelki kokosowe,ogorki kiszone,cwikle w sloiczku ,barszczyk czerwony w plynie,czasem owoce najczesciej kupue mandarynki i nigdy nie trafilam na niedobre raz tez kupilam pizze byla taka sobie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też ja też
Bierdonkowe zakupy: 1. napój energetyzujący-> tani i skuteczny 2. żelki-> 3 zł za dużą pakę (a jadam nałogowo) 3. wkładki, podpaski, tampony, waciki, patyczki-> cena 4. płyn do naczyń- ten gęsty 5. pierniczki w czekoladzie 6. kapucino 7. karmę dla kota w puszce- karma w puszce, kot luzem 8. świeczki zwykłe i podgrzewaczowe 9. ser zółty LILIPUT Nacięłam się na: - mielonym (sam łój) - salami (fuuuuj) - napojach gazowanych (bez smaku) - owocach- bez smaku i soku - cipsach- zbyt intensywne w zapachu jak dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupujemy-napoje Plumm,pierniki o ktorych juz ktos wspomnial,chipsy,pieczywo chrupkie,napoje gazowane ktore robi HOOP,ale nazwy nie pamietam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krakrakra
Ja lubie delicje, chipsy oczywiscie, sok pomaranczowy z drobinkami pomaranczy i porzeczkowy (w kartonach z zakrętką), bułki, reczniki papierowe, papier toaletowy pachnący (taniuuutki!), krem czekoladowy (produkowany przez dax cosmetix- w innych sklepach 6 zl droższy a identyczny), mleko w butelkach plastikowych, sery pleśniowe :) Z owoców cytryny :) Aha no i oczywiscie mrożonka "warzywa na patelnie" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aha 987
ja kupuje soki, wode :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulinaa
ja polecam osobiście soki, sa bardzo dobre no i cena ok i pierniki w czekoladzie takie w dużej paczce. Zresztą wiekszość produktów w biedronce jest bardzo dobrych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liluska
Pizza mrozona nazwa na R... pakowane po 2 z szynka pycha!!ale naklepsza z mikrofalówki:) i chipsy oczywiscie:), niektóre soki tez sa dobre kiedys w biedronce tych rzeczy nie dało sie jesc a teraz jest w pewnym sensie na poziomie i najleposze jest to, ze maja konkurencyjne ceny! przeciez ile kosztuja Laysy a ile ich jest-kpina!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cola original soki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIE: - mieso i wędliny - pierogi ( nie za specjalne) - kosmetyki ( z \"kosmtycznych\" rzeczy kupuje jedynie art. higieniczne i rajstopy z lycry, środki czystości próbowałam ale jakość kiepska) - tanie napoje - galaretki ( nie podchodzą mi, sa jak by to okreslic... zbyt twarde? i takie gumowe) TAK: - warzywa na patelnie+ mieszanka chińska - chipsy - mąki, cukier, budynie ( produkuje je chyba gellwe?) - sok pomidorowy litrowy w kartonie ( pyszny!!) - mussli, płatki z miodem i orzechami - woda mineralna - mleko w kartonach ( ja kupuje 0,5%) - sucha karma dla kota i dużo innych- generalnie maja naprawde niezłe produkty, w konkurencyjnych cenach. Kiedys Biedronka kojarzyła mi sie głównie z brakiem jakości, teraz nie narzekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic nie polecam nie wiem
jak mozna tam sie zaopatrwać :o Kupilam raz wode "mineralna" Polar czy jakos tak, to po 1 lyku okazalo sie ze to zwykla kranówa:o Kiedys tez kupilam ciastka a`la pieguski, po otwarciu okazaly sie polamane, a w smaku słone (!), ze wyjebalam reszte do kosza, bo nie dalo sie jesc. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic nie polecam nie wiem
po prostu pisze się oddzielnie bejbe 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic nie polecam nie wiem
długa musiałas sie głowić nad ta pożal się Boże ripostą ? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BIEDRONKA RULLEZZZZZZZ!!!! I LOVE BIEDRONKA !!!! A SKAD JEST TA WIKI? Z BIEDRONKI ! A JA MYSLALAM, ZE Z UKRAINY !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupuję chętnie: -chipsy i prażynki, krakersiki sezamowe - karmę dla kota - smakuje mu bardziej niż kitkat - FRYTKI Mr Potatoe - te w żółtej torbie - smakują jak Mc Cain, a kosztują połowę z tego... na prawdę jestem w szoku ze są takie fajne :-P - chusteczki hig. Delikatne - za 1,7 zł całe 10 paczek, na prawde sa niezłe -wafelki kokosowe,delicje - wszystkie produkty NIE ROBIONE dla Biedronki które są w Biedronce bo sa tam tanie :-D nie polecam: - mięsa, wędlin, ryb, parówek - podobno tragedia - owoców, warzyw - mrożonych pierogów i ogólnie mrożonek. hihi śmieszna tam \"misja Biedronka\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ach to ja
CZIPSY, CZIPSY i jeszcze raz CZIPSY!! Są robione ze znaej fiermyi smakuja wybornie!!A są tanie za duża ilość Cóż jeszcze...: -mąkę -bułki razowe -ciastka 'Złotynki'-rozpływaja się w ustach -pierniczki -jogurty-bdajze tola sie nazywają, smaczne są -brzoskwinie w syropie -płyn do prania I to chyba tyle..Mam po drodze z uczelni, wiec zawsze coś z niej chapnę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneh
super: *tampony femina czy jakoś tak, w każdym razie 32 za około 6 zł *chipsy *mleko, rajska dolina"czy coś w tym stylu *jogurciki mniam *musli *gorące kubki-made in biedronka *czekolady allegro *piwo fasberg-za 1,40,- a nawet nawet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malowana lala
Nie czaję komentyarzy typu: nie rozumiem jak można się tam zaopatrywać; to wstyd itd. Przecież to normalny market, są tam też oryginalne, markowe produkty. Wiele ludzi zamożnych tam kupuje, to normalne, że człowiek szuka okazji, produktów dobrych i niedrogich, poco przepłacać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedronkę mam pod nosem
ale rzadko w niej kupuję. Choć ostatnio odkryłam dobre ciastka- Kruszynki czy jakos tak sa dobre, Pasta Medex- z aminofluorkiem bardzo podobna do Elmexu(skład i smak) i o polowę tańsza, mama kupuje ręczniki papierowe i wkładki higieniczne. Kupiam tez podpaski Femina ale nie jestem zadowolona bo na skrzydełkach przeciekają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malowana lala.... tak mowia tylko ci,ktorzy sa na garnuszku rodzicow:)i nawet nie kumaja co ,gdzie i po ile;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nektar pomarańczowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
generalnie to nie robię zakupów w biedronce, ale chciałam Was o coś zapytać, kiedyś o ile się nie mylę była tam dobra bombonierka hmm \"serenada\" chyba się nazywała. Czy można ją jeszcze tam kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sledzie w smietanie
sa genialne, za sam sos smietanowy z cebula dalabym sie pokroic. Pycha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja kupuję w B-ce
-pieluszki Dada -mleko w kartonikach -mąka -bułki wieloziarniste mniammmm -ostatnio kupiłam kapcie za 8.99,- wygodne, ciepłe, antypoślizgowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o jeszcze zapomniałam
-banany Chicquita są naprawdę dobre, kupiłam wczoraj, takie świeżutkie, żółciutkie, pachnące, mniam idę wszamać jednego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×