Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kłapi

Co warto kupić w Biedronce a co zdecydowanie odradzacie .......Zróbmy liste !!!

Polecane posty

Gość mala_dorotka
polecam: chipsy, jogurty (są duże kawałki owoców producent bakoma), serek do naleśników 450g, ciastka ala pieguski, pierniki w czekoladzie 500g kaszki mleczne w szaszetkach po 60 groszy (sa moze dla dzieci ale w pracy je czesto jem) kret do udrażniania rur biedronkowy w granulkach (działa tak samo jak ten markowy ale jest conajmniej połowe tańszy) cukier, mąka, makaron, herbata owocowa, odradzam: kawę 3 w 1, pulpeciki, mięso mielone, warzywa i owoce zawsze wygladaja jakby tam z rok leżały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BiEdRoNkA RuLeS
Ja w biedronce kupuje wszystko! xD I nie mam zadnych zastrzeżeń :D Wiadomo, że czipsy są niezdrowe itd. Ale nie tlyko te z Biedronki!! Każde inne też...Zresztą te Z Biedronki mają uleprzona fomułe i ni maja JUż Tch szkodliwych substancji E...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I Love TOP CHIPS
SPAce Snacki są boskiE xD Zwłaszcza te cebulowe xD TOP CHIPSY TEŻ!! W ogóle wielbia wszystkie słodycze!! xD Są wda yjątki....Hałwa Sezamki xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paluszki rybne sa z frosty;) jeszcze nie jadlam ale mam wielka ochote;) chipsy...niestety nie moge ich kupowac:P czekolada z nadzieniem o smaku advocat!!swiatna,duza, cena: 2.99zl;) delicje, w niczym nie ustapuja wedlowaskim i jakie tanie;) sery zolte: ostanio edamski;) orzeszki slone, soczki marchewkowe, jogutry, ale najlepsze sa slodycze.... ;) no i te produkty firmowe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość top chips polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co lubię: -chipsy top chips :) serowo cebulowe :) mniam mniam -podpaski i tampony całkiem niezłe a za małą kasę -ser feta -mleko 3,2 % -płatki kukurydziane i muesli crunchy -serek w dużym wiaderku -kisiel :) 3 saszetki za jakies 80 gr -jogurty fruvita , duze kawałki owoców, pycha :) -czekolady allegro zwłaszca mleczna i toffi -lody też całkiem w porzadku -chusteczki higieniczne -woda oaza niegazowana -soki zwlaszcza pomidorowy i te z czastkami owocow chociaz pycholandia tez obleci :) -jogurt naturalny -parówki Czego nie lubię: -pasztety w kubeczkach - okropienstwo , psu bym tego nie dała :( -owoce i warzywa - zwykle lekko nadgniłe -czekolada piernikowa , jakas promocja swiateczna , kwasna w smaku i zostawiajaca dziwny posmak na podniebieniu -jakas woda o smaku cytrynowym -sama chemia -kefir -ketchup- papka z maki zabarwiona na czerwono Ale ogolnie lubie biedronke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stonkaa
Od kilku lat tam kupuję i uczciwie stwierdzam że olbrzymia część żywności z tego marketu ma fajną jakość. Nie kupuję tam wędlin chociaż parówki drobiowe 1 kg za 5 zeta są lepsze niz z niejednego sklepu miesnego. Polecam nabiałm robiony dla Biedronki, jakością przewyższa wiele innych marketów. Nie kupuje żadnego mięcha ani kurczaków chociaż napewno nie sa takie złe. Polecam slodycze i soki, mrozonki warzywne ceny małe a jakośc ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stonkaa
Nie używam kosmetyków z tego marketu ale chemia domowa i art higieniczne są super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja chetnie kupuje
- chusteczki Dada te w zielonym opakowaniu (są świetne do demakijażu - lepsze niż te wszystkie mleczka l'oreal czy garnier) a kosztują zaledwie 5 zł. - krem do twarzy i ciała z masłem kakaowym (duże opakowanie, bardzo fajny kremik, twarz i ciało jest aksamitne i nie robią się takie wałki po nim) 7 zł. - płatki kosmetyczne Puszek czy jakoś tak (120 szt.) jakieś 2 zł z groszem - małe świeczki (podgrzewacze) o zapachu waniliowym ( dobrze zabijają smród po papierosach :-) fajnie pachną (właściwie tak samo jak te świeczki z ikei) 3.95 zł za 20 albo 25 szt. - papier toaletowy Melodia - ten zapachowy, mięciutki i lepszy niż Regina - popcorn (ta duża paczka) ok 2 zł - odżywka do włosów (nie pamiętam nazwy) duża 300 ml gęsta i bardzo wydajna - polecam tą zieloną do włosów normalnych i przetłuszczających się z witaminami i limonką - 3 zł z groszem (producentem tej odżywki jest Forte Sweden) Tyle pamiętam. Jak sobie więcej przypomne to napiszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facetka
Nic poza markowymi rzeczami nie kupuję w tego typu sklepach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Negra
Co L&UBIĘ": *CHIPSY TOP :) bardoz dobre *cola orginal *soki wieloowocowe * pieczywo chrupkie *muesli *krakersy pikantne Salsa *deserek czekoladowy z pianką *ketchup Madera * kawa 2 w 1 nie kupowac kawy MAłej Czarnej!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Negra
zapomniałam......... Lody Iwonki ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewczysko
HEJ wszystkim ja pracuje w biedronce obecnie przebywam na urlopie wychowawczym i mogę polecić co można kupić a co nie jeśli ktoś jest chętny odezwijcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej ewczysko
Dawaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierogi z truskawkami
pierozki pyszne z truskawkami zaledwie 4,89zl za kg a jest tak ok 38 pierogow pyyyyyyyyyycha ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość whenthestrangercalls
Polecam: -sery zołte światowid -serek delikate(odpowiednik almette) -parówki z sokołowa -colę (produkuje hoop) -wodę smakową polaris -kaszki mleczny strat(za60 gr:)) -serki homogenizowane vitello -desery z bita smietana mount blanc -desery kremowa rozkosz -jogurty pitne freskovita

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przemo
tanie produkty i większosc dobrych naprawde polecam cole orginal soki pyzy niskie ceny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cukrowy peeling do ciała z torfem- rewelacja, kosztuje 5 zł, zdziera naskórek, aż miło a jednocześnie nawilża i nie podrażnia. W szoku jestem, że taką rzecz w biedronce można dostać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym poleciła - odżywki do włosów - płyn do prania (w takiej różowej butelce) - płyn do płukania (w dużej butelce) - ser żółty paczkowany w pojemnik taki podwójny - bułeczki maślane - suchary mini - mieszankę chińską (jest naprawdę dobra i jest jej dużo w porównaniu z innymi) - marchewka z groszkiem w słoiku - serek waniliowy - serek wiejski - kotlety sojowe - ręczniki jednorazowe w/w produkty wypróbowałam i były ok, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nasturc_Ja
bardz polecam tampony!!!!!!!! wypróbujcie :) ja bardzo sobie chwale i ponad to 32 sztuki za 6 zł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIQUELLKA
DZIEWCZYNY NIE WIEM ZY JUZ BYłY ZLE żELKI Z BIEDRONKI Są ZAJEBISTE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! CZERWONE W KSZTAłCIE BIEDRONEK :D Są RULEZ !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolorko
Żywność w biedronce to gówno. Zasada jest taka, ze im tańsza zywność tym więcej konserwantów, spulchniaczy itp. Piszę poważnie, mozna na ten temat poczytać. Im żywność mniej przetworzona jak również droższa tym lepsza zdrowotnie. Ja osobiście jedzenia z marketów typu biedronka nie kupiłbym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chciala bym odradzic kupowanie galaretek w biedronce... .niby sa produkcji wiodacej firmy, produkujacej miedzy innymi wlasnie galaretki ale... dla testu zrobilam ta \'oryginalna\' i \'biedronkowa\' (w tym samym smaku) biedronkowa prawie w ogole nie pachniala, robiac oryginalna w kuchni rozchodzil sie aromat owocowy ... w smaku biedronkowa byla praktycznie.. nijaka... moj chlopak jedzac ja stwierdzil ze obstawia po kolorze smak truskawka albo wisnia, ale nie jest w stanie rozpoznac, bo rownie dobrze mogla by to byc cytryna :/ oryginalna odrazu bylo rozpoznawalna w smaku... polecam za to ser krojony w plastry, takie dwie kupki ulozone w jednym opakowaniu, bardzo smaczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tylko V.I.P. Mocne 7.2 vol.
Piwo dla ludzi z charakterem :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tylko V.I.P. Mocne 7.2 vol.
A poza tym lubię klopsiki wieprzowo-wołowe za 4,99 zł - takie mięsne kulki. Polecam, są OK :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tylko V.I.P. Mocne 7.2 vol.
Napoje Alabama po 99 groszy pomarańczowo-jabłkowe 0,5 litra i dezodoranty męskie Rexona w wyjątkowo dobrej cenie - 8,40 zł za sztukę. Popcorn 150 gram za 1,99 zł. Pulpety w sosie pomidorowm (tak naprawdę są to Pudliszki). Nie polecam natomiast chipsów - już te z Tesco mi bardziej smakują, a te z Biedronki są jakieś takie... "suche", jakby z trocin albo z tektury :-O W każdym razie odradzam je.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tylko V.I.P. Mocne 7.2 vol.
Acha, zapomniałbym o cenie: pulpety - 2,99 zł za 500 g, więc się bardzo opłaca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja kupuje
chipsy... parowki...i ciastka kruszynki mniam:)ostatnio byla super mata edukacyjna dla maluchow z canpola za 45zl( ta sama w innych sklepach kosztuje 90zl) acha i herbate mrozona:) nie kupuje wody niegazowanej polaris:(i sokow.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×