Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kłapi

Co warto kupić w Biedronce a co zdecydowanie odradzacie .......Zróbmy liste !!!

Polecane posty

Gość mrożonki warzywne
są dobre, i duża paczka 750 g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emte zmc
Chipsy Top Chips, Pasztet Drobiowy pomidorowy, Ketchup Madero, Chleb tostowy, sok Pycholandia i Paseo,nektar Sunfruit pomarańczowy, fasberg i amarena (kiedyś keleris) na imprę, pendrive 1Gb, woda mineralna rogowiec, chusteczki higieniczne pachnące truskawkowe albo zwykłe Delikatne, srajtaśma Melodia, ser żółty Światowid,ser wędzony Benjamin, twarożek też jest zajebisty, chleb Polske Zboża, płatki śniadaniowe Dingo i takie miodowe kółeczka nie pamiętam jak się nazywały, deser karmelowy Mount Blang, jogurt Fruta Vita,sererk wiejskim, margaryna Wyborna czy jakoś tak, napój kakaowy, czekolada do smarowania pieczywa (coś jak nutella), zupki instant, kocia karma sucha i z puszki (kot wpiernicza jakby żarcia nie widział), ciastka Kruszynki i babka piaskowa, czekolada Allegro biała (na pusty żołądek), musli tropikalne i tradycyjne, płyn Kłębuszek do czarnego, ręczniki papierowe (bo tanie), cukierki krówki Anabella, wafelek Estella, kisiele, chrzan, musztarda,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghostline
nie kupujcie bułek do hotdogow. za parówki z kurcząt sa the best

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaaaaaasiek
Tampony z Biedronki są super, niczym sie nie roznia od OB :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Askerd
na tak: * maslanki owocowe z MRAGOWA(pieczone jabłko) *kefir 450g owoce lesne pycha *ser twarogowy chudy (mleczna dolina czy jakos tak) kremowy bez grud *malanki mleczna dolina (truskawkowa,brzoskwiniowa) *wafle ryzowe (100% naturalnego ryzu brazowego) *ogolnie owoce pyszne jabłka *tanie bakłażany na sztuki sa ok *limonki :) *gotowe ciasto francuskie ... *musli ok *tortille *pomidory w puszce *chusteczki do demakijazu *swieczki zapachowe odradzam: *kawe ehh nie da rady pic syf po zaparzeniu *wszelkie miesa pakowane *karmy dla psow *ogolnie kosmetyki,chemie nie mam przekonania do tych produktow *alkochol hmm i to pewnie tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amciu- amciu
z biedronkowych produktow polecam kaszki mleczne w proszku bananowe i malinowe (innych nie ma :D ), superowe sa kulki wolowo-wieprzowe (ale dzis nie moglem ich znalezc w 2 biedronkach!!!), wyborne pasty rybne marinero w takich malych okraglych plastikowych pudeleczkach (robi je lisner), sledzie w smietanie (oczywiscie tez lisner), pysznosciowy serek homogenizowany waniliowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pac pac
Amciu Amciu, zapomiales o soczku kaktusowym :) pysia pysia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matek
ciasta zbozowe( vita, vital jakos tak) pasta jajeczna i moj hit ktory wcinam ostatnio non stop- lody sorbet ( gruszkowe i jablkowe) nie polecam- kaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani domu
ja polecam sok wielowarzywny, chrupki do mleka, mleko, jogurty, ciasta a la pieguski, wino (wbrew pozorom tak!), bakalie, herbatki owocowe, miód, żel pod prysznic, rajstopy, ręczniki papierowe, płyn do mycia wc, tampony, pieczywo co do rękawic gumowych to się często dziurawią, płyn do mycia szyb i do prania taki sobie. odradzam kiełbasę i pizzę mrożoną. nie wiem czy kupić tam karmę dla zwierząt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość habset
Deser-kaszka manna-śmietankowa i kakaowa-pyszne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga 86
macie racje - ciastka ala pieguski są bardzo dobre chyba kruszynki sie nazywają jadłam kiedyś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brunonka
Ja ze swojej strony polecam: -sok pomidorowy Tomi - sok wielowarzywny Figurella - soki, takie z limonką, kaktusem czy granatem - prażynki Top bekonowe - chałwa - lody, np Arietta, w zasadzie wszystkie dobre - szpinak mrożony - warzywa na patelnię - pizza mrożona ta duża 1kg - ketchup Madero - majonez Splendido - energy drinki - ser biały w paczkach - serki topione toppik - serki w plasterkach - pasty Pastella, najlepsza z łososia - ręczniki papierowe - papier toaletowy - kawa rozpuszczalna - szampan Michel - wino Amarena - przyprawy w plastikowych sporych pojemnikach - zupki chińskie - konserwy w puszkach - woda Polaris gazowana i ta cytrynowa - Cola Oryginal!!!!!! Jak sobie jeszcze coś przypomnę to napiszę, ale to co napisałam śmiało polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaajaaaaaaaaaaaaa
tak: -chipsy-wszystkie smaki -mleko, cukier, margaryna,chleb -cola-oryginalna- -chyba prze hopa robiona- bardzo dobra:) -ciasteczka maślane -pulpeciki w sosie pomidorowym (gołąbki już nie) -twaróg -PARÓWKI Z KURCZĄT -podpaski, papier toaletowy,kostki do toalety, nie:karmie dla kotów- żaden z mioch kociaków nie chciał jej tknąć:( Po za tym: Pieluszek Dada nie kupuję bo w kauflandzie mam huggiesy po 37 zł. chusteczki dla synka kupuję też w kauflandzie :dzidziuś 3 paczki po 9,99:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maklopa
super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melania1306
Ja z biedronki najbardziej lubie ptasie mleczko:D No no? :))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aldiś
polecam dezodorant softline różowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Snack Cracker
pikantny pomidor to jest to :D napoje energetyzujące-na uczelni się sprawdzają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AntyBiedrona
Jak można Tam kupować cokolwiek i jeszcze to spożywać????!!!!Ohyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierogi
nie wiem czy to jakiś spulchniający składnik czy co , ale przed chwilą jedząc pierogi ruskie marki Biedronka natknęłam się na coś co strasznie przypomina ZMIELONY PAPIER !!!!!!!!!!!!!!!!!!! czy ktoś miał jeszcze jakaś przygodę z pierogami ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralusia
polecam: wędliny paczkowane, poledwice sopocka, szynke konserwowa, jest wyprodukowana przez Sokolow ale trzeba zwracac uwage na date waznosci jogurty sliwka z musli sosy fix knor, wszedzie kosztuja okolo 3 zl a w biedronce 1,99 (przynajmniej u mnie) sok bananowy ( wyprodukowany przez hortex) skrzydelka z kurczaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsadasdasdada
pierogi ruskie, tampony, chipsy, cola original, serek vitella (zy jakos tak), serek zielona laka, tunczyk w puszce, galareta z makreli.swdsad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hekateeeeeeeeeeeeeeeeeee
Warto kupic - chipsy (sa teraz nowe pyszne smaki) TOP CHIPS - paluszki lajkonik i precelki - ogolnie wszytkie napoje, a szczegolnie cola - papier toaletowy - chusteczki, slodycze olejki do opalania dax cosmetics dostepne miedzy innymi w Ustce odradzam: - kupowanie plynow do kapieli, nieznanych firm - niektore owoce sa niedobre ale w Biedronce w Ustce na wakacjach owoce sa bardzo dobre... -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuu hm hm
ser gouda w żółtym opakowaniu, jogurty, sok z czarnej porzeczki w zielonym kartonie, suszone jabłka, snacki xdd, czekolada w niebieskim, hamburgery, cheeseburgery itp., wafelki takie w dużym przezroczystym opakowaniu, takie kolorowe kulki z orzechami w środku, czipsy, parówki, małe batoniki (coś jak snikers, mars, bounty itp.) co są tak dużo w opakowaniu - pyszne są te \'marsy\' roztopione np. na słońcu chwile jak poleżą xDD mówie wam - cudowne ;dd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krem NussMilk do pieczywa
On poważnie wymiata!!! 400 gram, orzechowo-kokosowo-śmietankowy - lepszy od Nutelli! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krem NussMilk do pieczywa
P.S. I kosztuje 4 zł! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio myslałam o tym kremie [to pewnie ten nussmilk] ale uznałam że jak biedronkowy to kaszana, ale jak widać mogę się skusic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swimkawp.pl
na TAk ciastka Kruszynki , ser gouda w plastrach pakwany w zoltych opakowaniach , soki szczegolnie jablko mieta PLUMM,woda zródlana pieciolitrowa. chipsy ToP ale zadko kupuje bo nie jadam ;p czekolada allegro;D Płatki Hopki:D jogurty , na NIE wedliny wszystkie , napoe gazowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wezse
Swietna jest : -pasta Dentix mroźna biel, produkcja Tołpy _mydło w płynie -żele pod prysznic (miodowy, i lawenda) -balsam do ust czekoladowy (produkcja wibo) -ostatnio w takich kwadratowych flakonach widzialam wody toaletowe (white rose) czy ktos wie jaka trwalosc?ale to nei sa te w małych pdoluznych flaszkach za kilka zloty. Te kwadratowe sa po ok 13

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniolek87
WARTO KUPIĆ -chipsy snaker bekon -jogurty - soki typu kubuś czy pysio -popcorn -płatki kosmetyczne -musli tradycyjne lub tropikalne -capucino -lody z bakaliami -ręczniki papierowe -chusteczki higieniczne -bluzki które nieraz są w ofercie jjak najbardziej na plus -krem do ciała czekoladowy-rewelka -zupki chińskie wybrane rodzaje(te w kubkach i curry w paczce) -pierniki w duzym pudełku -wafelki kokosowe -ciastka(wszystkie mi smakują) -batony -wafelki estella i wiele innych ale nie pamiętam NIE POLECAM: -keczupu jest mdły -zupek smaczna porcja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w biedronce jest do kupienia krem czy żel antycellulitowy, produkcji torf corporation, który ma te same składniki co krem tołpy - również z torf corporation. różni się to tylko znacznie ceną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×