Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kłapi

Co warto kupić w Biedronce a co zdecydowanie odradzacie .......Zróbmy liste !!!

Polecane posty

Gość blue15
ja uwielbiam takie kawałki indyka w panierce PYCHAAA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ripcin
wart:wszystko co kupujecie w innych sklepach a jest tańsze, wody źródlane, i inne a kwestie smaku pozistawiam gustom, mleko uht bo pasteryzowane potrafi być bardzo szybko psujące sie. Nastepnie sok jabłkowy i pomarańczowy, ser pleśniowy każdy, pomidory w puszce, napoje energetyzujące bo cena o wiele niższa niż inne a skłąd taki sam, generalnie Ci którzy polecają coś mają rację .Jeśli już biedronkowe to właśnie te. Niepolecam: wędliny, pasztety, mięsa mielone , inne mięsa, nabiał, śledzie, pieczywo szczególnie to ciemne, napoje kolorowe, nektary, gotowe dania pulpeciki, i inne w słoikach, niepolecam owoców i warzyw bo są strasznej jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubię salami i kawę rozpuszcz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziolini
super jest ketchup madero czy jakoś tak, ser śmietankowy zielona łąka i nektar pomarańczowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izka1
ja moge raczej powiedzieć, jak kilkoro poprzedników, czego zdecydowanie nie polecam, bo tych rzeczy jest duuużo mniej: - zupek typu "zalej i zjedz" - jak dla mnie są bez smaku, a nie o tyle znów tańsze od knorr'a - pomidorów "świeżych" - też bez smaku (za to puszkowane extra) - coli - makaronu a moim osobistym hitem jest napój energetyzujący "max power" - 3x tańszy od red bulla, a działa tak samo (świetny na kaca)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uwielbiam podusiaki kokosowe oczywiście no ale toffi tez sa dobre - zwlaszcza z jogurtem - tez z biedronki. Przeciez te jugurty to sa na licencji Bakomy robione i naprawde pyszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Saman
pomidory w puszce matti chipsy top i prażynki kisiele , galaretki , budynie,w 3pakach ser feta maślanka truskawkowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Saman
to kupuje a nie kupuje: makaronów , wędlin , ryb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
woda mineralna soki jablkowy i pomaranczowy mleko chipsy ketchup Madero lagodny ciastka wszystkie frytki mniam podpaski, wkladki,patyczki ,chusteczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziulaaaa
chipsy chipsy chipsy!!!! :D:D:D oraz taki gazowany napoj cytrynowy..2 litry za 2,49 w zielonej butelce..jest super, smakuje prawie jak sprite...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwikiwi
cola original ale tylko w butelce soki wieloowocowy i jabłkowy ser plesniowy serki Vitello wafelki Estella chipsy patyczki higieniczne płatki kosmetyczne sciereczki do kurzu chusteczki higieniczne olej maka nie polecam: mrozonki ohyda! owoce i warzywa mleko w kartonie mieso i wedliny bleh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedronkowataaa
chipsy serowo cebulowe mniammmmmmmmmm zupka a'la chinska "rosol z kuy z makaronem"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tylko serek
śmietankowy zielona łąka !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktoś taki
Najlepiej kupywać chipsy w biedronce przynajmiej cos niejest przeterminowane i sa naprawde dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylcia
w biedronce jest od jakiegos czasu super seria meggy dla dzieci;foteliki,nosidelka,wozki,krzeselka.polecam.no i moja mama kupila mojemu synkowi w biedronce bardzo fajne spioszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja kupiłam sobie orbitreka w biedronce jakieś 1,5 miesiąca temu.A teraz musze go spakowac i dać do reklamacji :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heeeeeh
soki marchwiowe Vitanella sa dobre :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja kochom cipsy:) najlepiej zerowo-cebulowe. jeszcze nie bylo,zebym mi sie przejadly:p poza tym maslanke truskawkową i zupki blysk(mi smakują,najbardziej grzybowa). nie no chipsy rulezz:):)jeszcze cos mialam napisac,ale zapomnialam:):) jak mi si przypomni to napisze!! ahaha juz wiem! frytki!! za 6 zlotych(czy cos) mam 2,5kg fryciolków!! mozna na imprezę kupowac:)narka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssssmakoszszszsz
cipsy zerowo-cebulowe ? toż to lepsze nawet bardzo !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja oczywiscie
chipsy!!!wszystkie i rolade truskowkowa:)tylko nie lodowa tylko taka rolade-ciasto!!naprawde rewelka:) w sumie to jeszcze paluszki i tak ajk ktos wspomnial wszystkie ogolnie slodycze-ale rolada jest the best!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja kilka dni temu o mało co nie połknęłam czegoś jakby główki od gwoździa, która znajdowała się w waflu ryżowym marki biedronka, no ale czym to jest w porównaniu do historii mrożonki hortexu w której znaleziono połowę szczura :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniulla
Kupuje hurtowo serki wiejskie, sa pycha. Poza tym kukurydza, ananas, ketchup, woda o smaku cytrynowym, tunczyk w kawalkach w sosie wlasnym, karma dla pieska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupuję w Biedronce
chipsy,chusteczki higieniczne,serki,salami,papier toaletowy,czekolady,krem do kanapek czekoladowo-orzechowy,soki marchwiowe,colę no i oczywiście słynne juz biedronkowe DRAŻE:-D Serio,lubię je,Sa pyszne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomialam o najwazniejszym!! chusteczki w biedronce zakupuje pachnące,w pomarańczowym opakowaniu z timonem i pumbą i królem lwem. są swietne!!polecam,polecam,polecam!! az szkoda smYrkać w taką chusteczkę:):) ni ma to jak byc pozytywnie odkręconym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maliniakk
frytki...ale ja wole te 1kg + 0,1 kg gratis ;) proste i super smaczne :D serio! szczerze mówiąc do tej pory wolałam sama kroić frytki - na Aviko itp szkoda mi było kasy,a te np. z Lider Szajsa - ohyda:P biedronkowe frytki mniam!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbbbbbbbb
najgorsza jest czekolada czekoladopodobna bleeeeee :/ dobre sa chipsy oczywiscie, cola original i takie cukierki czekoladowe w polewie tofii mniam a frytka sa dobre tylko gdy sie je polaczy z dobrym ketchapem ;) no i te piwa sa ohydne niepamietam nazwy takie w niebieskiej puszce poprostu koszmar :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piwa z Biedronki są koszmarne
:-oAle dobre sa chipsy i cola oryginal;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megs
baterie alkaiczne , papier toaletowy kwiatowy :) sok wiśniowy, tampony (32 szt. za 5 zł)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak w biedronce
to tylko draze, osobiscie polecam kakaowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Draża Kokosowa
Och zesz kurffa jaka reklama !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×