Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wyprostowana

A co powiedzie o zakupach w IKEA??

Polecane posty

Gość gfhrd
orchideaaa >> na stronie masz info w jakich wymiarach są paczki, poza tym w ikei jest transport

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanka60
jak zamowic katalog ikea

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfhrd
u mnie rozdawali tak jak ulotki, pod drzwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak masz samochod (z hakiem) to (wy)pozycz przyczepe i sprawa z przewozem jest rozwiazana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rerere
mnie transport wyniósł z 50zł z Ikei w katowicach do Sosnowca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie fanka
mi sie w ikea podobaja tylko pomysly!!!meble wykonane przez nich to okropna tandeta!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tycjankaa
czy ktoś z Was ma sztućce DATA ? co o nich sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AJ26
Ikea w polsce jest identyczna jak tutaj nasza w szwecji. Ktos napisalam ze zagranica to IKEA jest znana jako tani skelp. Z tym sie zgadzam. Tutaj w szwecji gdzie IKEA powstala jest to sklep dla mlodych ludzi. Wlasciciel IKEAI nazywa sie Ingmar Kamprad i rok temu byl najbogatszym clowiekem na swiecie. Bill Gates byl na drugim miejscu. Tak samo mozna tez powiedziec o H&M. W polsce slyszalam ze jest dosyc taki doby, ekskluzywny sklep ale tutaj w szwecji jest to tanizna. Kazdy chodzi ubrany w H&M. I na kazdego jest stac! Nie powiedzialabym ze jest ani troche ekskluzywny. Ja osobisce lubie IKEA. Kupilam tam kuchnie i mnostow innych rzeczy do kunhni. A co do mebli to uwazam ze nic specialanego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AJ26
Ja mam sztuce DATA. :-) Sa super! Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znam ikee od wielu lat zanim pojawiła się w Polsce. Jest to sklep tani dla młodych ludzi. Idea to prostota i funkcjonalność.A także świeże pomysły aranżacyjne. Jeśli chodzi o jakość to niestety nie jestem zadowolona.Niewiele rzeczy mam z ikei ale np. pościel,czy dywniki do kitu. Już nigdy więcej nic tam nie kupię. To po prostu nie dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upiki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeee
mebelki dla nowobogackich - szmelc totalny, 5 lat i smietnik. aczkolwiek pomysły maja super. chyba fajne mają pościele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mowcie co chcecie ale uwazam ze jeszcze nikt nie wymyslil nic lepszego od IKEI i choc mieszkam w Szczecinie gdzie jej nie ma znam ten sklep z wojazy po Niemczech i jestem zachwycona a tak przy okazji APELUJE DO WLODARZY SZCZECINA ZROBCIE COS ABY IKEA POWSTALA W SZCZECINIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ma ktos......
ma ktos meble z serii MALM ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez chciałabym wiedzieć
bo właśnie seria MALM mnie interesuje!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo lubie zakupy w Ikea :) chociaz zawsze wychodze z kilkoma niepotrzebnymi rzeczami ... ale tam jest wiekszość rzeczy bardzo estetyczna :) no i maja hot - dogi roku :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złote laurkowe
tandeta. dla tych, co nie mają gustu i stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złote laurkowe
jak ktoś dobrze zauważył, dla młodzieży, która dopiero się urządza. w natłoku znajdzie trochę funkcjonalnej taniochy, niektóre rzeczy można kupić za 4zł w sklepach "Wszystko po 4zł", a w ikeii koszytują 3-5razy tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupup....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wystarczy popatrzeć na allegro co jest pod hasłem ikea: zasłony, super tanie, zasłony, tylko z nazwy... prześwitujące, cieniutkie białe szmatki, prześcieradło gdyby zawiesić wyglądałoby lepiej. osobiście wolałabym nic nie zawieszać niż zawiesić te 2 szmatki. narzuta na łóżko. super tania. z nazwy narzuta. a to obrąbiony kawałek tkaniny nienajlepszej jakości, jaką dostanie się w pierwszym lepszym sklepie. mam kilka rzeczy w drewna, były tanie, bo nielakierowane. nie da się tego czyścić, kropla czystej wody zostawia ślad na zawsze. jasne, że znajdzie się też coś dobrego i ładnego, ale uważam, że sukces ikei zawdzięcza sie snobizmowi jej klientów. wystarczy, że z ikei, a byle badziew traktowany jest jak sztuka. znam osoby, które stawiały na półkach tandetę, bo zakładały, że skoro jest z ikei, to pewnie coś ekstra, jak skrytykować, to oburzone ripostowały \"to z ikei!\" a skoro z ikei to nie może być niemodne... zaprzeczyć temu nie można, że ikea dobrze zbudowała swą markę. wystarczyło skupić się na snobach, którzy nie dysponują wystarczającą ilością pieniędzy do urządzenia domu zgodnie z ich marzeniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upiki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaki tam snobizm
snobizm to indywidualne projekty, a to jest masowka ale masowka b dobrze zaprojektowana, ja ja lubie. To b tania firma jak na szwedzkie i europejskie warunki, noe wymagjmy zbyt wiele.Dobrze,ze zaczyna byc dostepna i dla nas. mam b duzo rzeczyz IKEI, sprawdzaja sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marza,masz rację-IKEA dla Szczecina!Coś kiedyś słyszałam o jakiś planach że niby na prawobrzeżu ale jakoś nic z tego nie wyszło:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upaupaupaupaupaupa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość snobizm to jest
włoskie łozko za 40.000zł albo wanna za 125.000, a nie IKEA...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość humka
bardzo lubię zakupy w Ikei:) mam z tego sklepu parę rzeczy:p min. stoliczek, dywan, regał, półki, lampy, pudła, świeczki i świeczniki, segregatory, komody, a ostatnio kupiłamam nawet konewkę i miskę dla psa:P poza tym bardzo odpowiada mi kuchnia w Ikei. Hot dogi są pycha za taką cene a inne dania dostepne w restauracji są również pyszne i niedrogie:) np. camembert panierowany, frytki i sos tatarski:) mniam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nigdy nie jadłam tam nic
prócz hot-dogów, ale widze, że wszyscy tak zachwalają, że chyba następnym razem się skuszę :-) tym bardziej, że do IKEI mam na nogach 20min!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbar
nie jadłam hot dogów, ale reszta to straszne świństwo! lubię oglądać ale kupić raczej nie, próbowałam kanapę, ale straszne dziadostwo - te obicia z cieniutkiego materiału zaraz się podrą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×