Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

_m*

dobranoc...może usłyszysz szept mojego snu....

Polecane posty

Gość dla ułatwienia
napiszcie pod jakimi nikami poznaliscie się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleeeeeeeeeeeeeeeeee
hihi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ________ _____________
ja mogę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ________ _____________
tak miało być;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleeeeeeeeeeeeeeeeee
urwana kreska może ? hihihi :D jeszcze może , hahahahaaaaaaa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleeeeeeeeeeeeeeeeee
hahahahaaaaaaaaaa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleeeeeeeeeeeeeeeeee
najlepiej podajcie wszystkie swoje dane, łącznie z numerem dowodu osobistego, oraz ilością przeżytych orgazmów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"...skupmy się na sobie pokochajmy otworzę oczy żeby zobaczyć jak całujesz jeśli mi się uda z tak bliska moje dwadzieścia rąk obejmie wszystko sto palców wniknie wszędzie nos omsknie się o nos brwi rozbawią brzuch i wszystko pokochajmy się na sobie skupmy zamknę oczy żeby zobaczyć jak cała wchodzisz między uda taka śliska moje sto ostatnich oddechów poprzedzi dwadzieścia gwałtownych ruchów wprost sen opuści się na sen pupcia muśnie pupcię to wszystko...\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleeeeeeeeeeeeeeeeee
skupiać, to my wszyscy możemy się w WC :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co Ty za wiersz wkleiłeś
bezpłciowy ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co Ty za wiersz wkleiłeś
pupcia muśnie pupcię :D:D heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Snem jesteś mi i zapomnieniem Kiedy złe okna szczerzą ślepia I ciemność w koło nieprzytulna I mroczne niebo się wysklepia Gwiazdy jak mole gryzą przestwór Zły księżyc niczym Hades pała Tylko twa bliskość wciąż potrzebna Nalewa spokój w nasze ciała Bezwinne okna patrzą ciepło Noc obejmuje ręką matki I księżyc - władca snów i zwidzeń Pakuje śmieszne swe manatki Bądź przy mnie blisko Nie odtrącaj dłoni Nie zawsze dobrej, Nie zapominaj Zapominaj By miłość nam się nie prześniła Bądź... Nie odtrącaj... Nie zapominaj Snem jesteś ..... M.Opania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musisz tak spamować wciąż i wszędzie? tutaj nie wklejaj bo tutaj nikt nie zaglada:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...bosą stopą szukasz mnie znajdujesz i mruczysz coś zachwycona rozgniatasz moje pożadanie jeszcze przed chwila dumnie wzniesione do gory twoja stopa nie zważa na cichy szept rozkoszy jaki sie zrywa mokra teraz tuli głaszcze swawolnie drażni do zatracenia się ostatnia kroplę uniesienia wyciska i wciera w ciało zapominając o wstydzie... ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za zbok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyjdę do ciebie nocą przez mgłę gęstą jak mleko przyjdę do ciebie boso przyjdę choć jesteś daleko i nie będe miała nic na sobie prócz przezrczystej jak pajęczyna sukni utkanej z nici wstydu prócz wiatru we włosach i kropli rosy na rozgrzanym ciele oprócz czerwieni spragnionych ciebie ust stanę w progu u twych drzwi i zobaczysz jak jasne swiatło księżyca przenika moją suknię będziesz widział dokładnie każdy z moich kształtów każdy mój ruch i poczujesz jak płonę jak drżę kiedy mnie dotykasz .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to do Ciebie
Jest tyle poezji w Tobie której nie potrafię nazwać tyle smutku Tyle radości Czerwone płatki piękna którymi rozkwitasz i te ukryte kolce którymi ranisz Zwabiasz mnie delikatną łodygą szyi oplatasz bluszczem swoich rąk Dojrzewasz we mnie swą dzikością niepojętą stawiasz jeszcze jedno pytanie memu sercu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___________________
😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niech ktoś okręci mym światem
bo on sam o tym zapomina...tak wiem, mam zasnąć snem wiecznym:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×