Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

_m*

dobranoc...może usłyszysz szept mojego snu....

Polecane posty

Gość z tresci postu 2143
wynika że chodzi o maalutka :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuźwa ale dla kogo
ale z postu o 21.53 wynika coś zupełnie innego nie wpadaj w furie przed snem -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z poważaniem dla autora/ki
tego wiersza...nie znam, ale jest przepiękny:) " Dusza do wynajęcia – Opuścił ja Anioł Małe wymagania – Chce tylko, by ktoś się nią zajął Do duszy w komplecie ciało – Stan dobry, mało używane Cechy szczególne – brak żadnych Wady – ogólnie widziane Informacje o duszy – Pod numerem nieznanym Kontakt – Właściwie niechciany Gotowi by nabyć – Niezbyt mile widziani Dusza czeka i umiera, Podpisując się : „towar niechciany" "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to do Ciebie
Napisałem... nie wiem :) obiecałeś coś kiedyś... może nie pamiętasz...a może.... "stoisz przede mną mego ciała mych ust spragniony całujesz zachłannie mój oddech płytki przyspieszony moje ręce po twym ciele błądzą twoje pieszczą me ciało to wszystko mało niecierpliwymi ruchami drżąc z podniecenia zdejmujesz ze mnie sukienkę patrzysz rozpalasz wzrokiem opuszkami palców dotykasz pocałunkami obsypujesz to co odkryte zostało oddechem owiewasz rozpalone ciało językiem ścieżkę wyznaczasz dla ust spragnionych"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Napisałem że mnie nie...
ona czyli kto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to do Ciebie
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co Cię tak rozbawiło
????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to do Ciebie
bawi mnie to, że on pisze do mnie a wszystkie inne chciałyby, aby to było do nich :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to do Ciebie
to tylko uśmiech, wyżej to nie ja, chyba wiesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak wiele serc ku tobie biegnie że mógłbyś być i najszczodrzej słońcem pozłocić moją nędzę spójrz - znowu się do ciebie modlę o tkliwość potężny kto jeszcze tak w ciebie uwierzy komu jeszcze będziesz tak potrzebny jak mnie najuboższy odarty ze świetności jak styczniowe drzewo płonący ze wstydu w brunatnym ciele pnia wysłuchaj proszę o tkliwość spuść na mnie łask krople słone ręce rozrzutne i ciepło warg ...... Poświatowska dobranoc❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to do Ciebie
👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzisiaj .
Cię nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to do Ciebie
nie śpisz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to do Ciebie
do mnie? nie mogę spać jakoś mi tak ... dziwnie jeszcze nie wiem co zrobię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to do Ciebie
dziwnie...chociaż to też nie pasuje tak jak ja tutaj wiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to do Ciebie
nie chcę skrzywdzić nigdy nikogo pamiętaj o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to do Ciebie
może Osiecka? nie wierzę w to, że wszystko było już, pozwólcie mi na jeszcze parę róż: jeszcze tylko raz pokochać, jeszcze jeden raz! nie pragnę wciąż królewną z bajki być, lecz serca dzwon niech nie przestaje bić. jeszcze tylko raz pokochać. ach, jeszcze jeden razi w tę nową miłość pobiegłabym tak, jak rusza w drogę księżyc i ptak, tę nową miłość umiałabym wziąć, tak jak się bierze rumianki do rąk. nie wierzę w to że prześnił się mój czas, pozwólcie mi na jeszcze parę gwiazd: jeszcze tylko raz pokochać, ach, jeszcze jeden raz! jeszcze tylko raz usłyszeć szalony serca głos, a potem - wielką ciszę, a potem - noc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to do Ciebie
Ty to nie wiem... tylko się domyślam ja na pewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem,juz to mowiłaś. Czerwiec. Zapada zmrok Kwiat letniego ujarzmienia Różność tłumu Przemierza piaski pustych plaż Idąc brzegiem szerokiego pomostu Łączącego dwa przeciwieństwa Wyciągasz dłoń Scalając samotność z oddaniem Nieufnym wzrokiem przemierzasz Szlak rwących wąwozów Pragnienie skrzętnie schowane W zakamarkach umysłu Uwidacznia się w silnej potrzebie A gdy otworzą się drzwi poznania Nie będzie już dnia ani nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to do Ciebie
co mówiłam? powiedz cichutko ..nikt o tym nie wie. nie słyszy... cisza krzyczy. tylko ja słucham. czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to do Ciebie
mogę tylko czy Ty chcesz powiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to do Ciebie
to znasz? późno... nie chce mi się zmieniać W twojej szafie zamknę się siądę w kącie i czekał będę, kiedy przyjdziesz wyjdę z niej nie, nie wyjdę - wystraszysz się. Będę czekał kiedy znów w swojej kuchni podejmiesz próbę rozcinania głowy ostrym nożem. Z mózgu wyjmiesz myśli dwie, te najbardziej cię męczące, z nową myślą wyjdziesz stąd staniesz w świetle i odetchniesz. Gdybyś tak te myśli dwie pozostawił w swojej głowie, strach ma przecież wielkie oczy. Obłąkany, idziesz w przód krok po kroku jak maszyna, myślisz sobie co za wstyd, ty tak wielki i tak skończyłeś. Pomyśl sobie jeszcze czas, mógłbyś przecież się noc jest przecież bardzo długa. Ciągle czekam schowany w kącie szafy twej Patrzę i płaczę z modlitwą na ustach By ocalić cię.... nie napiszesz jak obiecałeś nie ma mnie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×